https://i.imgur.com/m1HCTSO.png
pozdrawiam fanuw
https://i.imgur.com/m1HCTSO.png
pozdrawiam fanuw
:peepo
Najlepszy serwer do gry polecam i zapraszam
:polak
już nawet lari kremuwka nie gra że taka cisza?
zdechlaczek :zaba
Raczej okres wakacyjny i dobra pogoda
Załącznik 389296
No i niestety ale tibijczycy są coraz starsi i przestają grać albo grają zdecydowanie mniej. A nowych graczy nie ma zbyt wielu. Ludzie wchodzą pograć z sentymentu żeby poczuć się jak 25 lat temu :isaac
dawaj zdjencia
Ja akurat gram tyle co grałem czyli prawie nic :kekw 10-15 lat temu nie było tyle otsów 7.4. Głównie dominowały 8.6 pojawiające się co 3-4 tygodnie. Gdzie głównym celem była wojna z inną ekipą. Teraz graczy jest więcej bo otsów jest więcej i pojawiły się współprace ze strimerami. I kiedyś ludzie grali na oficialnych serwach więc nie wbijali na otsy. A pula ludzie która gra przechodzi z serwera na serwer i na większości nowych otsów grają te same osoby.