Reklama
Strona 230 z 833 PierwszaPierwsza ... 130180220228229230231232240280330730 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,436 do 3,450 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #3436
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Kobra1253 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja tam uprawiam seks od 2 lat ze stałą partnerką i co jak co ale moja psychika jest tak negatywnie nastawiona do gumek, że nic się nie da zrobić. Często jak już pomyśle, że mam założyć gumkę to mi opada. Wydaje mi się, że to kwestia tego, że nie czuje w pełni bezpieczeństwa (boję się, że pęknie) + nie odczuwam tak przyjemności jak bez gumek. Najgorszy był czas kiedy moja luba przestała stosować antykoncepcje hormonalną i trzeba było z powrotem przerzucić się na gumki. To był jakiś horror ;d
    Mam zupelnie tak samo tylko doswiadczenie troche "dluzsze". Czytalem nawet gdzies, ze u niektorych facetow taki efekt wywoluja substancje (plemnikobojcze? nie wiem, nie znam sie na gumach) zawarte w nich. Ja nie potrafie tego robic w gumce, nawet jesli juz mi stanie to przyjemnosc jest nijaka z mojego punktu widzenia i i tak po chwili opadnie. Generalnie to nie problem bo od dluzszego czasu posiadam stala partnerke - co innego gdybym mial skakac z kwiatka na kwiatek. To bylby nielada horror. :|

    Czesto tez jest tak, ze niedoswiadczeni maja z tym problemy i wlasnie na sama mysl im opada z nerwow. Wtedy wystarczy tylko troche chec i prob, a z czasem wszystko bedzie w porzadku. Mi jednak zadne dobre checi i dawanie temu szansy nie pomoglo.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #3437

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Ghazb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mysle ,iz mam poprawne zalozenia. Ja to wiem z doswiadczenia. Ja nikomu nie narzucam jakich gumek ma uzywac. Te co uzywam sie sprawdzaja i koniec kropka :D
    A se zostawaj ;d miałem okazje mieć parę różnych firm w ręce i durexy zdecydowanie najlepiej podchodzą.

    @down
    Tzn?
    Ostatnio zmieniony przez Alex Fortune : 31-01-2013, 00:05

  3. Reklama
  4. #3438
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dla mnie to o czym tu piszecie to fenomen, ale skoro tak macie, to wyrazy współczucia dla was. Nie, że musicie bez gumy, tylko że macie psychicznie odjęty jeden środek anty-ciążowy :C

  5. #3439

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Wysoko
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    A ja nie moge dojsc, jak dziewczyna robi mi dobrze, i nie wazne czy reka, buzia, czy w biusta go wezmie. Nie ze mnie nie podnieca, ale zawsze potrzeba mi (uwaga!!) 20~ minut, nie masturbuje sie sam, co prawda robimy to codziennie, wiec odpuscimy sobie (jak sie uda) te kilka dni i zobaczymy co dalej, ona jest zawsze zmeczona po tym, stac mi stoi od poczatku, pelne rozmiary, twardy, dobrze robi, nawet lepiej niz ja sam w sumie sobie kiedys robilem.
    Co powiecie na ten temat?

  6. #3440
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    20 minut to dużo? o;

    Chyba tak przeciętnie raczej chłopie

  7. #3441

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Wysoko
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ale nie powiesz mi ze okolo 40+/- minut to przecietnie

    @down
    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z resztą zdecyduj się 20 czy 40.
    Cytuj FreZZer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    20~ minut,
    ~
    ~
    ~
    Ostatnio zmieniony przez FreZZer : 01-02-2013, 16:44

  8. #3442
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No to generalnie masz tak samo jak ja, z tym że ja nie uważam tego za wielki problem, to nawet lepiej.

    Z resztą zdecyduj się 20 czy 40.

  9. #3443

    Notoryczny Miotacz Postów Dimin jest teraz offline
    Avatar Dimin
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    1,148
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to generalnie masz tak samo jak ja, z tym że ja nie uważam tego za wielki problem, to nawet lepiej.

    Z resztą zdecyduj się 20 czy 40.
    Masturbowanie się przez pół godziny bez przerwy bez orgazmu jest dla Ciebie normalne?

  10. #3444
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    ja mam podobnie i jakoś mi to wali :)
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  11. #3445
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ni robi tego sam, więc nie jest to masturbacja, a już peeting.

  12. #3446
    Avatar Mati
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    968
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Panowie a może i panie mam pytanie. Czy jeżeli wiem że dziewczyna ma ochotę na seks bo sama przyznała. Ale jednak uważa że za szybko w sumie też tak uważam bo to dopiero kilka spotkań. To radzicie być bardziej nachalnym i robić coś ciągle w tym kierunku czy jednak przystopować?

  13. #3447
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj MatiBzyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie a może i panie mam pytanie. Czy jeżeli wiem że dziewczyna ma ochotę na seks bo sama przyznała. Ale jednak uważa że za szybko w sumie też tak uważam bo to dopiero kilka spotkań. To radzicie być bardziej nachalnym i robić coś ciągle w tym kierunku czy jednak przystopować?
    Jak mówi że za szybko ale chce to dziwna sprawa :) Ja bym jej dał jakiś czas do następnego razu np jakiejś imprezy że zapomni o tym za szybko i zostanie tylko "chce" :)

    chociaż są różne przypadki.

    Jedna będzie chciała szybko inna za parę miesięcy.

    Znam jedną co dawała prawie każdemu po imprezie a podczas dawania płakała (mówię serio normalne łzy) że zdradza chłopaka hahaha o japierole.jpg xd
    Kumpel nie wiedział co robić w tej sytuacji (zgłupiał) więc jechał dalej ale ją pocieszył że wcale nie musi wiedzieć ten chłop xddd
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 01-02-2013, 17:35
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  14. #3448
    Avatar Mati
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    968
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak mówi że za szybko ale chce to dziwna sprawa :)
    Ale ja sam uważam że to trochę za szybko jednak wiesz jak to jest z facetami chcą zaspokajać swoje potrzeby :) Poznaliśmy się na imprezie potem spotkaliśmy się raz potem następna impreza i ze dwa spotkania. Mimo że na tych spotkaniach było dość gorąco nie protestowała gdy moje ręce powędrowały tu i ówdzie. Były pocałunki itp. No i sama przyznała się że ma ochotę na więcej ale jeszcze nie na to czas. I teraz nie wiem czy na następnych spotkaniu być bardziej że tak powiem nachalnym...

  15. #3449
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    nie zobaczysz jak będzie chciała ja miałem tak ze swoją... ale moja to już przesadzała prawie rok... OMG xd

    Stare czasy u ciebie będzie szybciej na pewno miesiąc dwa? xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  16. #3450
    Avatar Mati
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    968
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Stare czasy u ciebie będzie szybciej na pewno miesiąc dwa? xd
    Zapomniałem dodać że to dziewica pod każdym względem. Bardzo mnie cieszy że znalazłem taki skarb w tych czasach. Wszystko co robi ze mną jest pierwsze dotyk, pocałunek itp. Więc myślę że z taką może pójść trochę dłużej jak nie przejmę inicjatywy.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •