akurat te nooby z otsów (nie wiem o kim dokładnie mówisz) to zjadają pod względem pvp 95% tych śmiesznych, dzisiejszych rl plejerków.
Wersja do druku
Kto ty?
Gram z ludzmi z dawnej galany
No właśnie, większość się nie wyexpi. Tzn może na aktualnej Tibii już coś ogarną bo jest dosyć łatwo, jednak zawsze tak mówiono, że jakie to ogarki na otsach grają a każdą przygodę z rl dawniej kończyli na swoim 50sorku. Mimo wszystko tutaj trzeba zarabiać, kupywać pacc i utrzymać postać w czasie wojny. To nie ots mimo że Cipsoft ułatwił grę pieciokrotnie żeby właśnie więcej przegranych nobków grało.
Generalizujesz, akurat 80% dobrych ots'owych teamów miało przygody na rl i to zazwyczaj się dobrze dla nich kończyło.
Rl tibia była fajna do 8.60 updatu, później była śmieszna i każdy o ile mu się chciało to mógł się wyexpić i zarobić.
I powtarzam, nie mówię tutaj o aspekcie expienia postaci, mówię o pvp gdzie nawet mierny teamek z otsów zjada te rl teamki po 150 osób i liczeniu wszystkich na bombe.
Jednak wole tych zwykłych graczy niż tych takich dzieciaków co spamują "pro elo ogar/raszujemy". Na szczęscie Tibia to nie tylko aspekt ganiania się pixela X z Y tylko jeszcze pewien wkład i poprowadzenie właściwie postaci. A do tego znaczna część się nie nadaje. Ty mówisz, że 80% miało przygody z rl Tibią, powiem Ci nawet że każdy miał bo gdzieś zaczął. Jednak z sukcesami to bym nie przesadzał, sam grałem na otsach z 2-3 lata gdy były już hotkeye, obróciło się przy mnie setki graczy, a powiązanych z rl i sukcesami wojennymi może było z 10%.
Chyba, ze Ci twoi ludzie zaczeli swoje świetlane przygody gdy mieli już fajniusie skrypty na Iboty czy jakieś inne neoboty
No i z kim grałeś na otsach ?
masz porównanie chociażby na przykładzie Ziorra, który parę razy próbował wjeżdżać na otsy z jakimiś swoimi memberkami i przejeżdżały po nim sir amadeusze z zakonu marii więc nie wiem o czym rozmawiamy. Jak dla Ciebie kwintesencją gry na rl były teamki po 100 osób, stanie w close na yalahar i liczenie 500 eków na bombe to powinszować, bo niestety tak rl tibia zaczęła wyglądać po pamiętnej zmianie pvp.
O czym ty do mnie piszesz, jak ja skończyłem to na większości eu pvp max lvl był ok.300, a ludzie przeważnie mieli 100-150.
Z kim grałem z tym grałem długo by wymieniać, w większości liderzy i paru "ważniejszych" miało jakąś przeszłość, reszta żołnierzy była z otsa a wszyscy to real reala. Ziorr? Gościu ja nawet nie wiem kim on jest, za moich czasów takie coś nie istniało, no chyba że jakoś inaczej się nazywał. Mówimy o zupełnie dwóch róznych epokach Tibii.
Dzieci otsa nadają się teraz na rl bo jest łatwa i mają boty co robią wszystko za nich, tyle w temacie. Możecie kontynuować wasze tibijskie "sukcesy" rodem z aurory czy shadowcores. Mimo wszystko sądze, że na takim nowym serverze i to tego typu większość kitowców nawet się nie przebije. Szkoda offtopować. Każdy chyba widział jak wyglądali ludzie otsów gdy wchodzili na rl Tibie. Nie ma co porównywać, dwa rózne swiaty, dwie rózne epoki, dwa rodzaje graczy.
aha, no widzę, że faktycznie nie ma o czym z Tobą gadać :D
Pozdrawiam.
j apierdole gosciu jestes naprawde tepy
normalnie nie skomentowalbym tego no ale kurwa twoje posty są takie denne i debilne ze to szkoda gadac
wlasnie dlatego ludzie z otsow zazwyczaj przegrywaja na rl bo to są ludzie z OTSÓW a nie z RL tibii gdzie ludzie graja po lata i maja juz zapas hajsu i postaci, a przyjdzie ci nawet super ogarniety sklad z rl i wiadomo ze nie bedzie mial tyle kwitu co ci co grali juz
smiem twierdzic ze 3/4 tego co gra na rl tibii normalnie przekopałyby ekipy z otsów, dopiero niedawno po starcie nowych serwerow wiele osob z otsow poszło na rl cos powalczyc i sytuacja moze sie zmienic
Nie wiem czy się śmiać czy kurwa płakać, czekałem w kolejce od 15:30~ z 1000~miejsce wbiłem na 33 i co? nagle mnie zwiesiło, jestem 1228. Chyba koniec na dziś.
ps. jak ktoś ma jakieś patenty na maga gdzie mozna na początku posiedziec bez tysiecy ludzi na skrinie to pw bede wdzieczny, nie znam nowych miejsc za bardzo
Załącznik 322768
5 dni vouchera grając po 1-2h dziennie :P
no i wczoraj chwilkę dłużej
Niezle Ci idzie Rysiekk. Ja wbiłem dziś 20lvl miałem zrobić jakieś zdjęcia aż mi proxy wyjebało... 1000 w kolejce... Porażka.
ja sobie morte calkowicie odpuscilem...nie mam za duzo czasu w ciagu dnia wiec stanie w kolejce po 2-3h odpada wiec tylko offline training poki co i pewnie na tym zostane
Jeszcze nigdy nie stałem w kolejce krócej niż 5h, logowałem tylko rano ok.8 bądź z ssem.
@Byczek ; masz vouchera?
Mnie az tak kolejki nie irytuja, przyzwyczailem sie juz ze zanim sie zaloguje to porobie przez pare godzin cos innego. Gorzej mnie wkurwia jak ktos wbija na resp mimo ze byl zostawiony list.
Koles tak sobie chcial bota postawic, zapomnial tylko ze to nie jest gowniane pvp.
http://i57.tinypic.com/2rcre3m.png
@Silverdwa ;
nie mam, gram obecnie na quilli
I dlatego Ciposft powinien wprowadzić Retro PvP na wszystkie serwery PvP. Otwarcie nowych światów jest równoznaczne z przyznaniem się Niemców do błędu, że spierdolili PvP i teraz chcą to teraz naprawić. Gdyby przywrócili stare PvP, nie byłoby problemów z kolejkami. Wtedy wszyscy, którzy chcieliby wrócić do gry wybraliby sobie jaki chcą świat, czy nawet wrócili do starych postaci i nie musieli zakładać nowych i zaczynać gry od nowa. A tak zrobili tylko dwa serwery na których ciągle gra 1050 osób i trzeba czekać parę godzin na zalogowanie, żałosne.
jaki sens byłby wprowadzeniem starego pvp na zwykłe servery jesli 100k tam kosztuje 2zł? ( dawno nie patrzylem), ludzie maja 600lvle, 30 bot charow 250+eki ?
głownie by chodziło o to, że czy twist czy full blessy nie robiły by różnicy jeśli gp nie ma żadnej wartości
Gz. A kiedy jakieś akcje planujecie?
gramy rpg :) robic questa na lagune kto chce jutro pomoc xD
Ja mam protip jak zalogowac w 3-10min przez kolejke mi sie udalo i koledze tez.. xD
To się nim podzielcie albo przestańcie pisać takie pierdoły. Teksty typu wiem jak to zrobić ale nie powiem są dziecinne.
działa wam morta?
@edit
zalogowałem, ale przez resztę dnia mialem tak samo jak PanMarcel
Mi pisze osobiscie connecting to the game world od 3h xd
ja 3 chary zalogowalem w 15 min, na 10 mc logowalem kazdego po kolei xD
wystarczy mcka?
150k/h
bez premki i vouchera
http://i57.tinypic.com/2dv6e5y.jpg
Witam wszystkich :)
Nigdy się tu nie udzielałem więc pora coś wrzucić.
Póki co mój dzisiejszy zakup :) Obecnie 37 ED.
Załącznik 322869
morta ping pong chyba, ludzie zaczeli spamować ze laggss i również dostałem freeza i kicka
ps. teraz po freezie byłem 700 w kolejce, nagle teleport do miejsca 400. Nie ma nadziei potem byłem 200, 80 aż nagle 1 już myslalem, że jest ok. Ale znowu cofka na ~200 potem znowu 1 potem znowu dalsze. Teraz jestem 648. Parodia. Daje sobie spokój. Niech sie shitsoft ogarnie.
Kupie kase/premium scrolle na morcie! cene dogadamy na priv
http://i62.tinypic.com/bdjh1h.jpg
daj ktoś patent na zalogowanie place green bagiem do carlin ;] się bo 30x mnie wywaliło juz z kolejki(error 2000000002 czy jakos tak)
expando!
http://i59.tinypic.com/2kt1x.jpg
Takie cos piszcie na priv bo potem nie zalogujecie -.-
Ten temat polowa world chata przeglada i to nie koniecznie w stosunku do torga nastawiona pozytywnie...
Bo wysylam to na priv kazdemu kto mnie spyta ? -.^
a skąd macie mc zeby sie zalogowac? ;)
To spróbuj parę razy, nie wiem jak to się stało ale u mnie zadziałało przy użyciu sandboxa czyli 1 mc:D