jeszcze zasady ma skopiowane w polowie z tibiantisa a w polowie z medivi
Wersja do druku
ostatnio mnożą się jak króliki te Tiblantisy
nostalher violet źródło: https://otland.net/threads/nostalthe...roject.281900/
niby celem też jest reverse engineer do Tibii 7.4, ale widać, że typ zreverse enginerował też gify do tych z pierwszych zapowiedzi Tibiantisa z 2019 :kekw
Załącznik 378987 nawet tego samego spella musiał użyć :lul
Załącznik 378988
Załącznik 378985
Załącznik 378986
i dużo innych tego typu perełek
albo np. nowatorskie zmiany jak wyjebanie itemów z nagród questowych
jeżeli twórcom to nie przeszkadza, że ktoś się wzoruje to ok, ale coś czuję w kościach, że wzorują się na wszystkim, ale jakoś dziwnie regulamin będzie traktowany jakby nie istniał. w ogóle dziwne bo nie wiem czy dobrze rozumiem, że skille bd x2 ale już mana regen x1 z nieznanego mi powodu.
mi to sie podoba jak te otsy kopiuja ten sam opis co tibiantis mial do tego rules tez kopiuja ale nie czytaja tego nawet co skopiowali to tak oddaje a nawet jak przeczytali to nie rozumieja co to znaczy i po co tak jest xD
po czym dodaja jakies griefingi albo destruktiw bihejwiory
wszystko jest wporzątku,dobrze chlopaki robiom, wszystko jest wporzątku, jest git pozdrawiam calom chusarie dobrych polakuw i niech sie to trzyma
moze tibiarz niech da gify jak loguje na konta wygrywajacej wojne a nie jakies zjebane gify jak uhy uzywa i mfy
niech da gifa jak konto z lordem opierdalaja w thais
nie dam, bo nie mam, a nawet jakbym miał, tobym nie dał
Po przepięknym fikołku delfin otsa do listy otsów 7.4 zżynających z Tibiantisa większość pomysłów na serwer dołącza kolejny.
Z niespotykanymi dotąd featuresami w stylu pracy domowej przepisanej tak "żeby facetka się nie sczaiła":
https://i.imgur.com/W83xkxG.png
nawet po takim samym stylu zapisywania zmian w itemach "• warrior helmet: 8 -> 9 (+1)" widać napracowanko :kekw
wbijam (na wszystkie te otsy) z cala starom isarą bapupa histan swift lord samo lord alister hya'ite
Ciekawe czy ank też po 3 latach dodadzą:cheems
i hero na boat stacku:glik
Kolejny ots dołącza do listy serwerów 7.4 zżynających z Tibiantisa. Znany jako Cud 7.4 z niespotykanymi dotąd featuresami:
:notbad
- zamknięte tomby ankrahmun (world change),
- znerfione nagrody z questów,
- Overspawn,
- Fast Travel: "bring me to"
- all rates x1 w tym Spawn: 1x (boost based on players online)
A i jeszcze autorska idea pantery, ciekawe skąd u niego nagle taki pomysł na update :kappa
Załącznik 383253
:lewy8s
:senorkekw:senorkekw
tibierz to wizjoner
czyli co chlopy powbijaly 200 msy na tombach wyboconymi gfbkamia a on teraz z tego zrobil jakies zamkniete lokacje ktore mozna otworzyc world questem?
:kekw:kekw:kekw:kekw:kekw
aa myslalem ze to pantera
o to kolejny do kolekcji gif, że też ten feature muszą pokazywać akurat na mort hurze :kekw
Załącznik 383255
Już nawet otsy 8.0 ściągają od Tibiantisa :kekw - serwer o przetłumaczonej nazwie Skarbnica, ciekawe z jakiego skarbca wyciągał takie innowacyjne pomysły? :pepezyd
- znerfione questy - eq podmienione na runy, hajs, kosztowności
- rate x1 (loot niższy - 0.8)
- znerfione ankrahmun tomby itp.
- szybkość respa zależna od liczby graczy online
- potwory spamujące spellami
jest hunter w zapowiedzi :kappa
Załącznik 383396
imitation is the sincerest form of flattery
On wstał stary wstał, po kilku nieudanych startach serwera, który zżyna co się da z Tibiantisa, trzeba wymyślić coś nowego, tylko co?
- Proste, zapowiedź na Otlandzie też zerżnąć z Tibiantisa, wtedy na pewno będzie igła na lata! :300iq
Najważniejsze, żeby były takie same gify:
Załącznik 385282
Załącznik 385283
Załącznik 385284
Załącznik 385285
:kekw
:kekw
tibiarz wizjoner :300iq
zamknijcie juz mtu mordy bo mi wsykaksuje powiadomienie mam
czyli oni sa 100 lat za Tibiarzami
ale tego huntera to juz by mogli chociaz nagrac jak napierdala cala serie z kalacha