Musisz mu napisać kontekst ze to z forum torga.
Plus musisz uzyc wersji pro bo zwykly nie poradzi sobie poprawnie z analizą moich postów :
Załącznik 389154
Wersja do druku
Musisz mu napisać kontekst ze to z forum torga.
Plus musisz uzyc wersji pro bo zwykly nie poradzi sobie poprawnie z analizą moich postów :
Załącznik 389154
czy rashid napisze mi skrypt do pythona do lowienia rybek na tibiantisie ???/ :peepogiggle:peepogiggle
Lord Ci prędzej napisze
dzięki kurasiokowi mogę bezkarnie cave bocic na zdechlaku :poggers