Reklama
Strona 657 z 1017 PierwszaPierwsza ... 157557607647655656657658659667707757 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,841 do 9,855 z 15254

Temat: Medivia Tibianic [7.4]. Oldschool pełną gębą! [stary]

  1. #9841
    Avatar Yms
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Jelenia Góra
    Posty
    199
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Ponawiam ma ktos jakis runemakerow porzyczyc?

  2. #9842
    Avatar Master DziKu
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    1,041
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Yms napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ponawiam ma ktos jakis runemakerow poŻyczyc?
    Czy to taki problem poświęcić:
    - 5 min na stworzenie nowego konta = 7 dni darmowego Pacc'a.
    - max 2h na przejście rook'a.
    - wbicie 11 lv robiąc taska na.. na trolle / waspy?

    W sumie, po max 4h masz własnego Uhmakera z darmowym Pacciem, na własnym koncie. Ale lepiej pisać przez cały dzień prośbę "poŻyczyć runemakerów".

    @2x down
    Napisany wczoraj 1 post - po 21.
    Napisany dzisiaj 1 post - 20:51.

    No rzeczywiście, przepraszam... Pomyliłem się, to nie był cały dzień :( Wracaj do dalszego poRZyczania
    Ostatnio zmieniony przez Master DziKu : 23-04-2014, 22:20

  3. Reklama
  4. #9843
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Yms napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ponawiam ma ktos jakis runemakerow porzyczyc?
    ja 14tego maja będę miał na sell około 10-15 runemakerów 14-17 lvle 30 mlvle+ all / 15k each

  5. #9844
    Avatar Yms
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Jelenia Góra
    Posty
    199
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    pisze cały dzień prośbę jełopie 2 posty na forum to dla ciebie cały dzień to widzę, że krótkie masz życie szacuję, że aż około 30stron na torgu ps. ogarnąłem już 10 runemakerów i nie traciłem 4h dziennie na expienie so sad:(

  6. #9845
    Avatar hgbilon
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Dziki Wschód
    Posty
    187
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Yms napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pisze cały dzień prośbę jełopie 2 posty na forum to dla ciebie cały dzień to widzę, że krótkie masz życie szacuję, że aż około 30stron na torgu ps. ogarnąłem już 10 runemakerów i nie traciłem 4h dziennie na expienie so sad:(
    No proszę, proszę ty to potrafisz się w życiu ustawic :) na każdym makerze masz pewnie jeszcze pacc rose jełopie? :D


    Załącznik 311757

    Ostatnio zmieniony przez hgbilon : 23-04-2014, 23:23

  7. #9846

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    32
    Posty
    177
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypominam że jest w ch** roznic pomiedzy rl 7.4 a tibianicem i uwazam ze to troche śmieszne że macie tibianica za trudny nie pamietajac jaka była 7.4

    Zakładam, że jestem tutaj jedyną osobą, która pamięta nawet czasy 6.61 Tibii i nie uważam, by RL Tibia 7.4 była trudniejsza od Tibianica.

    Tibianic to serwer z niezła ilością graczy, ale na RL serwery były przepełnione, jeżeli ktoś wiedział jak zarabiać hajs, to wbijanie poziomów było znacznie łatwiejsze, co więcej, wojny na światach RL Tibii miały znacznie większy wpływ na serwer, aniżeli tutaj na Tibianicu. Ja osobiście będąc w gildii, która rządziła całym serwerem miałem nieograniczone zasoby run oraz pełną kontrolę nad wszystkimi miejscówkami. PA na naszym serwerze było ogromne, ludzie widząc kogokolwiek z nas przychodzącego na jakąś miejscówkę od razu wychodzili. Mnie osobiście dużo łatwiej grało się na RL niż na Tibianicu. Tutaj wojna ma wpływ, ale nie tak duży, rywale nie boją się na Tibianicu o poziom tak jak na RL Tibii, więc są nieprzewidywalni, druga sprawa, gildie na Tibianicu są kilkunasto, w porywach kilkudziesięcio osobowe, co sprawia dodatkowe kłopoty, nawet wygrywając wojnę są godziny w których rywale mogą swobodnie expić. Na RL taka sytuacja nie była możliwa, bo gildia rządząca miała kilkuset przydupasów, którzy za nich biegali i wyłapywali tych, którzy chcieli odrobić straty po wojnie.

    Oczywiście Tibianic jest łatwiejszy na początku, kiedy jesteś "nikim" na serwerze i zaczynasz tworzyć swoją postać. Taski i ogólnie wyższe mnożniki sprawiają że jest łatwiej, a i mapa jest pusta, więc wyexpienie się jest łatwiejsze, ale to nie zmienia faktu, że im wyższy masz poziom tym jest znacznie trudniej niż na RL, szczególnie jeżeli jesteś w trakcie wojny, sam mam znajomego, który walczy na Tibianicu i mimo że jest w TOP 20 serwera i tak w depo ma 50k max, bo wojna go wyniszcza. Ceny na Tibianicu są słabiutkie, huncenie demonów jest zupełnie pozbawione sensu, jeżeli ktoś na RL chciał mieć hajs wystarczyło przysiedzieć na demonach jeden dzień, miałeś fart to zleciało MPA i miałeś 500k na wojnę, a jak miałeś mniejszy fart, to spadły G Legi, MMS i jakieś inne syfy, które kosztowało 5x więcej niż na Tibianicu. Pamiętaj też, że obecnie na Tibianicu grają ludzie dorośli, którzy nie mają czasu siedzieć po 12h i robić runy, często grają 2-3h dziennie i to wszystko, to też ma swój wpływ na znacznie trudniejszą grę obecnie na Tibianicu, aniżeli na 7.4 RL.


    Pozdro!

  8. #9847
    Avatar Azus-Dartor
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    WSCHODNIA STRONA POLSKI
    Posty
    155
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj baxcrow napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zakładam, że jestem tutaj jedyną osobą, która pamięta nawet czasy 6.61 Tibii i nie uważam, by RL Tibia 7.4 była trudniejsza od Tibianica.

    Tibianic to serwer z niezła ilością graczy, ale na RL serwery były przepełnione, jeżeli ktoś wiedział jak zarabiać hajs, to wbijanie poziomów było znacznie łatwiejsze, co więcej, wojny na światach RL Tibii miały znacznie większy wpływ na serwer, aniżeli tutaj na Tibianicu. Ja osobiście będąc w gildii, która rządziła całym serwerem miałem nieograniczone zasoby run oraz pełną kontrolę nad wszystkimi miejscówkami. PA na naszym serwerze było ogromne, ludzie widząc kogokolwiek z nas przychodzącego na jakąś miejscówkę od razu wychodzili. Mnie osobiście dużo łatwiej grało się na RL niż na Tibianicu. Tutaj wojna ma wpływ, ale nie tak duży, rywale nie boją się na Tibianicu o poziom tak jak na RL Tibii, więc są nieprzewidywalni, druga sprawa, gildie na Tibianicu są kilkunasto, w porywach kilkudziesięcio osobowe, co sprawia dodatkowe kłopoty, nawet wygrywając wojnę są godziny w których rywale mogą swobodnie expić. Na RL taka sytuacja nie była możliwa, bo gildia rządząca miała kilkuset przydupasów, którzy za nich biegali i wyłapywali tych, którzy chcieli odrobić straty po wojnie.

    Oczywiście Tibianic jest łatwiejszy na początku, kiedy jesteś "nikim" na serwerze i zaczynasz tworzyć swoją postać. Taski i ogólnie wyższe mnożniki sprawiają że jest łatwiej, a i mapa jest pusta, więc wyexpienie się jest łatwiejsze, ale to nie zmienia faktu, że im wyższy masz poziom tym jest znacznie trudniej niż na RL, szczególnie jeżeli jesteś w trakcie wojny, sam mam znajomego, który walczy na Tibianicu i mimo że jest w TOP 20 serwera i tak w depo ma 50k max, bo wojna go wyniszcza. Ceny na Tibianicu są słabiutkie, huncenie demonów jest zupełnie pozbawione sensu, jeżeli ktoś na RL chciał mieć hajs wystarczyło przysiedzieć na demonach jeden dzień, miałeś fart to zleciało MPA i miałeś 500k na wojnę, a jak miałeś mniejszy fart, to spadły G Legi, MMS i jakieś inne syfy, które kosztowało 5x więcej niż na Tibianicu. Pamiętaj też, że obecnie na Tibianicu grają ludzie dorośli, którzy nie mają czasu siedzieć po 12h i robić runy, często grają 2-3h dziennie i to wszystko, to też ma swój wpływ na znacznie trudniejszą grę obecnie na Tibianicu, aniżeli na 7.4 RL.


    Pozdro!
    +1
    NIEPROSZENI GOŚCIE

  9. #9848

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    176
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Opłaca się robić taska na ghoule na faccu ? Jest jakaś miejscówka gdzie pójdzie to w miarę szybko ?

  10. #9849
    Avatar Adrino
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    975
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj SauLan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Opłaca się robić taska na ghoule na faccu ? Jest jakaś miejscówka gdzie pójdzie to w miarę szybko ?
    Owszem
    http://torg.pl/showthread.php?287440...o-dla-Knight-a

  11. #9850
    Avatar Remu
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    108
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    I ghostland.

  12. #9851
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    jezeli chodzi o ghoule ekiem to tylko necro house okolo 200/h

  13. #9852
    Avatar Lonek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    632
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Pytanie mam do was, gdzie mogę expić 38ed?
    1) Sam z runami
    2) Sam z summonami by móc w międzyczasie robić runy
    3) Z blokerem + runy/summony

    Kilka opcji do każdego punktu mile widziane :] ofc jak by się dało to napisać gdzie wyjdę na +/0/- i gdzie największy exp itd. Mam trochę run do przeznaczenia na exp i w tej chwili zależy mi głównie na największym możliwym expie, ale inne opcje też mi się przydadzą gdyż tych run nie za dużo (20 bp gfb i 20 bp hmm).
    Z góry dzięki za pomoc.

  14. #9853
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    1. tomby
    2. cyclopolis/tomby nizsze poziomy
    3. dragi
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  15. #9854

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    451
    Siła reputacji
    11

    Domyślny


  16. #9855

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Miałem jakąś sklejke zrobić ale mi się nie chce



    2 dni pacca left, jakiego niedużego taska zrobić na paccu.
    mam done: cyce, szkielety, roty, trolle
    Ostatnio zmieniony przez Pan Ryba : 24-04-2014, 23:13

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Medivia Medivia Legacy [7.4]. Oldschool pełną gębą!
    Przez Thaz w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6745
    Ostatni post: 19-05-2018, 10:36
  2. Medivia Medivia Legacy [7.4]. Oldschool pełną gębą!
    Przez Thaz w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 16030
    Ostatni post: 24-01-2017, 11:16
  3. Sprzedam Konto Tibianic, kasa Tibianic
    Przez MlodyNH w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 28-07-2015, 21:06
  4. Tibianic [7.4]. Oldschool pełną gębą!
    Przez Thaz w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 1548
    Ostatni post: 24-07-2011, 11:00
  5. Tibianic 7.4 Oldschool pełną gębą
    Przez SlitasneZebro w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 656
    Ostatni post: 05-04-2011, 13:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •