jeszcze nie wiem czy będę grał ale jak coś
Desmo pal/sorc
Wersja do druku
jeszcze nie wiem czy będę grał ale jak coś
Desmo pal/sorc
Ja (o ile będę grał) to jakaś magiczna pewnie
Ja chyba niestety podziękuję.
Wprowadzone questy skrzynkowe "na duza skale" dla slabszych graczy zostaly wprowadzone w 7.2 jednak udoskonalone do 7.24 bywaly jak nie do 7.3 z powodu wielu bledow i nowych rare items.
Co do formul, to dzialaja nareszcie idealnie na tescie. Odstepstwa w czarach nie sa wielkiej roznicy co filmiki ogladalem sobie roznych wersji i co sam pamietam swoje obrazenia chocby ze zwyklego pvp czy tez pvp-e. przy gfb w pvm wychodzi mi 7-15 dmg roznicy wiecej na Tibianic, Ue maja jakby skale od 0-50 dmg wiecej tutaj takze. Malo znaczace sprawy, jednak robia wielka roznice z czasem... Ogolnie serwerek pierwsza klasa (jesli chodzi o test server), jednak system questow i bramek lv pierdoli polowe zabawy w RPG, czy tez wojnach :p
P.s Ek tutaj jest w stanie bez problemu w pvp z gs/dl przy 80 skillach wchodzic do 120 w ludzi... zalezy od eq def. Taki jeden laps na 87 axe z great axe wchodzil w smoki/dl do 280 ponad... to bylo awykonalne w starych czasach (pomijajac ice rapiery, ktore przy 107 swordzie wbijaly sie do 560 pvm...). Czekamy na poprawke, ek za latwo sie gra tutaj... chocby zmniejszyl moc knightow i zabral te noobskie questy z eq nagrodami (procz starych podstawowaych questow) to i tak knight moze byc najlepsza profa...
Avi/Mavi - nick - Rogal - profesja - Druid / Palek.
Moglibyśmy założyć torgową gildię.
No to mam niespodzianke, wracam znad morza a tu sie okazuje, że serwer od nowa, teraz sobie zrobie chyba palka albo sorca, nick jak wcześniej - Raxxino
Będę miał zamiar zacząć tu grac i pewnie zrobię sobie ms warto nim tu grać?
Przy skillu 87 i great axe w łapie można było walnąć 280 w pvm. Jeśli raz mu wszedł taki hit, to moim zdaniem szukasz problemu na siłę, chyba, że takie hity wchodziły regularnie - co chwilę, no to rzeczywiście coś jest nie tak.
A tak właściwie skąd knight będzie brał twoim zdaniem bronie, jeśli zmienią questy? Oczywiście później nie będzie już problemu, ale chodzi mi o początek. Jeśli wybierze axe - to będzie latał z barbarian axe dopóki nie zacznie huncić bk. A potem z k axe dopóki nie będzie lazić na demony. Jeślli wybierze swordy, to serpent sworda dopiero będzie musiał wyloocić z dragona (tylko czym on go zabije? lol), fire sworda z dla, a bright sword w ogóle nie będzie do zdobycia. Czyli co? Z fire swordem aż do annihilatora? Trochę lepiej wygląda sprawa z clubami, ale one są chujowe, a poza tym nawet wyloocenie tego war hammera z ww nie jest wcale takie proste, zwłaszcza jak nie ma katedry. O armorach i shieldach już nawet nie mówię. Knight będzie mocno upośledzony na początku gry. Palek wbije raz dwa 35-40 dista na trollach, weźmie łuk i pójdzie klepać ghoule. A knight będzie na 40 levelu latał z clerical mace albo broadswordem.
Two-handed sword jest dość powszechny, a i dmg mało nie ma.
Zresztą tutaj chodzi o coś innego - zwiększenie atrakcyjności knighta. Wbrew pozorom stanie się on bardziej potrzebny niż wcześniej, no bo te itemy trzeba skądś wylootować - a bez blokera jest to zazwyczaj mało opłacalne. Sam nie wiem, czy jest to dobry pomysł, bo z drugiej strony bez itemów to ciężko coś przybloczyć knightem. No, ale na pewno nie będzie takiego zastoju jaki był kiedy było 50-60 osób online - czyli nic nie sprzedasz graczom bo wolą poczekać i te itemy dostać z questów.
//Szybka lista osób które będą grały w 2giej edycji Tibianica:
shadow007 - Druid
Uker - Paladyn
Avi-Mavi - Druid / Paladyn
Desmo* - Paladyn / Sorcerer
Vortif* - Sorcerer / Druid
Hyperotronic - Paladyn / Sorcerer
Mati xD* - Sorcerer
*Osoby, które "może" będą grały.
Przydałby się jakiś knight, zakładając, że będzie conajmniej 1 druid (ja na 100%, nie wiem jak reszta się zdecyduje).
Knight wcale nie będzie taki niezbędny, zbierze się trzech palków i też pójdą huncić, bez blokera. Nie mówiąc już o tym, że knight to będzie jedyna profesja, której będzie zależało na lootowaniu tych itemów.
A 2handed sword ma 5 ataku mniej niż fire sword i w dodatku jest dwuręczny.
Będą djiiny w drugiej edycji czy nie?
Mają być
#down
Jak dobrze pamiętam to "metoda up/down" została wyeliminowana w tibi 8.2
Trzech palków nie pójdzie na takiego Black Knighta, nie pohuncą Dragon Lordów (no dobra, pohuncą i to i to, ale tutaj chodzi o zysk a nie totalny waste) a tym bardziej nie wybiorą się na coś porządniejszego, jak Behemoth / Demon (ok, metoda up-down, ale to jest jedna z rzeczy która ma być poprawiona). No i bloker + druid z summonami bez problemu pohunci potwory bez waste i nie muszą się martwić, że "ciasno tutaj", albo o to, że nagle coś się zrespi za nimi. Inna sprawa na otwartej powierzchni, bo tam palkowie faktycznie mają znaczną przewagę - chociażby GS'y na POH.
Ale ma więcej niż broad sword/serpent sword i bardzo łatwo go dostać.Cytuj:
A 2handed sword ma 5 ataku mniej niż fire sword i w dodatku jest dwuręczny.
gdybym grał to bym właśnie kinę robił, ale nie wiem czy będę grał, bo rok maturalny się zbliża ;d
na którego przewidziany jest start?