@tibia77 ; ile sie na tego paka w gierce czeka bo zamówiłem do depozytu już z 15 minut temu klikłem na stronce tam i dalej nie ma
Wersja do druku
@tibia77 ; ile sie na tego paka w gierce czeka bo zamówiłem do depozytu już z 15 minut temu klikłem na stronce tam i dalej nie ma
kurwa, jak juz jeden skill leci na 6-7h to psycha powoli sitting bo nie mam 12 latek zeby patrzyc jak caly dzien skilluje ehh
Cześć koledzy,
Jestem tutaj nowy, liczę na ciepłe przywitanie.
Chciałem tylko powiedzieć, że od pół roku uważnie przyglądałem się temu projektowi, a od kilku dni z wypiekami na twarzy śledzę wasze poczynania. Jesteście super.
Miałem już konto na tym forum 10 lat temu, ale gdzieś się zapodziało, a maile nie pasują, miło wrócić do kręgu waszej społeczności!
Pozdrawiam serdecznie
Czyje multi?
Ja bym mu nabił fraga jakby się na mnie odpalił xD
Ogulnie to fajnie się kurwa macie że nie da się zmienić maila, maile nie dochodza, nr konta jest odgórnie przypisywany i teraz jak se pojechałem z domu i chcę się na nowym kompie zalogować to nie mogę bo nie pamiętam tego zjebanego numeru i nie działa odzyskiwanie, widać serwis tworzony przez profesjonalistów @tibia77 ; @Lord ; mam nadzieję że osoba odpowiedzialna dostanie reprymendę słowna.