+1
this, tylko upewnij się, że serio chcesz abonament brać, kosztuje <500zł także może nie warto się wiązać?
dokładnie ta sama sytuacja, chociaż może niech nad 532 się zastanowi, bo 535 jest olbrzymia
http://www.komputronik.pl/product/25..._DUAL_SIM.html
Nic innego w tej cenie nowego nie kupię?
Raczej nie, asusy mają generalnie dobry stosunek jakości do ceny. Atom powinien dawać radę, chociaż sam nigdy nie używałem telefonu z atomem. No i bateria też dupy urywać nie będzie.
Zobacz jeszcze pentagram monster p430-1, będzie lepszy pod względem bateri i wyświetlacza, wydajnościowo będzie gorszy.
Chyba że interesują cię modele chińskie, takie jak ZTE- wtedy można poszaleć. Są to naprawdę solidne telefony, moich 2 współlokatorów ma i sobie chwalą. Jeżeli będziesz zainteresowany to ludzie bardziej ogarniający temat chińskich telefonów są na telchina.pl .
Więc miałem brać nexusa 6/note 4 ale jednak okazało się,że nexus nie do dostania w playu praktycznie a note 4 wychodzi ciut za drogo, do wybory mam telefony raczej z przedziału Z3/htc one m8/s5 co waszym zdaniem jest lepsze? Obecnie zastanawiam się nad z3/htc ale może coś lepszego od tych 2 jest w playu?
Co może być przyczyną, że przeglądarka internetowa w komórce bierze mi ponad 100 mb dziennie, podczas gdy używam około 6h w tym przeważnie fejsbuk bez kwejków, youtob'ów ?
Pierwsz przeglądałem z domyślnej, a dziś z google chrome i to samo.
Automatyczne akutalizacje mam tylko przez wifi, co może mi żzerać tyle transferu?
Dlatego kupuję używane telefony, którym da się wgrać custom rom. Nigdy nie zawiodłem się na custom romie, a używki kupuję z powodów finansowych, myślę, że gdyby mnie było stać na nowy telefon to też bym wgrywał customowy rom i telefon ubezpieczył za parę zł na miech, bo gwarancja w pizdu jak mniemam
Co powiecie mi o Xperi Z3 Compact? Przyjemny telefonik? Jak spisuje się aparat, bateria? Aktualnie posiadam Xperia J, ale czas wymienić ten poczciwy modelik na coś lepszego :)
Siema, nie znam się na telefonach kończy mi się umowa i chce zmienić swój lg x4 hd na coś co po pierwsze ma dobrą baterię i ogólnie jest sztosem pod prawie każdym względem. Cena nie gra roli no może niech nie przekracza 3 tysięcy.
http://allegro.pl/ringke-fusion-etui...844906389.html
kupiłem ten pokrowiec do telefonu ale nie polecam szkła, badziew jak sam skurwysyn, nałożenie tego poprawne graniczy z cudem, ciągle miałem jakieś pęcherzyki powietrza i od nowa próbowałem nakładać aż się zabrudziło, wkurwiłem się i połamałem to gówno w pół
Znajdę za ~600zł coś lepszego niż Lumia 735?
735 to najlepsza propozycja do 1k chyba xD
nowa moto g jest też spoko (ma lte I dual sim, a nie jak 73x to lub to) i 2x wiecej wbudowanej pamięci, ale 735 jest trochę mniejsza
g ma ips, 735 oleda
ceny to musisz ogarnąć, ale g to chyba najbardziej opłacalny android a 535, 635 1gb i 73x to najbardziej opłacalne wp
Z tych dwóch to wolę chyba Nokie. Trochę smutno, że już nie ma Nokii ale w sumie nie robi mi to różnicy. A coś z chińczyków może w tej cenie? W sumie jak coś to tylko Lenovo bo wchodziło w grę, Zenfone strasznie duży.
Mam problem. Moja siostra chce sobie kupić na angielskim ebay-u iphone 5s, ale nadmiar angielskojęzycznej treści mnie przytłacza. Znalazłem sobie coś takiego.
Co myślicie? Może ma ktoś na oku coś lepszego? Z góry thx
Ponawiam moje pytanie odnośnie Z3 Compact :) Jak oceniacie ten telefon i co sądzicie o tej plotce na temat pękającego tyłu telefonu? Jak z wodoszczelnością? Można pstrykać zdjęcia pod wodą?:D