Reklama
Strona 188 z 230 PierwszaPierwsza ... 88138178186187188189190198 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,806 do 2,820 z 3441

Temat: Rowery i wszystko co z nimi związane | Co wybrać? | Gdzie kupić? | Jak serwisować?

  1. #2806
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak po około 15-20 kilometrach bolą mnie nadgarstki, a szczególnie kiedy wyginam je środkową częścią dłoni do przedramienia to czy zamontowanie rogów pomoże?
    Nie ocenimy czy pomoże. Może będzie ci lepiej a może nie, najlepiej jakbyś wsiadł na jakiś rower z rogami i sprawdził, czy przy takim chwycie cię nic nie boli.

  2. #2807
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    A jakie rogi są teoretycznie najlepsze? Bo jest wiele wzorów.

    W sensie, takie krótkie proste czy może zaokrąglone?
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 29-03-2015, 23:01

  3. Reklama
  4. #2808

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak po około 15-20 kilometrach bolą mnie nadgarstki, a szczególnie kiedy wyginam je środkową częścią dłoni do przedramienia to czy zamontowanie rogów pomoże?
    Mnie pomagają, nawet prawdę mówiąc jeżdżąc starym rowerem, który ma rogi cześciej trzymam się właśnie ich niż gripów ;)

    Cytuj Arinori napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1.Ale starsze rocznikowo bedzie trudno kupić czy z tego rocznika?
    2.Czy na allegro albo oxl znajdę jakieś używane,które bedą dobre do jezdzenia bo wpisałem rama 28-30 i jest duży wybór a nie chce kupić jednorazówki
    Arinori, kupno używki w sumie się opłaca, ale musiałbyś się znać na tym, ewentualnie mieć kogoś znajomego, kto będzie w stanie "na trzeźwo" ocenić stan techniczny roweru oraz ewentualne usterki. Zbyt łatwo ponieść się emocjom i kupić przysłowiową skarbonkę.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  5. #2809
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj SerQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mnie pomagają, nawet prawdę mówiąc jeżdżąc starym rowerem, który ma rogi cześciej trzymam się właśnie ich niż gripów ;)



    Arinori, kupno używki w sumie się opłaca, ale musiałbyś się znać na tym, ewentualnie mieć kogoś znajomego, kto będzie w stanie "na trzeźwo" ocenić stan techniczny roweru oraz ewentualne usterki. Zbyt łatwo ponieść się emocjom i kupić przysłowiową skarbonkę.
    @SerQ ;
    Jak poprzez allegro ma np ktoś ocenić stan roweru?

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  6. #2810

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Arinori napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @SerQ ;
    Jak poprzez allegro ma np ktoś ocenić stan roweru?
    Z tym może być ogromny problem, ponieważ na zdjęciach nie zobaczysz stanu osprzętu czy hamulców, zcentrowanych kół, amortyzatora z zatartą anodą itp.W najgorszym wypadku możesz trafić bike'a z uszkodzoną ramą. Chociaż z drugiej strony, gdybyś zadzwonił i konkretnie zapytał sprzedającego o wszystko i nie boisz się wtopy to może spróbuj. Ja jednak jestem zdania, że najpierw się przejechać, sprawdzić co i jak i dopiero się zastanowić czy warto.
    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez SerQ : 29-03-2015, 23:30
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  7. #2811
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj SerQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tym może być ogromny problem, ponieważ na zdjęciach nie zobaczysz stanu osprzętu czy hamulców, zcentrowanych kół, amortyzatora z zatartą anodą itp.W najgorszym wypadku możesz trafić bike'a z uszkodzoną ramą. Chociaż z drugiej strony, gdybyś zadzwonił i konkretnie zapytał sprzedającego o wszystko i nie boisz się wtopy to może spróbuj. Ja jednak jestem zdania, że najpierw się przejechać, sprawdzić co i jak i dopiero się zastanowić czy warto.
    Pozdrawiam
    @SerQ ;
    Wiec jedyne wyjście to kupić w sklepie stary rocznik lub znaleźć speca od rowerów,który pomoże kupić??

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  8. #2812

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Takie jest moje zdanie, po samych fotkach bym roweru nie kupił po prostu.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  9. #2813
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj SerQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tym może być ogromny problem, ponieważ na zdjęciach nie zobaczysz stanu osprzętu czy hamulców, zcentrowanych kół, amortyzatora z zatartą anodą itp.
    Jeśli o wszystko dopyta i dostanie pisemną odpowiedź to potem może się odwoływać jako produkt niezgodny z opisem. O wszystko można spytać, o koła, stan techniczny osprzętu i hamulców. Trzeba się tylko liczyć z tym, że na pewno trzeba będzie w taki rower wsadzić ze 100-200zł. Tego nie unikniesz, zawsze będzie coś do wymiany, chociażby suport. A amora z zatartą anodą zobaczysz na zdjęciach ;d

  10. #2814

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli o wszystko dopyta i dostanie pisemną odpowiedź to potem może się odwoływać jako produkt niezgodny z opisem. O wszystko można spytać, o koła, stan techniczny osprzętu i hamulców. Trzeba się tylko liczyć z tym, że na pewno trzeba będzie w taki rower wsadzić ze 100-200zł. Tego nie unikniesz, zawsze będzie coś do wymiany, chociażby suport. A amora z zatartą anodą zobaczysz na zdjęciach ;d
    Co do tej anody to fakt, trochę popłynąłem. Na swoją obronę powiem tylko, że często wrzucają fotki z piwnic, gdzie najczęściej jest ciemno i po prostu nie do końca widać, a przy wstępnych oględzinach można się nieźle przejechać, szczególnie gdy ktoś jedzie jakiś czas z nadzieją, że to bd rower, który kupi ;p
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  11. #2815
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    btw mam porządne pedały na sprzedaż, ns aerial pomarańczowe z wymiennymi pinami, jakby ktoś chciał to mogę opchnąć za 5 dyszek
    @SerQ ;

  12. #2816
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @Danci ; @Dzzej ;
    Cytuj Danci napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam Treka 3700 już hoho lat rower ma, ale stan igła. Po zimie i w sumie po roku nie jeżdżenia prawie pasowałoby przy nim trochę porobić. Chcę wymienić gripy i opony. Co do gripów to rozmiary są uniwersalne? Bo nigdzie nie mogę znaleźć specyfikacji dokładnej rowera, pewnie skończy się na tym, że pomierzę to wszystko. Jakie polecacie? Jazda to w sumie 70% asfalt / 30% las. Druga sprawa to opony. Teraz mam seryjne Bontrager 26x2.0 Napewno cieńszej bym nie chciał. Myślałem nad 2.2, bo nie jestem pewny czy 2.4 się zmieści. Jaką polecacie. Dobrze jakbym w 2 oponach zmieścił się w 100 zł - da się coś dobrego w tej cenie dorwać? No i ostatnia sprawa to smary. Łańcuch jak i zębatki tak na oko są czyste, ale nasmarować by je pasowało. Myślałem nad kupnem http://rowerowy.com/sklep/narzedzia-...ramic-wax-lube, co o nim powiecie? I jak zadbać o amortyzator. Mam firmy SR Suntour. Co do konkretnego modelu to nie wiem, rower ma chyba hmm 6-7 lat. Nie są regulowane. Jakimś smarem to potraktować? Jakim i jak?
    opony
    gripy ew. extra chunky
    olej może być ew. oryginalny rohloff, w sumie ja teraz smaruje hipolem i nie narzekam xd

    Co do amora, wyczyść, zmień olej, dobrze nasmaruj uszczelki przeciwkurzowe (polecam bike grease 2000), to powinno mu pomóc.

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jakie rogi są teoretycznie najlepsze? Bo jest wiele wzorów.

    W sensie, takie krótkie proste czy może zaokrąglone?
    Nie każdemu pasuje dany kształt, ja kupiłem w ciemno accent arrow i są 10/10
    Ostatnio zmieniony przez Kozek : 30-03-2015, 16:22

  13. #2817
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Kozek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Danci ; @Dzzej ;


    opony
    gripy ew. extra chunky
    olej może być ew. oryginalny rohloff, w sumie ja teraz smaruje hipolem i nie narzekam xd

    Co do amora, wyczyść, zmień olej, dobrze nasmaruj uszczelki przeciwkurzowe (polecam bike grease 2000), to powinno mu pomóc.



    Nie każdemu pasuje dany kształt, ja kupiłem w ciemno accent arrow i są 10/10
    race kingi są spoko, ale nie sądzę, że na asfalt ;p bieżnik szybko zniknie

  14. #2818
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    A tam, zrobiłem na nich prawie 2kk 50/50 las/asfalt, przód wyglądał jak nówka, tył trochę starty, ale do końca było jeszcze hoho :d Trzeba tylko uważać przy hamowaniu na asfalcie, bo wtedy guma znika w oczach.

    Kurwa czemu przełaje są takie drogie? :c

  15. #2819
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mam pytanie czy jak kupie obrecze i opony 28 to powinny pasować do każdej ramy czy jakaś konkretna musi być ;d

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  16. #2820
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wsadzisz koło 28 do ramy od np bmxa? Mam nadzieję, że wysnułeś wniosek, że są ramy przystosowane pod różne rozmiary kół. W nielicznych przypadkach wsadzisz koło 28 w ramę pod 27,5 ale po co kombinować.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Premium Account i wszystko z nim związane!
    Przez Masaker w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 915
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:48
  2. [TibiaBot NG] - Wszystko co z nim związane
    Przez Deathless w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 03-12-2011, 15:24
  3. Jakundaf Desert i wszystko co z nim związane!
    Przez Kukurydza Konserwowa w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-02-2010, 15:08
  4. Wszystko związane z Ruthless Seven
    Przez Kanapka z Szynka w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 03-07-2007, 23:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •