Reklama
Strona 680 z 1068 PierwszaPierwsza ... 180580630670678679680681682690730780 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 10,186 do 10,200 z 16017

Temat: Streetwear

  1. #10186
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj payrou napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ostatnio nawet w 'do rzeczy' byl artykul o nbkach
    A co to w ogóle ma do rzeczy ? Serio nosisz buty bo jakis dziennikarzyna napisał o tym artykuł czy założył je jakis pajac w tv ? Tym bardziej kurwa myslisz ze to powod dla którego ludzie je nosza ?

    Serio ?


  2. #10187
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co to w ogóle ma do rzeczy ? Serio nosisz buty bo jakis dziennikarzyna napisał o tym artykuł czy założył je jakis pajac w tv ? Tym bardziej kurwa myslisz ze to powod dla którego ludzie je nosza ?

    Serio ?


    tak się akurat kreuje modne produkty. z tym nie ma co handlować. Ktoś widzi buciki w tv u gwiazdu i chce je mieć.
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  3. Reklama
  4. #10188
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Gowno prawda. Jak zobaczysz kanji westa w jeezy za kilkanaście kafli to tez będziesz nosic ? NIE. Bo cie nie stać. To samo z maxami na które byl hype i w sumie nadal jest, z tym ze maxy sa poprostu drogie i sa 3 wyjścia ktore najczęściej spotykam: kupujesz na przecenie kolorystykę paskudna jak to co zostawiles rano w muszli, to raz, dwa, kupujesz perfidne pdjeby na allegro bo przeciez tyle komentarzow to oryginal; no i 3, zachowujesz godność człowieka i racjonalnie podchodzisz do sprawy kupując takie buty na które rzeczywiście mozesz sobie pozwolić i takimi butami sa wlasnie nb które sa duzo tansze od takich np maxow. Wszytko oczywiście noszone bo modne ale to nie dzięki pajacowi z tv. Moze skumajcie sie z Venzetem on mysli podobnie i np nosi różowe conversy lowy bo kubus w tv zalozyl (xDdDD).

  5. #10189
    Avatar Juditto
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    112
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Panowie, nie wiedziałem, że u Was tak walecznie w temacie. Gdybym wiedział to nie zadałbym pytania o NB :)

    Tak czy inaczej jest jakas fajniejsza alternatywa busenitzow? Chodzi mi o to, zeby nie byly masywne jak np AFy. Czy z tego typu nic innego nie byloby godnego polecenia?
    ps. kolorystyka stonowana

    @edit
    oblukalem na szybko te adidas ronan, albo juz mam z tym schiza albo to sa po prostu klocowate busenitzy
    Ostatnio zmieniony przez Juditto : 19-04-2014, 14:51

  6. #10190
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gowno prawda. Jak zobaczysz kanji westa w jeezy za kilkanaście kafli to tez będziesz nosic ? NIE. Bo cie nie stać. To samo z maxami na które byl hype i w sumie nadal jest, z tym ze maxy sa poprostu drogie i sa 3 wyjścia ktore najczęściej spotykam: kupujesz na przecenie kolorystykę paskudna jak to co zostawiles rano w muszli, to raz, dwa, kupujesz perfidne pdjeby na allegro bo przeciez tyle komentarzow to oryginal; no i 3, zachowujesz godność człowieka i racjonalnie podchodzisz do sprawy kupując takie buty na które rzeczywiście mozesz sobie pozwolić i takimi butami sa wlasnie nb które sa duzo tansze od takich np maxow. Wszytko oczywiście noszone bo modne ale to nie dzięki pajacowi z tv. Moze skumajcie sie z Venzetem on mysli podobnie i np nosi różowe conversy lowy bo kubus w tv zalozyl (xDdDD).
    Wszystkei te marki są wylansowane przez trendseterów i grube miliony wpompowane w reklamę. między innymi wiralową, czyli właśnie opłacanie celebrytów. Jesteś ignorantem i pewnie myślisz, że twoje streetwearowa stylówka, jest wyjątkowa i nie ma nic wspólnego z trendami :D A jak myślisz, że ludzie wybierają NB, bo są tanie, to nawet nie wiem co ci napisać. A Argument, ze ludzie kupują to na co ich stać jest inwalidą 3 stopnia :D

    Dodatkowo twój post jest jakimś bełkotem i mało z niego zrozumiałem.
    Ostatnio zmieniony przez supermate : 19-04-2014, 15:07
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  7. #10191
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Torgi ma ktoś z was te 101s? Bo ktoś pisał ostatnio, byłem dzisiaj w levisie/wranglerze/lee i lipa w chuj.
    W levisie babka powiedziała,że nie mają dla mnie spodni i ,żebym poszedł do lee xD
    Jak chcę węższe nogawki to wszystko obcisłe w udach/łydkach mimo iż w pasie mam spory luz.
    Jak mają się te lee?
    Jaki wybrać L34 czy 32 przy 178cm? wiem,że W32 będzie git ale nie jestem pewny co do długości
    ktoś coś?
    co się stało z Mexeminor; btw?

  8. #10192
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ayx ty jestes kurwa wszedzie najmadrzejszy, wszystko wiesz najlepiej...
    akurat na tym polega promocja produktow, firma placi znanym ludziom aby sie w nich pokazywali - przeciez to jest logiczne jak kurwa budowa cepa, ale nie w sumie nie... dobra sorki ayx ty wiesz lepiej... :(

  9. #10193
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Przychodzi hajer do sklepu : "dzień dobry poproszę buty ktore nosi kuba wojewódzki największy celebrata w Polska, mam tu 3 wyplaty chyba starczy xD wazne ze modne". Zamiast pierdolic to wyjdź bo jak zwykle gowno masz do powiedzenia.

  10. #10194
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    roznica miedzy nami jest taka, ze ja te buty kupie za swoje, a ty wezmiesz od mamy :P
    (nie komentujac calej twojej wypowiedzi, bo nie ma sensu sie denerwowac - swieta sa :))

  11. #10195
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przychodzi hajer do sklepu : "dzień dobry poproszę buty ktore nosi kuba wojewódzki największy celebrata w Polska, mam tu 3 wyplaty chyba starczy xD wazne ze modne". Zamiast pierdolic to wyjdź bo jak zwykle gowno masz do powiedzenia.
    Sugerujesz że to:
    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ayx ty jestes kurwa wszedzie najmadrzejszy, wszystko wiesz najlepiej...
    akurat na tym polega promocja produktow, firma placi znanym ludziom aby sie w nich pokazywali - przeciez to jest logiczne jak kurwa budowa cepa, ale nie w sumie nie... dobra sorki ayx ty wiesz lepiej... :(
    nie jest prawdą ?
    Ostatnio zmieniony przez Maciek_1993 : 19-04-2014, 18:51

  12. #10196
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    roznica miedzy nami jest taka, ze ja te buty kupie za swoje, a ty wezmiesz od mamy :P
    (nie komentujac calej twojej wypowiedzi, bo nie ma sensu sie denerwowac - swieta sa :))
    Ale po co ty to piszesz jak nic o mnie nie wiesz ? Skoro chciales udowodnić ze gowno masz do powiedzenia to udalo ci sie po raz kolejny.

    Cytuj Maciek_1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sugerujesz że to:

    nie jest prawdą ?
    Ale co tu ma byc/nie byc prawda ? Przeciez to ma sie nijak do tego o czym bylo mówione. Sugerujesz ze hype na nb nakrecil sie przez jakiegoś buraka z tvnu i wszyscy w pl nosza je właśnie dlatego ? Nie zdziwiłbym sie jakby gowno dostal bo wiadome skad przychodzi moda do naszego kraju i bez płacenia komukolwiek wszystko sie przyjmie.

  13. #10197
    Avatar Jahehehe
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Posty
    930
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    roznica miedzy nami jest taka, ze ja te buty kupie za swoje, a ty wezmiesz od mamy :P
    (nie komentujac calej twojej wypowiedzi, bo nie ma sensu sie denerwowac - swieta sa :))
    i co z tego, ze ktos bierze hajs od rodzicow? nie wiem, ja tam nie łapie bólu dupy ze musiałem tyrać na flyknity hehe

  14. #10198
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale po co ty to piszesz jak nic o mnie nie wiesz ? Skoro chciales udowodnić ze gowno masz do powiedzenia to udalo ci sie po raz kolejny.



    Ale co tu ma byc/nie byc prawda ? Przeciez to ma sie nijak do tego o czym bylo mówione. Sugerujesz ze hype na nb nakrecil sie przez jakiegoś buraka z tvnu i wszyscy w pl nosza je właśnie dlatego ? Nie zdziwiłbym sie jakby gowno dostal bo wiadome skad przychodzi moda do naszego kraju i bez płacenia komukolwiek wszystko sie przyjmie.
    >2013 u ludzi ermaksy/inne najki
    >przelom 13/14 celebryci zaczynaja chodzic w nb
    >2014 u ludzi nb

    ty chyba sie kurwa nie czujesz najlepiej gosciu, przeciez to jest najczystsza mozliwa prawda, nb sa trendy bo:
    1) zalozysz je do garnituru wiadomo ze beka dosc, ale m.in. przez takie zagrania zostaly wyhajpowane
    2) dosc tanie snikersy
    3) fajni ludzie je nosza

    kumasz juz czy dalej bedziesz pajacowal?

  15. #10199
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Prawie sie nabralem.

  16. #10200

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj supermate napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystkei te marki są wylansowane przez trendseterów i grube miliony wpompowane w reklamę. między innymi wiralową, czyli właśnie opłacanie celebrytów. Jesteś ignorantem i pewnie myślisz, że twoje streetwearowa stylówka, jest wyjątkowa i nie ma nic wspólnego z trendami :D A jak myślisz, że ludzie wybierają NB, bo są tanie, to nawet nie wiem co ci napisać. A Argument, ze ludzie kupują to na co ich stać jest inwalidą 3 stopnia :D

    Dodatkowo twój post jest jakimś bełkotem i mało z niego zrozumiałem.
    Chłopie nie rozśmieszaj
    Wojewódzki nosi nb bo są hajpowe, a nie są hajpowe dlatego, że on je nosi
    Wiem, że nie ogarniasz tematu ale one był hajpowe na rok przed tym jak on je zaczął nosić.
    A wszystkie trendy do stritłeru w tym kraju wchodzą z zachodu, nie z tv.
    Ostatnio zmieniony przez Pan Ryba : 19-04-2014, 20:18

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Streetwear
    Przez Kashok w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3430
    Ostatni post: 20-02-2024, 08:51

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •