"Nie znasz dnia ani godziny" co tam? =)
Wersja do druku
"Nie znasz dnia ani godziny" co tam? =)
zal mi ciebei kolego naprawde eq w dp a ty juz myslisz ze on to lyknie ze to ty go obrobiles jestes tyle samo wart co twoj kolega quoczek
Wiesz jeżeli mnie jest żal to pomyśl tylko jak o tobie się trzeba wyrazić? Owszem obroniłem quoczka bo to mój kumpel, zrobił co chciał i jego problem. Ale widzę, że toxic też cię owalił więc na naiwniaka trafiło =].
Ja nie mam bynajmniej zaburzeń tibijskich. Kończę tu posty bo temat jest marny, a nie będę dokładał do niego własnej cegiełki. Elo loosers :)
Next!
W postaci jednego słowa można wyrazić wszystko =PP
Loot z grimow Ogolnie 150k w Tym 90k na Plus :)
Nice loot, ja na grimach ciagle waste ;sss
Moj lvl ;D HMM... 8 dni pacc ;<
Gz Erin 190 :)
Qoczek czy niemozecie pisac na priv msg tylko spamujecie temat ;/
/\ Potraktuj to jako komenty ;c
Coraz blizej 200 niespieszy mi sie jest fajna zabawa ;)
MI tez sie nie spieszy :D zaczynam robic questy ;]]
gz chlopaki ja narazie nic niedodam haka mialem itemy dopiero krece jutro dodam cos bo juz troszke kaski mam i eq kupie to sie pochwale ;]
/\
Allegro ? \o/
\/ Ta, fajnie. Dobrze, że Ty wiesz. Chcesz to wpadaj do mnie to Ci pokaże moich. I btw nie warto się flejmować ze mną bo i tak Ci pojadę i Twój niemiecki forumowy nick zniknie z tego forum.
Z duza pomoca feyena Dołączam do was na refugi mam nadzieje ze dobrze sie bedzie wiodło granie tu mi ;p 1 ss
Ps. jakby ktos mial wolne shity jakies z eq i gp na start na exp to prosze slac Katiushco/ankrahmun z gory dziekowka ;)