Panowie gram na no-pvp, zwołałem 2 kumpli starych tibijczyków i gra się zajebiście, kolega fikołka pierdolnał na trapie, coś tam odpierdalają, ale parcelkiem co ja na wysyłałem pierwszy trade i nikt mnie nie wydymał to w szoku jestem, grają tu spoko ludzie, oczywiście menele też się trafiają ale jest zajebiście, Dziękuje Tibiarz za wysłuchanie modlitw :peepolove Chłopaki dobrze robią, dobry przekaz leci :szczescboze
https://www.youtube.com/watch?v=xxvgiQh6qxU

