nikt nie gra
nie ma contentu
nie ma enemy
a tak serio to brak czasu aktualnie i ludzie zmeczeni troche tibiantisem
Wersja do druku
nikt nie gra
nie ma contentu
nie ma enemy
a tak serio to brak czasu aktualnie i ludzie zmeczeni troche tibiantisem
druga sprawa ze mam 265 ms a wszedzie mam waste dalej xD a skonczylem inwestowac rl kase w ots
odpal stream to sie zwruci
na guardach masz waste?
dla normalnych ludzi tibia 7.4 konczy sie na 120 lvlu zaraz po anni quescie, na tibiantisie sa czarne demony zeby zwastowac wszystkie sdki jakie powstaly proste proste
tibijczyk ekstrapoluje stan całego serwera i jego populacji na przykładzie własnej osoby :szczescboze za każdym jebanym razem :kekw
"łełe ludzie są zmęczeni", meanwhile wszystkie dane pokazują, że gra teraz więcej ludzi i jest większa aktywność niż pół roku czy rok temu :czesiufuck
jak komuś się nie chce grać, to zawsze jest wina serwera, i zawsze znajdzie na to jakiś farmazon :lewyohyou a bo ank, a bo ludzi za mało i zdechlica, a bo ludzi za dużo i nie ma wolnych respów, a bo wszędzie mam waste, a bo coś tam
dosłownie 2 miesiące temu byczek pisał na oficjalnym forum, że nowe miejscówki są zajebiste, a inni nawet pisali że wręcz ZA DOBRE, ale jak mu się akurat nie chce grać, to nagle "wszędzie ma waste" :szczescboze
taka to jest dyskusja z tibijskim community :lewyohyou
a może byczek nie umi grać i dlatego wszędzie ma waste :monkahmm
to wszystko od tych sterydow
paluchy grube i jak szczałki naciska to klawiatura pęka i ma waste bo co hunta musi wymieniać
:szczescboze
mowie na podstawie mojego teamu schizofreniku :pepeweed
ty tym tibiarzem to chyba siedzisz czerwony jak mikrocypek przed komputerem za kazdym razem jak ktos szkaluje igielke co :peepolove
tyle lat sie znamy a chlop dalej mnie bierze na powaznie, ehhhhhhhhhh
bym ci normalnie
Załącznik 388018
dobra odpal stream : D : -D
jazda Byczek z gm!!!!