Bardzo ciekawy artukuł. Wszystko wiemy już na temat miejscowości, zarobków oraz podatków. Dziękuje bardzo za te cenne informacje.
Z poważaniem
Alvarez Warrior
Wersja do druku
Bardzo ciekawy artukuł. Wszystko wiemy już na temat miejscowości, zarobków oraz podatków. Dziękuje bardzo za te cenne informacje.
Z poważaniem
Alvarez Warrior
ja mysle ze ten grafik to za psie hajsiwo te grafe robi :], ale byc moze to jest jeden z chwytow cipow? gdyby grafa byla lepsza, wiekszosc graczy mialaby lagi a gdyby byla zajebista to i karty graficzne by nie wytrzymywaly... byc moze to wlasnie o to chodzi z ta grafika :]Cytuj:
Master Yoda napisał
Świetny artykuł! Inny niż wszystkie! To lubię!
You are my idol.
Swietny art :D
Tak, artykuł bardzo dobry. Nie mam żadnych zastrzeżeń, ani nic w tym stylu.
Koszty w przyblizeniu, bo skądże miałeś wziąść oficjalne dane :)
Hehe mysle ze jednak zarabiaja z deczka mniej =] Wiesz servery to nie tylko technicy i net ;D eksploatacja (moj starszy mam server (i to nie jeakis super przeciazony) od 3lat bodajze i nie dawno musial wymieniac jeden procesor bo mu wiatrak siadl jak go nie bylo i sie troche podjaralo :P) niom i oczywiscie dochodzi do tego jeszcze prad nie? Nom jeszcze trza placic za ta ich siedzibe i inne oddzialy (jak maja :P), ale i tak mysle ze duzo kasy na tym robia =]
Ogolnie good artykul ;D
Jak sie robi opisy przy tematach innych ???
:545: jestem tu nowy i nie wiem:545:
plz plz napiszcie
Potrzebuje pomocy!!!
ta od nich siedziba wyglada jak normalny domek hehehehheh
- myslalem ze maja na tibii marny zarobek ale mylilem sie
eeee tam po co taki temat?????? wiadomo ze gdyby cipom sie nie oplacalo to by nie robili nowych serverow, a gdyby wogole sie nie oplacalo to zrezygnowali by z tibi prooooooste
@Blue RaVen
Te koszty są dosyć małe w porównaniu to całej rzeszty...
A tak wogóle, to ładny masz nick :)
@Maciekk
No widzisz ile to się można z forum dowiedzieć :P
@up
Jak Ci sie nie podoba, to nie czytaj (mysle, ze artykułu nie przeczytales :P )
no no mozna sie bardzo duzo dowiedziec dlatego czytam fora !!:cool:
bardzo fajny artykuł ;) mnie się podoba. teraz przynajminiej wiemy ile około zarabiają (chyba zostane grafikiem :-ppppp )
Bezblednie ;] ale nie wiem po co tyle sie meczyc. CipSoft zarabia na nas xD:D :D :D :D :D :D :D
1. Gdyby CipSoft nie zarabial na tym to by wogule nie bylo Tibii ;)
2. Gdy serwerów przybywa to CipSoft zarabia zawsze troszkę więcej
a) gdyby nie zarabial na serwerach to by ich wogule nie kupywal
b) czyli by bylo bardzo malo serwerow i oczywiście duże lagi
I najważniejesze powinneś podliczyć wydatki na prąd :D
Huh, dzięki za informację Jonasz :)Cytuj:
Azazel Warrior napisał
Zaraz dam edit...