Reklama
Strona 605 z 833 PierwszaPierwsza ... 105505555595603604605606607615655705 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,061 do 9,075 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #9061
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Typie, najpierw rozdajesz redbagi z dupy, potem jak Ci odpisze w redbagu prawde to reportujesz, konfidencie.
    Nastepnie straszysz goscia ciaza jak to na 99% przez stres i jeszcze smiesz morde otwierac w moim kierunku, brawo.

    W dupie mam redbaga, ale konfidentow nie znosze, swoja droga nie zazdroszcze dziecinstwa, w koncu cos musialo wywrzec taki wplyw na twoja psychike.

    Powtorze raz jeszcze, wedlug mnie to spowodowane stresem.

    @up, heh. Jednak masz mniej w glowie niz sadzilem...
    Ostatnio zmieniony przez Egi : 28-02-2015, 16:16

  2. #9062
    Avatar Chodniczek
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    825
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Typie, najpierw rozdajesz redbagi z dupy, potem jak Ci odpisze w redbagu prawde to reportujesz, konfidencie.
    W dupie mam redbaga, ale konfidentow nie znosze, swoja droga nie zazdroszcze dziecinstwa, w koncu cos musialo wywrzec taki wplyw na twoja psychike.
    xDDDDDDD
    co tu sie wlasnie? xD spokojnie seba

    /t
    zeby nie bylo offtop to jakie gumki polecacie?

  3. Reklama
  4. #9063
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Chodniczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zeby nie bylo offtop to jakie gumki polecacie?
    wygodne a że nie znamy Twojej fujary to generalnie musisz sam metodą prób i błędów znaleźć odpowiednie dla siebie i ja jednak będę polecał znanych producentów, gumki z lidla itd jakoś do mnie nie przemawiają ale nie mam na to sensownych argumentów
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #9064
    Avatar maciek600
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tychy/Ratoath/Thais
    Posty
    742
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    [QUOTE=Chodniczek;8646198/t
    zeby nie bylo offtop to jakie gumki polecacie?[/QUOTE]
    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wygodne a że nie znamy Twojej fujary to generalnie musisz sam metodą prób i błędów znaleźć odpowiednie dla siebie i ja jednak będę polecał znanych producentów, gumki z lidla itd jakoś do mnie nie przemawiają ale nie mam na to sensownych argumentów
    Zacznij szukac od Durexow najlepiej, jest tyle rodzaji cos napewno ci bedzie "pasowac" a jak nie to sa inne firmy oraz gumki z innych materiałów niz latex

  6. #9065
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    akurat gumki z lidla też mnie nie przekonywały, ale jak raz kupiłem to jakoś ich zacząłem używać do teraz, tylko co opakowanie to inne, dwie pierwsze paczki były spoko, ale kolejne jakieś duże ;d mimo to o dziwo są dla mnie wygodniejsze niż różne durexy, jedynie unimile skyn mi podpasowały z tych co testowałem i są z nieco wyższej półki niż lidl

  7. #9066
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja tam jadę na Dureksach klasycznych, bez wspomagaczy typu "zabijacz plemników" czy też "dłuższy stosunek", bo w sumie nie pomagały tylko przeszkadzały, wiec osobiście używam Dureksów klasycznych i nie narzekam

  8. #9067
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja akurat gumki z Lidla w 100% polecam. Uzywam ich juz czwarty(?) rok i ani jedna nie pekla, a nim sie na nie przerzucilem w ciagu 3-4 miesiecy mi 2 durexy pekly.

    Druga sprawa CENA. Ofc nie ma co na takich rzeczach oszczedzac, ale jak Ci rzadziej pekaja, lepiej leza na twojej "fujarze" to placenie 2x tyle za gumki byle to byly durexy, to ja nie z tych.

    Trzy, sa duzo lepiej spakowane, mniejsze sreberka takie podluzne a nie takie wyjebane wielkie kwadraty jak durex/unimil.

    Imo same plusy. No ale to trzeba samemu przetestowac.
    Najwygodniejsze dla mnie byly Durex Skyn, chyba tak to sie nazywa. No ale z cena to ich popierdolilo do reszty, przynajmniej jak je testowalem, wtedy chyba 35zl za 10-12 sztuk, czy cos kolo tego.

  9. #9068
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ta te gumki skyn są fajne, chyba najlepsze z dostępnych, ale jak ktoś używa te ok. 15-20~ w miesiącu no to jednak jest to już zauważalny wydatek, zwłaszcza, że można dopasować sobie tańsze i równie fajne. Mi akurat z lidla nie leżą, ale z tesco jakieś takie no-namy, chyba love sensation, są dla mnie super. Używam już ze 3 lata i pękła jedna, ale to po takim godzinnym stosunku, poza tym bez zarzutu.

  10. #9069

    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    31
    Posty
    318
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Skynów używałem tylko raz i takie jakieś "dziwne". W sensie wszystko spoko, ale jakoś nie mogę im zaufać bo wydają się za cienkie.

    Co do Durexów to te takie różowo-pomarańczowe pudełko z prążakmi(różowe opakowanie) oraz te opóźniające wytrysk. Chociaż za pierwszym razem właśnie przez nie nie stanąłem na wysokości zadania bo mi znieczuliło totalnie :P. Lepiej jest używać ich rano bo wtedy jest mocniejszy i silniejszy wzwód.

  11. #9070
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    przeciez gumki odbieraja 99% przyjemnosci z seksu, wspolczuje
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  12. #9071
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zawsze to większa przyjemność niż kołysać bachora :)

  13. #9072
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    wiadomo, jezeli mowa o przygodach, chuja na smietniku nie znalazlem, ale mowiac o zwiazkach powiedzmy ze stazem dluzszym niz kilka mc to imo laska sama powinna zainteresowac sie tabsami
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  14. #9073
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja jakoś tym tabsom nie wierzę, poza tym nie chce żeby kiedyś jeszcze bezpłodna przez to była.

  15. #9074
    Avatar Delek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    1,530
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jakoś tym tabsom nie wierzę, poza tym nie chce żeby kiedyś jeszcze bezpłodna przez to była.
    Masz jakiekolwiek pojęcie na ten temat?

  16. #9075
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    moja źle toleruje, może źle dobrane były czy coś takiego poza tym, nic nie mam do tabsów ale nikt mi nie wmówi, że mieszanie przy hormonach pozostaje kompletnie bez wpływu na organizm
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •