Wszyscy Macie Klimat Zamuły Ale To Pewnie Przez Tą Pogode Ja Słucham Reege [czy jakoś tak] i pale ze Skibą blanty więc nie zwracamy uwagi na pogodę i chociaż jest chujowa w gruncie rzeczy w chuju mam to :
Wersja do druku
Wszyscy Macie Klimat Zamuły Ale To Pewnie Przez Tą Pogode Ja Słucham Reege [czy jakoś tak] i pale ze Skibą blanty więc nie zwracamy uwagi na pogodę i chociaż jest chujowa w gruncie rzeczy w chuju mam to :
Test serwer fail :D
http://img391.imageshack.us/img391/9602/uo0014bu2.jpg
siema testserwer teraz juz niedziala nie ?
probuje sie wbic i niemoge
mam chara na paccu bez tutora da sie wbic?
test serv jest publiczny czyli nie trzeba tutora
Cały czas próbowałem wbić na testserver. O 13~ próbowałem, ale jak widzę Henremu się udało, ja nie miałem tyle szczęścia ; d
Gratulacje dla wszystkich =]. Moze ja cos tez wstawie. Quest na piratka i 37 lv :D. Pozdro dla wszytskich =*.
Nono solo pirata zrobic na tym lvl to naprawde cos;p oby tak dalej
Miałem trochę przerwy w expieniu ale w końcu dobiłem 35 ;p
Super screeny, jest ich dużo, bardzo dużo a mało komentarzy a zasługujecie na nie ^^
Więcej screenów z akcją a nie advensów
Złe oko mnie zaatakowało
http://img399.imageshack.us/img399/7474/uo0005os3.jpg
@up - Przyklad n00bstwa, na mana shieldzie hAHAHAHDAHDSDSDDDDDDDDD
@up
Popatrz na siebie później na innych. Mozę on nie chce paść?
On jest typem ostrożnego. Ze ty padasz 20 lvl to odrobisz to w 1h
A on będzie odrabiał 6 dni!
Moim zdaniem to jest odruchowe ze bossa sie bije na utamo ze ty jesteś pro to nieznaczny ze inni są (bez obrazy Heniu)
Tak ogólnie to może wbije przez ten weekend 60 lvl
Przy paru mc wlaczonych "lekkie" lagi są... a pozatym chuj ci do tego, moge bic nawet raty pod thais na mana shieldzie i chuj ci do tego o/
@Splatt
A chuj cie to obchodzi jak bije. Może ma lagi i nie chce paść ? Idz dalej męczyć trolle w ab a z forum wypierdalaj
Heniu gz ubicia zuego oka;p
Advensik Jeszcze cieplutki :P