Reklama
Strona 653 z 833 PierwszaPierwsza ... 153553603643651652653654655663703753 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,781 do 9,795 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #9781

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj emiko napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    znajoma zaczeła prowadzić kanał na jutubie o seksie, polecam, bo trzeba wspierac friendsików

    https://www.youtube.com/watch?v=4rzx6DPxcsc
    .
    xDDDD


    Doborowe towarzystwo.

  2. #9782
    Avatar Przemo_eNha
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    502
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Wygląda jak emiko

  3. Reklama
  4. #9783
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Co to są za kurwa "mity"? Chyba upośledzony uczeń trzeciej klasy szkoły specjalnej w Pcimiu Dolnym by nie uwierzył w takie mity

  5. #9784
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny


    TORG taki piękny XD.

    Ale z drugiej strony komentujecie strasznie subiektywnie. Dziewczyna dopiero zaczyna, a już widać, że robi to profesjonalnie - widać to po jej sposobie mówienia czy chociażby samej obróbce filmu. Co do merytoryku się nie wypowiadam, ale jeżeli będzie robiła ciekawe filmiki to będzie zgarniała widzów.

    ###
    Ogarnąłem końcówkę filmu - jakiś sponsor merytoryczny i reklama. A niech spłonie w piekle XD.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 01-09-2015, 19:51

  6. #9785
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, a picie szejka bananowego mialoby jakis wplyw? Bardzo lubie sobie zrobic takiego szejka, tj. dwa banany i troche mleka zmiksowane blenderem.
    Nie spodziewaj się cudów ani ze strony zmiany smaku, ani ze strony dziewczyny :/ Nie przyjmie to nie przyjmie, a sperma i tak nie będzie miała smaku banana

    @filmik
    Fajna koleżanka, z przyjemnością posłucham jak pierdoli w następnym odcinku. Gratuluję odwagi i cierpliwości w szperaniu forum bravo.pl i wizaz.pl.
    Ostatnio zmieniony przez Mega Filip : 01-09-2015, 20:29

  7. #9786

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Mega Filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie spodziewaj się cudów ani ze strony zmiany smaku, ani ze strony dziewczyny :/ Nie przyjmie to nie przyjmie, a sperma i tak nie będzie miała smaku banana

    @filmik
    Fajna koleżanka, z przyjemnością posłucham jak pierdoli w następnym odcinku. Gratuluję odwagi i cierpliwości w szperaniu forum bravo.pl i wizaz.pl.
    Te 'mity', która ona porusza, to i Shaun by rozwiązał. Attention whore po całości. Ekspertka kurwa. Łapka w dół.

  8. #9787
    Avatar emiko
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Celadon City
    Wiek
    20
    Posty
    372
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tak bardzo tępaki tu, że aż nie ogarniam. To, że zjechano mnie w dziennych, to jeszcze zrozumiałam, bo tam i tu wypowiadają się ludzie innych kategorii, że aż mnie czasem krew zalewa, jakie tu pytania padają. Na część z nich Żenia odpowiada, chociażby to o okres. Pewnie gdyby zrobiła 40minutowy filmik na temat wszystkich skutków, pozytywnych i ubocznych, dystrybucji etc. o viagrze, nadal by się to wam nie podobało.


    I to nie jest wyszukane w bravo, czy sponsorowane przez "kogoś tam". Ta koleżanka udziela się TU od dłuższego czasu. Znać może i nie znacie, bo jesteście taaaacy obyci we wszystkim. Nie mniej jednak takie inicjatywy należy wspierać, bo prawie żadni rodzice o tym dzieciom nie opowiadają. Grupą docelową są ludzie młodzi, nastolatkowie, niedoświadczeni. Serio, po godzinach oglądacie też filmiki z obsługi worda i narzekacie, że żal, typ opowiada jak zmienić orientacje strony, jak każdy to przecież wie?

    I ponawiam to, co pisałam w dziennych: jest to pierwszy filmik. W którym jak, nie w pierwszym, mają się znaleźć najbardziej oczywiste rzeczy? Niewyglądałoby to dobrze, gdyby w 14. filmie z serii mówiła o ułomności antykoncepcji w basenie~
    Cytuj Vyost napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    do niedawna zawsze mi głos w głowie mówił żebym coś zrobił i odpowiadałem do niego w swojej osobie a teraz mam liczbę mnogą jak gollum
    przed chwilą patrzę drugi tom wiedźmina w necie i mówię
    zamówimy sobie?
    a Vyost z głowy tak zamówmy :)

  9. #9788

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    22
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj emiko napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak bardzo tępaki tu, że aż nie ogarniam. To, że zjechano mnie w dziennych, to jeszcze zrozumiałam, bo tam i tu wypowiadają się ludzie innych kategorii, że aż mnie czasem krew zalewa, jakie tu pytania padają. Na część z nich Żenia odpowiada, chociażby to o okres. Pewnie gdyby zrobiła 40minutowy filmik na temat wszystkich skutków, pozytywnych i ubocznych, dystrybucji etc. o viagrze, nadal by się to wam nie podobało.


    I to nie jest wyszukane w bravo, czy sponsorowane przez "kogoś tam". Ta koleżanka udziela się TU od dłuższego czasu. Znać może i nie znacie, bo jesteście taaaacy obyci we wszystkim. Nie mniej jednak takie inicjatywy należy wspierać, bo prawie żadni rodzice o tym dzieciom nie opowiadają. Grupą docelową są ludzie młodzi, nastolatkowie, niedoświadczeni. Serio, po godzinach oglądacie też filmiki z obsługi worda i narzekacie, że żal, typ opowiada jak zmienić orientacje strony, jak każdy to przecież wie?

    I ponawiam to, co pisałam w dziennych: jest to pierwszy filmik. W którym jak, nie w pierwszym, mają się znaleźć najbardziej oczywiste rzeczy? Niewyglądałoby to dobrze, gdyby w 14. filmie z serii mówiła o ułomności antykoncepcji w basenie~
    Ale jest słaba z wyglądu niech chociaż w bieliźnie siedzi. Zresztą nie wiem czy z tą japka coś to zmieni...

  10. #9789
    Avatar sebito!
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    -------
    Posty
    1,074
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Żenia xD

  11. #9790

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    w sumie dla jakiś gimbusów to dobry program więc okej niech bedzie ;p

  12. #9791
    Avatar Grudzioh
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    29
    Posty
    648
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    #emiko
    Jak zwykle, gdy ludzie hejtuja to co mowisz/wrzucasz, obrazasz sie na swiat i opieprzasz, ze idioci(tak, tu wypowiadaja sie idioci, ale zachowajmy kulture).
    Cel kanalu fajny, skrecone fajnie poza jebutnie glosnym dzwiekiem balonu. Te mity i inne poruszane rzeczy jednak sa ciezko z dupy. Jesli ktos uwaza, ze sex w wodzie jest antykoncepcja to takowa jednostka jest niereformowalna i powinna isc do odstrzalu. Za chwile bedzie pytanie czy reklamowka moze zastapic kondoma, czy odkurzaczem mozna zrobic aborcje i tego typu "mondrosci" z samosi.
    Na yt jest wiele tego typu kanalow, co prawda nie widzialem nigdy polskiego, ale jakos to wychodzi. Merytorycznie jest meeeh, reszta spoko.
    Ostatnio zmieniony przez Grudzioh : 02-09-2015, 02:46

  13. #9792
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Grudzioh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za chwile bedzie pytanie czy reklamowka moze zastapic kondoma, czy odkurzaczem mozna zrobic aborcje i tego typu "mondrosci" z samosi.
    .
    xDDD rozjebałeś kolego

    btw, ciekawe to stowarzyszenie ponton. pytanie czy jest jakis pozytywny efekt tej działalności? obecnie w takie mity o stosunku przerywanym itd wierzą tylko dzieciaki głupie, z nizin społecznych i patologii. I co to komu w sumie przeszkadza, że jakiś baran sobie zrobi dziecko w wieku 16 lat? Przynajmniej będzie musiał iść do roboty zamiast na studia typu stosunki międzynarodowe i do tego przyrost naturalny nam się trochę poprawi

  14. #9793
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    @emiko ; kiedy następny odcinek?





  15. #9794

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj emiko napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie mniej jednak takie inicjatywy należy wspierać, bo prawie żadni rodzice o tym dzieciom nie opowiadają. Grupą docelową są ludzie młodzi, nastolatkowie, niedoświadczeni.

    To ja nie wiem w jakich ty kregach sie poruszasz, ale mi rodzice nie musieli tlumaczyc takich pierdol, a i w gimnazjum wiedzialem co to prezerwatywa i ze nie trzeba dwoch, czy inne oczywistosci. Wiec ja nie wiem do kogo skierowane jest to gowno. Do dzieci w afryce ktorzy z kondonow robia balony moze.

  16. #9795
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Racja, jak to jest że ja wiem jaką pewność ma antykoncepcja przy ruchaniu w basenie...
    Aczkolwiek, zrobione naprawdę profesjonalnie, Żenia ładna, jedyny minus to dźwięk pękającego balonu

    Teraz doczytałem post @emiko ; nazywasz mnie tępakiem, bo nie szukam pomocy u internetowego edukatora seksualnego? Szanujmy się... Moja aluzja do bravo jest taka, że do kurwy nędzy pierwszy raz słyszałem o tym że można założyć dwie gumki czy ktokolwiek może myśleć że ruchanie w basenie jest bezpieczne, a domyślam się że w tym czasopiśmie właśnie takie problemy się porusza
    Ostatnio zmieniony przez Mega Filip : 02-09-2015, 15:14

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •