Reklama
Strona 228 z 263 PierwszaPierwsza ... 128178218226227228229230238 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,406 do 3,420 z 3941

Temat: Co? Gdzie? Jak? Czyli jaki telefon kupić! [CZYTAJ PIERWSZY POST!]

  1. #3406
    Avatar marek
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    634
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Hej torgowicze, doradźcie proszę który telefon kupić: LG G2, czy Huawei Ascend P7?

  2. #3407
    Avatar tuczek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    732
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    zamowiłem sobie w playu jednak htc desire 610.. mega mi sie podoba, jest kozak.. mam nadzieje ze jutro przyjdzie, ew we wtorek :D

    btw. za ile moge sprzedac huawei ascenda g300 uzywalem go 2 lata lekki rysy ma z tylu wiadomo i na ekranie ale malo widoczne tylko pod swiatlo praktycznie.. jak myslicie za 150zl pojdzie ?

  3. Reklama
  4. #3408
    Avatar Entex
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Tczew
    Posty
    855
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj marek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hej torgowicze, doradźcie proszę który telefon kupić: LG G2, czy Huawei Ascend P7?
    Huawei akurat robi spoko topowe modele, a nie są specjalnie drogie. Ludzie narzekają czasem na takie rzeczy jak aparat czy jakość muzyki. (Ja w swoim Y300, czyli budżetówie, miałem problem z tym, że po roku aparat cały zakurzony. A muzyka ok.)
    No i ten Huawei wygrywa w specyfikacji, chociaż nie sprawdzałem porównania GPU.
    Cytuj tuczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    btw. za ile moge sprzedac huawei ascenda g300 uzywalem go 2 lata lekki rysy ma z tylu wiadomo i na ekranie ale malo widoczne tylko pod swiatlo praktycznie.. jak myslicie za 150zl pojdzie ?
    Wydaje mi się, że 150 to spoko cena, ale nie wiem. Po prostu wystaw na allegro/OLX i zobacz czy ktoś kupi :P

    Cytuj Pabloo1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poszukuje dotykowego telefonu dla mojego ojca do 250zł, parcie głównie na rozmowy, smsy, czytelny wyświetlacz, stabilność systemu ale fajnie by było jakby aparat był chociaż 5mpx z lampą
    Da radę dorwać coś takiego? Używki wchodzą w grę oczywiście :)
    Cytuj Maroo17 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Pabloo1993 ;
    Według mnie to używana Lumia 520. Nie ma lampy, ale ciężko w takim budżecie coś takiego znaleźć :/
    Używanego Huaweia Y300 dostaniesz bez problemu w tej cenie. Parametry zbliżone do Lumii 520, a ma aparat 5mpx z lampą. Problem tylko, że się kurzy cholerstwo i w sumie jakiejś świetnej jakości to te zdjęcia nie są.
    Ostatnio zmieniony przez Entex : 23-11-2014, 23:46

  5. #3409

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    47
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam, potrzebuje cos powyzejj 5 cali, do 450 zl, moze byc cos nie markowe, slucham ;d

  6. #3410
    Avatar Entex
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Tczew
    Posty
    855
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    myPhone Cube czasem da się wyrwać w tej cenie.

  7. #3411
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,398
    Siła reputacji
    19


  8. #3412
    Avatar Arkh91
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    106
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Szukam jakiegos smartphone'a w granicach 5-6 stowek, przekatna wyswietlacza jest dla mnie malo istotna. Cechy wazne dla mnie to:
    -android 4.4
    -1gb RAM
    -dobry GPS
    -w miare dobry aparat
    Aktualnie LG ma na allegro calkiem fajna promocje, L70 przeceniony z 599 na 489 (+16gb karta). Znajde w tym przedziale cenowym cos ciekawszego?
    Aha, musi byc nowka.

  9. #3413
    Avatar Plastus
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    900
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Najlepszy telefon w cenie ~1000zł Android? Myślałem nad Nexusem 4, ale nie wiem czy są moze jakieś lepsze opcje? HTC odpada.

  10. #3414
    Avatar tuczek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    732
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Plastus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najlepszy telefon w cenie ~1000zł Android? Myślałem nad Nexusem 4, ale nie wiem czy są moze jakieś lepsze opcje? HTC odpada.
    używka? xperia z1 moze ?

  11. #3415

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    47
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    lenovo a850 nowe, czy samsung galaxy s3 lub note uzywane? co wy na to? ktore wybrac

  12. #3416
    Avatar MlodyNH
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    525
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Witam ! Mam na telefon około 1000-1100 zł, od telefonu oczekuje, żeby się nie ciął w podstawowych funkcjach typu dzwonienie, sms, internet, muzyka, a po przeczytaniu niektórych opinii podobno android a w szczególności Samsungi tak lubią. Stąd pytanie, jaki by był najlepszy telefon do tej kwoty? Rozważałem, iPhone 4s/5 jak wyrwę w tej kwocie, HTC One, Sony Xperia z1 compact. Który będzie najlepszy w szybkości działania, jakości muzyki i w robieniu zdjęć? Od czasu do czasu może zagram w jakąś grę to tu wydajność też by się przydała.

  13. #3417
    Avatar Spens14
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    150
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Witam, otóż poszukuję telefonu do maksymalnie 2000pln. Najlepiej, jakby był w cenie 1400-1600. Zastanawiałem się np. nad HTC One M8 albo Sony Xperia Z2. Chyba, że może macie jakieś inne ciekawe pomysły.
    Telefon najczęściej wykorzystuję do:
    - rozmawiania/SMSowania (jak to telefon ^^),
    - robienia zdjęć,
    - przeglądania internetu,
    - grania w gry,
    - sporadycznie jako GPS w samochodzie.

  14. #3418

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mój dad kupił iPhone 4S od kolegi dla mnie, 8GB za 700zł, nówka sztuka, folie nawet ma.
    Aktualnie mam Xperie J, rozumiem, że Apple > Moja Xperia? Czy może się zdarzyć, że ten iPhone będzie mi gorzej służyć nić Xperia?
    Telefon raczej do zdjęć, internetu, GPS, sporadycznie jakaś gra.
    Czy musiałbym go zrootować etc. żeby móc wgrywać na niego pirackie aplikacje? Nie widzi mi się płacić 10€ za X grę/program.
    Czy można zmienić podstawowe rzeczy takie jak style, motywy, launchery w iPhonie?

  15. #3419
    Avatar Maroo17
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,286
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @Gaba ;
    Oczywiście, że iPhone 4s bije na głowę Xperie J, bo ta Xperia to straszny niewypał. Strasznie się zacina.
    W iPhonach nazywa się to Jailbreak, ale mniej więcej podobna rzecz, masz dostęp do sklepu "Cydia", możesz sobie zmieniać animacje, wygląd itd.
    A żeby zmienić style, motywy to musisz mieć JB (pomijając takie rzeczy jak zmiana tapety, bo to można robić bez JB).

  16. #3420
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Jaki nowy telefon do 500zł? Wymagania to 5" i wysoka jakość wykonania oraz ciekawy, najlepiej minimalistyczny wygląd, dobrze żeby nie przypominał tych wszystkich samsungów i iphone. Specyfikacja średnio mnie interesuje a jeśli już to wyświetlacz i aparat. Dzięki!

    edit : Ktoś wie jak mogę sprowadzić do Polszy telefon Sharp Aquos Crystal? I jak to jest z tamtejszymi operatorami? Bo widzę, że za 99$ można dostać telefon u operatora Boost Mobile ale to jest prepaid, czy jak to działa, wsadzam swoją kartę z playa i cześć? Bo normalnie 149$.
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 11-12-2014, 01:42
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Hip-Hop [czytaj pierwszy post]
    Przez ya %f w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 2134
    Ostatni post: 14-06-2018, 16:56
  2. Gdzie kupic gp przez telefon ( DaoPay)
    Przez #VaRiaT# w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 30-10-2014, 07:02
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 07-07-2014, 08:53
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 13-01-2014, 12:39
  5. Newsy w dziale - czytaj ostatnie posty
    Przez Blus w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 02-09-2013, 16:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •