ciekawsze nie beda, ale Twoja gra stanie sie duzo przyjemniejsza i profit/h ogromny, powinienes odblokowac gloothy jak najszybciej
Wersja do druku
Załącznik 366082
zaraz wbijam na glooth bandity zobaczymy jak bedzie
edit - wyjebalem sie xD
to racja bilem z sd, z gfb jedynie bilem necro do taska, za 3 dni jade do polski do tego czasu mam cel 200 lvl ale cos ciezko bez zielonej juz idzie hehe
Załącznik 366107
Jakby ktoś potrzebował RP to już mam nowe strzałki
https://image.ibb.co/craw0U/150.png
mam 200ed 86mlvl basic, boosted to ponad stówa, msa jakos 230, niedlugo chyba wroce
jestescie w gildiach czy gracie randomowo? th z trade to ja pierdole kosmos
ja gralem z rlami teraz robie przerwy troche
jeszcze znalazlem takie cos
Załącznik 366188
jak on tam sie dostal ?
napisz fuck do króla to cie tam tpnie
Gratulacje wszystkim :) Niezle advy. Panowie i Panie sluchajcie, warto wrocic pograc jeszcze? :P Siedze na emigracjii i tak pomyslalem ze moze zakupilby czlowiek PACC i pogral od 0 :D Czekam na info! :) Piona
kierwa zniszczyl mi sie telefon z google authenticator i nie moge wbic na konto bez tego klucz XD
jednak ktoś tego używa