łapcie gorący towar :D
zeszło 1,5 bp nmp
to juz moj drugi :D
Wersja do druku
łapcie gorący towar :D
zeszło 1,5 bp nmp
to juz moj drugi :D
No YavK gzzz ;D To Juz Twoj Drugi =) jeszcze raz GratZzz ^^
Jeśli ja robie z siebie idiote to powiedz mi w którym poście napisałem ,że Henary nie luruje / nie zabija .
Nie powiem kto jakiś czas temu robił z siebie pośmiewisko w tym temacie , wmawiając mi ,że okradłem jakieś człowieka którego ani nie znałem a który nie znał nawet Ciebie.
żeby nie było ss z tym waszym "noobem"
http://img228.imageshack.us/img228/9931/68094691gn5.jpg
#Young Worrior
A więc gdzie ja kurwa się tego wypierdałem ?! No gdzie kurwa ?
Btw podaj mi chociaż jeden nick osoby którą trapowałem !
Zauważ ,że jesteś jedyną osobą na tym forum ( no i jeszcze Squallek) którzy na każdym kroku piszą ,że kradne , botuje i zabijam ludzi a nie masz na to żadnych dowodów.
Zastanów się na tym co robisz bo to jest żałosne poprostu.
I tak właśnie zrobie.Cytuj:
20:47 Saton [140]: Noo takie rzeczy o mnie taki typ na torgu pisze
20:48 Saton [140]: Jakis fafgo czy jaki huj
20:48 Velia Tath [103]: olej gnoja
20:48 Velia Tath [103]: niektorzy poprostu sa niedojebani ;/
Jeśli ukrywasz już, że używasz NG ukrywając dolny i górny pasek z pulpitu, to przy okazji ukryj też 'Using one of'~, żeby niepokazywało się na szaro, tylko normalnie na zielono, zaznaczając w NG:
Main-> Advanced->Show Green text. :P
Sam długo szukałem tej opcji, żeby (chociaż używałęn NG tylko do pokazywania exp/h) ludzie nie wyzywali mnie od bottera :P
@Paidy
Ehh.. Przeczytaj posta jeszcze raz, ale tym razem uważnie =]
Przecież napisał:
Czyli- Ty razem z nim lurowałeś, a nie, że zaprzeczasz, że ON nigdy nie lurował. Najpierw zrozum posta i przeczytaj go kilka razy, a dopiero później zacznij się kłócić :)Cytuj:
fafgo napisał
Pzdr
/Young;]
Jezu ludzie... Znowu kłótnie? Weźcie kurde przestańcie bo to się robi żałosne już...
Ulabuler, szykuj się na questy xD
21:29 You see yourself. You have no vocation.
: p
Lecz to juz nie historyczny arienn
Na razie tylko Crio zna mój nick
Saton do ciebie nigdy nic nie miałem ale ich dzisiejsze zachowanie było skandaliczne może w stos do ciebie tacy nie są
ale zadarli ze mną i mogą sie na tym przejechać !!
zedytuje i dodam jakiegoś ss
Zawsze wiedziałem ,że spoko z Ciebie człowiek :*
Tutaj cosik z dzisiaj.
http://img229.imageshack.us/img229/494/45722585qt3.jpg
#xXxLoLxXx
Zawsze Cie lubiłem , szkoda ,że przestałeś grać ;/
#jern
Ty także zawsze byłeś OK , podczas naszych rzadkich rozmów zawsze mi się z Tobą mile rozmawiało.
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy , a mianowicie odkąd przyjaźnie się z Henarym wiele osób uważa,że trapuje ( w sumie to tylko kilka osób z tego forum , nicków chyba nie musze podawać) chociaż NIGDY nikomu bezkarnie nie wbiłem się na resp , czy próbowałem go zabić od tak bez powodu.
Henary jest jaki jest i raczej tego nie zmienie ,i nie chce się mieszać w wasze sprawy z nim , i o to samo prosze także was.
Saton.
Terius miał haka podobno to z kad ma takie eq!?
tak nudzi mi sie :[
http://img98.imageshack.us/img98/5272/1mlvlhe5.jpg
Prosze nie komentowac mnie bolesnie ;< <pamietajcie ze mam tu wladze hhrhr... zart :P >
Postacia gram dla zabawy z nudow wiec nie czepiac sie !
jak chcecie ze mna pogadac to PW na tibii :P
chcialbym rozluznic cale towarzystwo wiec tak:
gralem na refugii prawie rok wszyscy wiedza pewnie o kogo chodzi...
w sprawie satona powiem tyle ja do niego nie mam nic oprocz tego ze bocil moze nadal boci tego nie wiem, lecz do henary mam i to sporo...
przez jej pseudo trapy prawie mi siohera na hydrach zabila... nastepnym razem wpadla i mowi ze mam jej respa oddac , lecz ja tez mam kolegow (pozdro dantezo xd) i jakos wypedzilismy ja... saton jest spoko ale henary zawsze cos do mnie miala i najwidoczniej nie zmienilo sie to do dzisiaj...
Uwierzcie mi-znam Satona-mimo, że tylko prawie dwa miesiące-ale uwierzcie-wątpię, aby kogoś trapował. Zawsze na guildchacie zachowywał się kulturalnie, pisał bez błędów, z dużej litery <ale nie zkserował ode mnie kropeczki na końcu zdania>.
Dba o swoje zdrowie-nie jest maniakiem, pije naturalne jogurty.
Mnie już na Refuugi od 2 miech nie ma, nie wiem, jaka jest sytuacja.
Fafgo też lubiłem, potem sprzedał Shajeq'a-i tak się urwał kontakt.
Czytam już dziewięćdziesiątą stronę tego tematu, a uwierzcie-w żadną kłótnię się nie angażowałem-dlatego mam do Was proźbę-A Ciebie, Squallek nie trawię-kiedyś ktoś założył temat ze swoim palkiem, 30 poziom, a Ty odrazu go jedziesz i pokazujesz, jak pokonałeś rata pod Venore, przy czym zrobiłes obrzydzoną minę i jeszcze bezczelnie zapytałeś "Podoba Wam się moja postać?".
Jeżeli Saton rzeczywiście luruje, trapuje whateva~ to proszę-załatwcie to w grze/na gg/na pw-bo tutaj pisząc i się wypłakując wychodzicie na mięczaków-którzy sobie nie potrafią w życiu poradzić i od razu jak w pamiętniczku notują-ten i ten mnie trapnęli.
Więc proszę, niech te oskarżenia się już skończą, niech ten temat będzie taki, jak i na początku-spokój, cisza, bez presji.
#Xerax
Gz 1 mlvl! ;D
/xPx
http://img89.imageshack.us/img89/8829/10rw3.jpg
coz to za pg ; ooo nie no nie moglem spac 10 nocy zeby wbic ten lvl ! ale wreszcie sie udalo ; oo loot tez sypnal!
haha ; dd
Koniec PACCa, jako takie chęci do gry wróciły więc wziąłem się za skillowanie :)
http://img225.imageshack.us/img225/2...ieldingmp4.jpg
one one one !!!111!!!!1!1
Duzy Odstep masz :D
Witoj spowrotem;))]
ja cala noc skiluje moze cos wbije :"D
Ja powróciłem do gry więc dziś wbiłem 50 lvl i wykonałem 2 questy...
bardzo fajne sski pan up a za**biste jest to pg na początku strony :)
Gdyby ktoś miał coś oddać dla knighta to msg do Xamg ; dd
@edit
10:28 You see yourself. You are a knight.
Wbity 50lvl i bk quest
widze niezle sobie radzicie xD ja jutro o 12;47 unbanished i mowie po raz 3 xD 3majcie kciuku zeby to nie byl hack tylko problemy cipsoftu :< pozdro
@2 up gzz :]
a tu macie next adw :d (jakoś odkąd tu daje ss expić się zachciało :p
Elo, tutaj mam najnowszy ss, dobity na -1 z clubem bo runki robiłem. ;)) Pozdro ;]
Kto ze starej ekipy wciąż gra? ; >
@up
Tyś jestes po haku ? Że takie eq . lal ;P
Crio, raczej potreń duuuużo shieldinga. Bo jak na ten lvl masz baardzo mierny shielding..
Aha , te miejscówka na te Slimy jest w Kazoo ? [ Kopalnie ]
Pozdrawiam , Dzony.
@ UP - tak, w Kazzo. Idziesz do kopalni pod miastem i na -1 licząc HuntFloorami idz do góry. Tam 2x w dół i masz slimki :). Co do shielda to wiem, że musze trenować.. Taka wielka różnica jest przez to, że expiłem bardzo długo Avengerem [zanim osiągnąłem wymagany lvl do używania jego 100% możliwości.] Mam zamiar kupić JSa i biegać z MMSem :)
@ Zimny - Chyba tylko my dwaj zostaliśmy ;]
Nie kupuj :) skiluj sobie ale exp z ave . Nie warto biegać z js+mms, co więcej nie warto biegać z sov + mms :> Przy takich skilach można by pomyśleć o przerzuceniu się na axe i późniejszym kupnie sca ^^
@edit
dla każdego stara ekipa znaczy co innego;d dla mnie to jest cwalin, daromir, sulor, ingne, ja, dajmoon, konas itd
@konas
kolejność przypadkowa:) Miło Cię znów widzieć ;d
#2Up
Ze strej ekipy to ja jestem jeszcze ;p tylko ze ja przed wami zaczalem grac (dlatego sie nie znamy) dawalem sski potem nie gralem dlugi czas ale wrocilem ;]
@fafgo
czemu ja ostatni :<
@@
Dawno sie nie odzywałem bo nie ma po co, ciągle sie kłócicie o coś ;/
Gdyby nie ten net(kicki, lagi itp.) to bym pograł sobie jeszcze :]
Ale za mało gm jest, bo już z 4 razy raportowalem, a dopiero teraz się udało :P
Wreszcie Gamemasterzy wzięli sie do roboty widzę na Regufi jest niezły syf muszę powiedzieć.
No to klops. Wszystkie niemieckie servery padły ;(
Padł ktoś?
Ja na szczęście nie ;)
Fakt.. Wy to jesteście elita albo jak kto woli, bardzo stara ekipa :) ale prawda jest taka ze wiekszosc z was nie gra :) (cwalin, ingen~, konas, ty*)
* Dobrze mówie, prawda? <Kto wie, ten wie ;))>
Co do skilli, masz racje. Ale z drugiej strony, nie chce mi sie skillowac od 10/67 ^^ skillowanie mnie męczy, expienie zresztą też, dlatego na bocie jade ;d;d
EDIT: JERNUUUUŚŚ!!!!!!!!!! <3 to od Ciebie nauczyłem się "_/" :)) wbij troche skilli to ci będe bloczył coś ;]
ej a nie zaponieliscie o mnie stara ekipa ostatni fazownik dawalem tutaj screeny ;/
http://img80.imageshack.us/img80/3707/95795970xv4.jpg
http://img80.imageshack.us/img80/370...c136e85466.jpg
;;d;d;d;d;d;d; laczy nas pedalska ,milosc <gay plx>,moze dla tego ze kazdy sie znal i lubil, a te nowe crio ruquiny to tylko by bota na malpach zapuszczaly,
az dam wam moja słit pedalska fotke
http://img212.imageshack.us/img212/5038/dsc00084ky6.jpg
@slaba jakos bo komorka, a tymi gejami to tylko konasiek bo tylko on sie tym chwali i mowcie do niego HANDY<kto jest kumaty ten zaczai>
#up
dużo widać ;)
#all
macie jeszcze kicki?
@squallek
A ty sie w ogóle nigdy nie zmienisz :/
Jak chcesz wiedzieć to udało mi sie, mam dziewczynę i nie byle jaka :}}}
ps
chciałeś sie pochwalić ze kupiłeś sobie garnitur, telefon czy ze jesteś gejem ?:]
Up
Musisz byc odrazu nie mily? Z kad mamy wiedziec, ze 'noobmonia' nie padla^ Chyba tam nie gramy co?
Dla mnie to jest 'noobmonia' bo tam gralem, i wiecej noobow niz na Refugii, ludzie nie maja szacunku dla innych (jak Knighcik itd). Jednego rota w 10 jebali ^ O trenieniu nie ma co mowic bo az zal;d
:p Ty mi napisz na gg name tej postaci ;d Nie musisz przepraszac, bo nie ma za co ;p
Squalek zawsze dużo mówiłeś , czasami aż za dużo :> Po co piszesz takie rzeczy na forum ?:s Co do fot to można by zrobić coś w rodzaju albumu ^^ Ja mam gdzieś foty z Juwenali 08 ^^ To może potem wkleję jakąś ogarniętą xd
@Janek
No tak Ostatni też w sumie należy do "old boys'ów" :)
@Brovar
ja gram; ) Dzisiaj pacc i jazda go go go 200 ;d
@edit
teraz mi się przypomniał też Lelon :> Z góry przepraszam wszystkich, o których zapomniałem :<