Załącznik 389365
Wersja do druku
zadnej bitki ani pk co to ma byc
:lewyohyou nie ma co nełtrali explockowac :kappa dokuczaja mi pkerzy :hidethepainlewy
Załącznik 389371
Załącznik 389367
Załącznik 389368
Załącznik 389370
Załącznik 389372
Tej sily juz nikt nie zatrzyma ladnie tacuwa
gówno ots trolujom zamiast na misje chodzić np takie anni?
:hatfu
Załącznik 389375
Załącznik 389376
Załącznik 389377
:szczescboze
Załącznik 389379
Ło Panie, to stare te fotki :monkas
Ale to nic, reput leci :ez
na 250 będzie Annihilator solo robiony?
ale rpg gierka
co ma z takiego expa ek? Przecież ani nie poexpi ani nie zarobi specjalnie?
Załącznik 389385
Ten to wali pg :=: