1000zl za 300 lvl xd może jkaby to był rok 2005 to by ktoś kupil
Wersja do druku
1000zl za 300 lvl xd może jkaby to był rok 2005 to by ktoś kupil
I do tego konto nie jest. Neutralne xddd
zgadza sie - polecam z calego serduszka jak cos
Daje 800 i zabieram
Smok galana jest najebany alkoholem (i to nie mało wypił) i mnie zaprasza na priv
złożyłeś wiążącą ofertę także oddawaj 500+, poproś sylwie o 300 zł i dokończ transakcję a jak nie to cie adelajda dojedzie w sądzie łatwo
Prosze o bana dla boruciarza za krzywo przysiestwo
wiążąca to jest twoja umowa ze starą że albo sie dorzucasz do rachunków albo wypierdalasz na beton po chleb
widze, że na torgu również koronawirus
Pozwolę sobie odświeżyć i dać kilka ss z moich postaci. Ostatnio wciągnęła mnie tibiałka, ale gram po 1,5h max (chyba, że mam możliwość, to dłużej). Cel? Gram póki mam zajawkę. Jeśli się uda, 2 lvle dziennie, później po 1.
https://i.imgur.com/iwqlST2.png
https://i.imgur.com/BpaNLY0.png
https://i.imgur.com/GRoOphP.png
https://i.imgur.com/Notz1dm.png
https://i.imgur.com/cK4gQ9e.png
https://i.imgur.com/KGOvW7j.png
https://i.imgur.com/9fNPK1e.png
https://i.imgur.com/lLP9Uek.png
https://i.imgur.com/Loazjpm.png
kierek wracaj na tibnantisa
da się grać w tą tibie mając 1,5h dziennie? bo mnie wszystkie imbu, charmy i cała reszta okrutnie odrzuca
Da się. Ja na tym lvl bazuję raczej na miejscówach które pamiętam i ogarniam. Ja na godzine wbijam do 500k/h (głównie sd, chyba że ancient scaraby bije z gfb + ue to koło 350k/h) W taką godzinkę wbije 2 lvle, wliczając refille. Tych imbu nie bardzo jeszcze ogarniam, z resztą, czy ja wiem czy warto na moim lvl wyjebać kilkaset k. Lepiej przeznaczyć to na expa, ewentualnie dobicie mlvl na excersise wandach. Przy wykupionych wszystkich blessach, łącznie z tymi za TC, zgodnu nie odczuwasz.
Idz na edron hero z ava