Reklama
Strona 229 z 833 PierwszaPierwsza ... 129179219227228229230231239279329729 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,421 do 3,435 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #3421
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiem ze objawy ciazy, to tez inne sutki w dotyku, a moze ktos mi bardziej wyjasnic o co chodzi?
    twardsze, bardziej wrażliwe i mogą boleć

  2. #3422
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Maciek_1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    twardsze, bardziej wrażliwe i mogą boleć
    To samo jest przed okresem. Imho mało skuteczna metodologia.

    Cytuj AddiK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mniej walic ;D
    Waleniem chcesz przygadać do rozumu genom?

  3. Reklama
  4. #3423
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To samo jest przed okresem. Imho mało skuteczna metodologia.
    ale o to nie pytał :) a to że to mało skuteczne to każdy powinien wiedzieć

  5. #3424
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak trzeba być niedoświadczonym, żeby nie wyjąć na czas? Robiłem tak z moją może z 50 razy i nie było szans nawet, żeby nie zdąrzyć. No chyba, że chcesz rżnąć kozaka i wyciągać strzelając, ale to debilny pomysł xD

    A metoda dobra jak każda inna, jeśli stosuje się z głową. Tak samo gumka może pęknąć jak i twoja sperma wydzielana podczas stosunku zapłodnić (podobna skuteczność), więc nie wiem czemu się ją potępia. A jeśli jeszcze ktoś (np. ja), oblicza najbardziej możliwe płodne dni i wtedy tego nie robi, to naprawdę jest to skuteczny sposób ;)



    # A cały ten mit o tym, że to takie nieskuteczne, to tylko wynik głupiej edukacji na tych wszystkich WDŻ czy innych religiach/etykach/seksach szkolnych, żeby odstraszyć wszystkie piętnastki od seksu ;d
    To jest i jakas metoda. Tylko do tego trzeba miec glowe, troche spokoju i zainteresowac sie kiedy sa plodne dni itp.
    Metoda odradzana dlatego zeby pozniej nie znalazly sie pijane gimbusy ruchajace dziwki z podstawowki i probujace "wyjac na czas". Lepiej wszystkim wmawiac, ze gumka jest najlepsza.

    btw.
    Mi w gumce nie staje, true story.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #3425

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    296
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jakie dobre gumki? Miałem durexy classici i jeszcze jakieś prążkowane i źle mi było zakładać strasznie, nie moglem rozwinąć jakby ciasne były. Dodam,że pierwsza było mi najlepiej założyć(classic) , ale też kiepsko mi to szło.

  7. #3426
    Avatar Smile_y
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Dno
    Wiek
    29
    Posty
    116
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Może nie umiesz? :) Ja nie mam problemów z zakładaniem, na razie używałem tylko classiców i są całkiem w porządku.

  8. #3427

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Najlepsze gumki to conamore z biedronki. Mowie powaznie , uzywalem durexow i mi pekly. Malo co kobita by w ciaze nie zaszla ale na szczescie robilismy to przed jej okresem imiala nieplodne. Placi sie za firme tak naprawde, a conamore polecam.

  9. #3428
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Ghazb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najlepsze gumki to conamore z biedronki. Mowie powaznie , uzywalem durexow i mi pekly. Malo co kobita by w ciaze nie zaszla ale na szczescie robilismy to przed jej okresem imiala nieplodne. Placi sie za firme tak naprawde, a conamore polecam.
    tak tak pozdrawiam kolegę który używał je.. Jutro na 9.30 musi do przedszkola lecieć z swoje 4 letnią córką :D
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  10. #3429

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak tak pozdrawiam kolegę który używał je.. Jutro na 9.30 musi do przedszkola lecieć z swoje 4 letnią córką :D
    To ja nie wiem. Mi durexy pekly 2 razy. Akurat kupilem paczke gdzie bylo 12 sztuk i w tej jednej 2 razy peklo. Co jak co ale zostaje przy conamore. Nawet jakies testy w necie byly na wytrzymalosc i durexy pekaly szybko.

  11. #3430
    Avatar ipaq
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Piekło
    Wiek
    29
    Posty
    83
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Ghazb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ja nie wiem. Mi durexy pekly 2 razy. Akurat kupilem paczke gdzie bylo 12 sztuk i w tej jednej 2 razy peklo. Co jak co ale zostaje przy conamore. Nawet jakies testy w necie byly na wytrzymalosc i durexy pekaly szybko.
    Pseudo, zupełnie niemiarodajne testy. Pękały przy zwiększeniu objętości do rozmiarów, przy których nasza niewinna dziewoja zostałaby rozerwana na strzępy. Polecam trochę czasu poświęcić na poprawne założenie...

  12. #3431

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj ipaq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pseudo, zupełnie niemiarodajne testy. Pękały przy zwiększeniu objętości do rozmiarów, przy których nasza niewinna dziewoja zostałaby rozerwana na strzępy. Polecam trochę czasu poświęcić na poprawne założenie...
    Mysle ,iz mam poprawne zalozenia. Ja to wiem z doswiadczenia. Ja nikomu nie narzucam jakich gumek ma uzywac. Te co uzywam sie sprawdzaja i koniec kropka :D

  13. #3432

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    72
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Zakladam gume i okazuje sie, ze mi opadl. Moge go pobudzac normalnie w tej gumce, czy moze sciagnac i moge ja pozniej zalozyc jeszcze raz?

  14. #3433
    Avatar Adrex
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    153
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak na moje to jak juz sciagniesz to nie zakladaj jeszcze raz tej samej gumki. Rozruszaj w
    Sztuką jest być sobą,
    a nie przed sobą starać się uciec...

  15. #3434

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    c==3
    Wiek
    31
    Posty
    2,060
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    jak klapnie w gumie to obstawiam, ze dopiero zaczynasz swoje przygody z zyciem lozkowym, kwestia czasu i przedewszystkim zaufania + wiezi emocjonalnej z partnerka i nie bedzie opadal, a jak zlapiesz wprawe i pewnosc siebie to nawet przy czestej zmianie kobiet nie bedzie z tym problemow ;d

  16. #3435

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    372
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja tam uprawiam seks od 2 lat ze stałą partnerką i co jak co ale moja psychika jest tak negatywnie nastawiona do gumek, że nic się nie da zrobić. Często jak już pomyśle, że mam założyć gumkę to mi opada. Wydaje mi się, że to kwestia tego, że nie czuje w pełni bezpieczeństwa (boję się, że pęknie) + nie odczuwam tak przyjemności jak bez gumek. Najgorszy był czas kiedy moja luba przestała stosować antykoncepcje hormonalną i trzeba było z powrotem przerzucić się na gumki. To był jakiś horror ;d

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •