Reklama
Strona 179 z 195 PierwszaPierwsza ... 79129169177178179180181189 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,671 do 2,685 z 2922

Temat: Wszystko o urządzeniach z Androidem

  1. #2671
    Avatar Entex
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Tczew
    Posty
    855
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mam taki problem z LG Spirit (Lolipop 5.0.1)- niemalże nie da rady wrócić do aplikacji, która została zminimalizowana. Prawie zawsze po prostu apka startuje od nowa. Dziwi mnie to o tyle, że zwykle mam jeszcze sporo wolnej pamięci. Przykład - Kingdom Rush zabiera ~120mb RAMu. Po odpaleniu gry (z kilkoma apkami w tle) nadal mam ~200mb wolne, a jednak gdy ją zminimaluzję żeby wysłać sms, to nie da rady przywrócić jej stanu. Lolipop tak po prostu ma, czy jak? Rozumiem, że ten smart to nie najwyższa półka, ale zasoby są, a system świruje. Da radę coś z tym zrobić?

  2. #2672
    Avatar Wielkie Zło
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    819
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Entex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam taki problem z LG Spirit (Lolipop 5.0.1)- niemalże nie da rady wrócić do aplikacji, która została zminimalizowana. Prawie zawsze po prostu apka startuje od nowa. Dziwi mnie to o tyle, że zwykle mam jeszcze sporo wolnej pamięci. Przykład - Kingdom Rush zabiera ~120mb RAMu. Po odpaleniu gry (z kilkoma apkami w tle) nadal mam ~200mb wolne, a jednak gdy ją zminimaluzję żeby wysłać sms, to nie da rady przywrócić jej stanu. Lolipop tak po prostu ma, czy jak? Rozumiem, że ten smart to nie najwyższa półka, ale zasoby są, a system świruje. Da radę coś z tym zrobić?
    U mnie w Nexusie nie ma takiego problemu, więc to nie przypadłość Lollipopa :)
    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kiedys jak bylem gowniarz, jakies 11lat mialem to na quo vadis nie chcieli mnie wpuscic ale bylem z kumplem i jego ojcem wiec zagadal i weszlismy (w scenach hard mielismy oczy zakrywac.. ALE BYLEM TAKI SZALONY, ZE TEGO NIE ROBILEM :])
    Programiści Torga łączcie się! Zapraszamy:
    http://webchat.freenode.net/
    kanal: #torgdevs

  3. Reklama
  4. #2673
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Lollipop 5.0/5.0.1 miały problem z wyciekiem pamięci. Podobno wszystko zostało naprawione w 5.1.1 ale wielu ludzi i tak narzeka, że nadal nie wszystko działa jak powinno.

  5. #2674
    Avatar Master of the Xantera
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,140
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jaki smartfon ogarnie teraz najnowsze androidy? i w jakiej cenie tak na oko? ten da rade? czy jest cos lepszego?

    http://www.notebooksbilliger.de/sams...sim+eu#reviews

  6. #2675
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak interesują Cię najnowsze wersje systemu to zapewne chodzi Ci o custom romy. W takim wypadku sprawdź co wspiera np. Cyanogenmod - http://www.cmxlog.com/12.1 i na podstawie tego wybieraj jakiegoś smarta. Polecam jednak też poczytać opinie bo mój HTC One S działa strasznie na 5.1.1 ;d

  7. #2676
    Avatar Entex
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Tczew
    Posty
    855
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Wielkie Zło napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    U mnie w Nexusie nie ma takiego problemu, więc to nie przypadłość Lollipopa :)
    Chyba jednak tak. Najwidoczniej masz nowsza wersję. Przetestowałem na myPhone Cube matki - żadnych tego typu problemów, a ramu tyle samo. Tyle, że andek 4.4
    Cytuj Dio Paladin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lollipop 5.0/5.0.1 miały problem z wyciekiem pamięci. Podobno wszystko zostało naprawione w 5.1.1 ale wielu ludzi i tak narzeka, że nadal nie wszystko działa jak powinno.
    Najgorzej, że raczej małe prawdopodobieństwo, aby Spirit dostał aktualizację... A custom romów jeszcze nie widziałem (ktoś wie, czemu?).

  8. #2677
    Avatar Wielkie Zło
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    819
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Entex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba jednak tak. Najwidoczniej masz nowsza wersję. Przetestowałem na myPhone Cube matki - żadnych tego typu problemów, a ramu tyle samo. Tyle, że andek 4.4
    Ok, dzięki, bo nie wiedziałem że mam problemy z telefonem. Andek 5.1.1 - żadnych problemów.
    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kiedys jak bylem gowniarz, jakies 11lat mialem to na quo vadis nie chcieli mnie wpuscic ale bylem z kumplem i jego ojcem wiec zagadal i weszlismy (w scenach hard mielismy oczy zakrywac.. ALE BYLEM TAKI SZALONY, ZE TEGO NIE ROBILEM :])
    Programiści Torga łączcie się! Zapraszamy:
    http://webchat.freenode.net/
    kanal: #torgdevs

  9. #2678
    Avatar Entex
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Tczew
    Posty
    855
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Weź naucz się czytać ze zrozumieniem, zanim zaczniesz silić się na sarkazm. Moja wypowiedź nie dotyczyła twoich problemów z telefonem, a wadliwego zarządzania pamięcią w Androidzie 5.0.1 ( czyli jednak "przypadłości lolipopa"), co zaznaczyłem nawet pisząc, że najwidoczniej masz nowszą wersję.

  10. #2679
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jaki jest wg Was najlepszy darmowy odtwarzacz muzyki ?

    mention pls

  11. #2680
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wpadł mi w łapy nowy telefon i chciałbym zobaczyć jak bardzo smartfonowa technika poszła do przodu. Które gry wyciągają wszystko ci się da pod względem grafiki? Może są jakieś fajne(niekoniecznie użyteczne) aplikacji które dają frajdę?

  12. #2681

    Notoryczny Miotacz Postów Erl jest teraz offline

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,028
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wie ktoś jak pobrać piosenkę z YouTube bezpośrednio na telefon (samsung Galaxy S II)? Na YouTube-mp3.org po pobraniu wyskakuje komunikat ze nie można otworzyć pliku
    Ostatnio zmieniony przez Erl : 18-08-2015, 18:12

  13. #2682

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jest sens robić androida lolipop na SGS3 LTE? Właśnie mi się kończy gwarancja więc mógłbym go trochę ogarnąć jeśli w ogóle coś to zmieni.

  14. #2683

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    31
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    wszystko zależy jak rozwinięty jest ten custom... sam musisz poczytać sobie co ludzie na xda czy innym forum piszą

  15. #2684
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,018
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Jak zrobić żeby aktualizacje zapisywały się na karcie pamięci, a nie w telefonie?

  16. #2685

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    143
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Witam serdecznie. Czy ktoś aktualizował xperie z2 do 5.1.1? Na dwóch zaktualizowanych telefonach nie działa wi-fi. Nie pokazuje moje sieci nawet po kilku krotnym resetowaniu routera? Ktoś sie spotkał?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Stream muzyki na dwóch urządzeniach bluetooth z androidem
    Przez Hardware w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 02-08-2015, 20:42
  2. Internet play na dwóch urządzeniach
    Przez Tomi w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 03-01-2014, 13:53
  3. Jaki smartfon z Androidem?
    Przez Mari w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 10-06-2013, 15:11
  4. Jaki smartfon z androidem 4.0?
    Przez Valghor w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 05-06-2013, 15:41
  5. Smartfon z androidem
    Przez Drejkol w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-04-2012, 12:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •