kutasiok idź do sondu z tym :czesiu
XDDDDDDDDDD 2023 a chłopy dalej paypala używają i to jeszcze w transakcjach z :sheeeit
Wersja do druku
kutasiok idź do sondu z tym :czesiu
XDDDDDDDDDD 2023 a chłopy dalej paypala używają i to jeszcze w transakcjach z :sheeeit
gorzej jak kutasiok wydał na psychiatre i jest na minusie:czesiuhehe
"lepszy paypal w garsci niż brazol w wielkiej brytanii"
chuj życie ja lece dalej, to strata która jest wliczona w progress i tyle.
"Chcesz mi powiedzieć, że masz taki super odbiór bota tyle sprzedanych licencji, a wolisz zwinąć interes i stawiać samemu boty na zółwiach niczym w czasach gimnazjum"
Jedno drugiemu nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, robiąc swoją farmę i chcąc zrobić ją jak najbardziej afk muszę dopracować środowisko a także bota, co idzie w parze jeżeli zdecyduję się jednak sprzedawać rozwiązanie w chmurze.
"bo ciągle się zastanwiasz czy farma chodzi/budzisz się rano i lecisz do kompa."
Wszystko jest full afk na światach no pvp. Tak na prawdę to po save serwerze sprawdzam czy stamina jest ok, loguje i jazda.
Czasem jak widzę że bot robi refila, to zatrzymuje go, sprzedaje itemy, kupuje TC i wysyłam na inne konto.
"że przy pixel bocie wszystko się zawiesza 10x częściej niż w czasach windbota."
no tutaj nie mam takich surowych danych jak z ramu, jest to obraz i różne nie spodziewane akcje są spodziewane.
Na początku działa byle jak, sprawdzam czy wgl jest techniczna możliwość zrobienia czegoś, potem dopracowywuje żeby działało jako tako, potem puszczam i sprawdzam co się wypierdala. Wraz z czasem zaczyna to chodzić elegancko.
"który się nie skaluje i wymaga masy czasu."
ale mam nad tym full kontrolę i jestem nie zależny od innych. Nie obchodzi mnie czy ktoś kupi bota czy nie, czy ktoś nie ogarnia komputera, albo nie muszę odpowiadać na pytania czy żeby bocić potrzebne jest konto w Tibii... poważnie, takie pytania padały.
Wyobraź sobie na przykład że taki debil jak sonka kupuje mojego bota i ja musze mu tłumaczyć jakieś podstawowe rzeczy z obsługi komputera.
"Chciałbym dowiedzieć się, ile golda może zarobić bot przez 24 godziny aktywności."
Jeżeli to pytanie było do mnie. Wcześniej wysyłałem skrena jak mam odpalone cztery Tibie, na jednej z niej jest 7h bocenia i loot 1kk. Średnio jedno konto w 24h zarabia mi 3kk.
W tym momencie, mam 4 tibie z botem full afk włączone. Dołączam powoli kolejne i kolejne konta.
Na ten moment uważam że dla moich klientów najbardziej opłacalną opcją jest kupienie bota na początek na swój komputer, a potem zakup jakiegoś kompa za 299 zł z allegro i na nim bocenie. Szybko się zwróci. Ja też nie wiem czy granie w chmurze będzie dalej dostępne poza bardzo wąskim gronem. W tym momencie udostępniam maszyny raczej luźno, ale każdej chwili może to się skończyć.
"to ciekawe jak teraz kutasiok spłaci ten abonament na 2 lata, bo tu ani brazola z kasą, konkurencja na karku, a bot do teraz napierdala w ściane na tych dl'ach"
Nie liczę się z kasą w tym momencie, nawet jeżeli się to nie opłaci to wolę spróbować i stracić niż nie spróbować i żałować że nie spróbowałem.
"Czekaj co xD kontekst proszę jeżeli to nie zarzutka"
kasa mnie nie boli, ale to że mnie wychujał to nie powiem już trochę zabolało. Wyciągam wnioski i lecę dalej nie oglądam się już za tym.
Ogarniał on w Brazylii klientów i ogarniał Discorda, ja mogłem zająć się wtedy botem. Reklamował i tak dalej. Dobry w tym był, i całkiem sprytny jak widać, bo jednak udało mu się mnie wychujać elegancko.
Przelewy, ale nie wszystkie, tylko jakaś część, szła do niego. On mi potem transfer przez paypal. Zgłosił do paypala że mu nie dostarczyłem produktu i cofnęli jego przelewy. Ja kasę wypłaciłem, ale jestem na minusie w paypal. Przedstawiłem dowody ale paypal w piździe to ma. Teraz będą mnie męczyć żebym im kasę zwrócił, zrobię to dopiero jak mi przedstawią konkretne argumenty czemu mimo przedstawienia im dowodów dostarczenia produktu cofnęli te przelewy. Nie jest to jakaś duża kasa, koło, no już nie pamiętam więc podaje w mocnym przybliżeniu 5-10k. No ale sumienie nie pozwala mi tego zapłacić paypalowi, a że uparty skurwiel ze mnie to będę odbijał ping ponga i chodził po salach sondowych aż mnie nie przekonają.
"Teraz może zrozumiecie, skąd taka a nie inną postawa kurasioka w stosunku do @Lord ; i mnie."
Postawa jest taka jaka jest bo oceniam po efektach a nie pierdoleniu.
"Sprobuje tl;dr, ale to na trzezwo ciezko pojac xD"
Tak szulak, alkohol ogłupia chwilowo, ale u ciebie to nie kwestia alkoholu. Ty tak normalnie masz.
"Chlop ma ewidentne problemy z glowa wiec przestancie go wkrecac nie mamy po 15 lat jak 15 lat temu dobra"
To jeszcze gorzej o tobie świadczy że gość który ma problemy z głową robi rzeczy których znafcy programowania i tibii nie są w stanie zrobić a jedyne co potrafią to udawać mondrych swoim bez owocnym pierdoleniem.
"Ceny itemow spadly o ponad 300%"
Myślisz że ja jestem taki głupi jak ty mądry ?
Każdą postać mam na innym serwerze a mojego bota puszczam tam gdzie obecnie się najbardziej opłaca, a nie tylko na żółwie i bloody craby. Debilu
"dej pan skrina posmiejemy sie razem"
"czesc,
ja mam jeszcze 2 sloty jak co na granie w chmurze jakbys chcial.
Pisze bo piszesz ze nie chcesz miec okna tibii na wierzchu."
Sonka:
"kutasiokowi psycha siada pienkny widok"
Nie, po prostu kiedyś nie byłem świadomy że są takie debile jak ty, przez co teraz moja pewność siebie znacznie podskoczyła, debilu.
"a moim zdaniem kutasiok z rigczem, popieram ten projekt i czekam na bocika na igliczke perlice :) "
Doczekasz się. Skończę farmę TC żeby zarabiała z jak najmniejszym moim wysiłkiem i dokańczam robotę z tibiantisem.
Matek697
"Kutasiok widzisz to co napisał szulak?
ucz sie od zdrowszych i rozsądniejszych ludzi"
a ty debilu nie rozumiesz ze wlasnie z tego powodu nie moze powiedziec ze jego bot będzie skuteczenie pomijał battleye, a dodatkowo inne cipsoftowe systemy banowania ?
Ze bez tego to są obietnice bez pokrycia, czyli to co ma szulak glownie do zaoferowania od kilku miesięcy, czyli wlasnie pierdolenie i pierdolenie.
"xdd bede pierwszym ktory bedzie uzywal kutasiok bota na tibiantisie, jak bedziesz mial juz mozliwosc klepania przynajmniej runek to priv kutasiok "
Już jest, odezwę się za jakiś czas jak tylko znajdę chwilę.
"Kutasiok dawaj tę sklejankę albo wypad z foruma"
Chciałbym, musisz się jeszcze uzbroić w cierpliwość.
" Dodatkowo, czy istnieją jakiekolwiek limity co do liczby postaci, które można postawić na jednym komputerze?"
Jeżeli to pytanie do mnie. Lokalnie masz w jednym momencie licencje na 5 charów, możesz je dowolnie zmieniać potem, czyli teraz masz licencje na 5 charów a za tydzień na 5 innych charów jak już stwierdzisz że chcesz puszczać na innych charach.
Lokalnego bota puszczasz na tylu kompach na raz, na ilu chcesz, żadnych limitów. Jak ogarniesz virtual machine to możesz na niej puszczać wszystkie pięc na raz.
Jeżeli chodzi o granie w chmurze, tutaj nie masz żadnego limitu, na razie są tego testy i udostępniam chmurę za 50% loota zebranego do mnie. Przez przeglądarkę obsługujesz tibie, bota, puszczasz, zamykasz kartę i bot nadal działa. Sprawdzasz se to z telefonu czy czego tam chcesz. Ogranicza Cię tylko to ile ja Ci maszyn chcę przydzielić w tym momencie, bez blokady na nicki.
"kutasiok idź do sondu z tym"
Pewnie mnie wezmą bo ja nie mam zamiaru im tego hajsu łatwo zapłacić. A jak wspomniałem, uparty skurwiel ze mnie.
Ten paypal to był błąd i więcej go nie popełnię.
"gorzej jak kutasiok wydał na psychiatre i jest na minusie"
Mam możliwość sprzedaży source code bota, przez co wiem że mogę wyjść na bardzo mocny plus w każdym momencie. Dlatego też nie boję się wydawać kasy w rozwiązania które mogą się nie sprawdzić. Dlatego też jakikolwiek minus nie robi w tym momencie na mnie żadnego wrażenia.
:confused:confused:confused
Bety u czarnego bardziej dochodowe niż bocenie w tibii w 2023 :residentsleeper
matka z chałupy cie wypierdoli jak zobaczy rachunek za prąd:lewak
Na jakich światach biegasz kutasiok to może bym obejrzał jak biega i rzucił kilka pomysłów na ulepszenie :poggers
Kiedy dodasz nowe filmiki jak bot napierdala glowa w sciane?:peepolove
Szkoda tych 2ch desek juz, grunt ze bot zapierdala jak trzeba:thisisfine. Ile juz profitu na tym knajcie zrobiles wliczajac blessy:wybory-psl
wczoraj werehyeny
dziś weak frazlemawy
jutro decha na krasnoludach xD
:senorkekwCytuj:
Sep 18 2023, 17:20:09 CEST Died at Level 322 by weakened frazzlemaw.
Sep 18 2023, 16:03:42 CEST Died at Level 323 by weakened frazzlemaw.
Sep 18 2023, 06:58:15 CEST Died at Level 324 by weakened frazzlemaw.
Sep 17 2023, 03:57:23 CEST Died at Level 325 by werehyaena.
A mowilem mu - idz na Brimstone Bugi w Zao - bot sobie poradzi z poison bombkami, znikajacymi mobkami, upijaniem itd. - to nie, poszedl na w wuj wymagajace expowisko - mini rosha xD
:kekw:kekw:kekw:felipefacepalm
E tam na zdechlaku radzi sobie z rotami
wlasnie zastanawialem sie co to za tunel z dara to veno i kurwa bylem pewny ze na 7.4 go nie bylo.
Kutasiok lbem sie dojebal na tibie 8.6, iglica upada
E no radzi sobie ten 330 eczek na miniroshu:kekw
na czakoje go postaw, jest szansa ze sie nie wyjebie
Teraz blessy są droższe z każdym levelem bez ograniczeń, więc takie kilka dni na żółwiach będzie to kosztowało :senorkekw
Postawiłby co kutasiok na serwerze gdzie mam chara to by się sprawdziło czy chociaż przez parcele przechodzi to cacko :dancingpepeez
I kolejna deska na roshu zaliczona :feelsokayman :poggers
:probierzez
:thisisfine
Nauczył się cytować :poggers
jak tylko skończę co mam robić to i ja wrzucę film ze streama. Ale chcę pokazać na nim 2-3 chodzące tibie z botem na jednym kompie, dopiero wtedy się tym zajmę. Na razie tylko skrenyZałącznik 382283
szulak zazdrosny sam by chcial kutasiok bota :lul
Kutasiok internet w hmusze padł ze tyle desek dzisoj ?:monkas
Nie wiem czy dobrze liczę, ale żeby zregenerować 24h staminy musisz być offline ponad 3 dni. Czyli potrzebujesz 4 chary na jedno konto, żeby latały 24h na jednym paccu.
Widzę, że średnio wyciągasz 125k na godzinę czyli x720h w miesiącu 90kk to około 9 pacców - 1 pacc na konto. Sporo zachodu jak na 4 osobne chary, które trzeba kupić i najlepiej przelogowywać co 6h żeby się nie rzucały się w oczy.
Żeby wyciągnąć z tego chociaż 1000 zł/miesiąc potrzebujesz 4 chary biegające na raz czyli 16 postaci. To już się robi sporo roboty przy niewielkim proficie.
Rozumiałbym, że to wersja alpha i bot ma być bardziej zaawansowany i czerpać większe zyski w przyszłości. Jednak z tego co widzę to nie rozwijasz za bardzo funkcji jak uciekanie, walenie run aoe itd.
Dodatkowo tibia skonstruowana jest obecnie tak, że albo czerpiesz takie profity jak teraz na opuszczonych respach, gdzie itemy są drogie bo nikt nie expi na tych spotach, albo masz 2-3x większy profit i respy, na które już chodzą ludzie i będą Ci lurowaać/reportować itd. dodatkowo reszta respów wymaga latania po djinach i rashidach co wymaga dodatkowego zaangażowania.
Średnio widzę tu skalowalność projektu, ale jeśli masz inny plan to chętnie przeczytam.
Dobrze liczysz.
W tym momencie, mam 4 konta, na każdym 3 chary żeby stamina mnie nie blokowała.
Nie ma koło tego dużo zachodu, raz na jakiś czas zerknę, po save serwera sprawdzam stamine i ruszam kolejnego chara. Raz na jakiś czas szybko sprzedaje itemy, kupuje TC, odpowiednie transfery i jest git. W liberty bay albo na respie klikam start i reszta dzieje się sama.
To jest dopiero początek, planuję zwiększać je powoli.
Co do profitów, testuje też inne miejsca, np. mini rosha, ale na ten moment mam wrażenie że taki mini rosh i wskaźnik pokazujący te 500k loota na godzinę to tylko liczba która nie przekłada się na realny zysk. Realny zysk to dla mnie nie tylko to ile itemów wylocę, ale też waste, ryzyko tego że się char wyjebie, przez co nie zarabia do save serwera - serio rzadko sprawdzam te chary. i kilka innych elementów.
W tym momencie, według tego co wiem teraz, najbardziej opłacają się żółwie.
"nie rozwijasz za bardzo funkcji jak uciekanie, walenie run aoe itd."
Bot ma wszystko to co potrzebne. Jedno to wersja dla klienta którą dostarczam, a co innego dodatkowa funkcjonalność do której nie daje dostępu osobom korzystającym z bota. Po prostu nie chce tego robić, bo potem miał bym więcej problemów jakby coś nie chodziło jak powinno a po prostu nie mam na to czasu.
Dodatkowo uciekanie średnio wpływa na profit, tak czy siak puszczam knajty bo są one najbardziej bez problemowe. Mam 400 druida, nawet puszczałem go z uciekaniem, ale na ten moment tego raczej nie będę rozwijał.
"dodatkowo reszta respów wymaga latania po djinach i rashidach co wymaga dodatkowego zaangażowania."
Ja mogę sobie wszystko zautomatyzować, wszystko. Blokerem żeby udostępnić to klientom jest to, że po prostu nie chcę tego robić, z wyżej wspomnianych powod
"Średnio widzę tu skalowalność projektu, ale jeśli masz inny plan to chętnie przeczytam."
Skalowalność polega na full automatyzacji i nie wielkim koszcie zwiększania maszyn. W zależności od tego ile będzie maszyn, i jak czasochłonne będą dodatkowe aktywności, tak będę z czasem je automatyzował.
Jak wspomniałem, dla 4 kont działających cały czas, effort jest na prawdę nie wielki. Ja nawet nie wiem jakie chary mam, na jakich światach. Po prostu kupuje je, jak są bez eq to ubieram je w jakieś eq, daje to liberty bay, klikam start i tyle. Raz na jakiś czas sprzedaje loota, sprawdzam stamine i tyle.
"i będą Ci lurowaać/reportować "
o to się wogóle nie martwię. Przynajmniej na ten moment.
dobrze ze po blessy nie trzeba juz biegac po calej mapie
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem
:feelsokayman
z takimi umiejętnościami to dojdź do kogoś, np. https://www.zerobot.net:kappa
dzięki za info. To jest bot tylko na OTS z tego co widzę.
Na razie z pewnych powodów daruję sobie kooperację z innymi osobami.
hej kutasiok kiedy dodasz te waypointy na wrl na tibiantis
na wrl ?
Jak bardzo chcesz, to zapraszam do roli testera. Nie napisze na jakim ots'ie bo bał bym się tutaj reklamować bota na Tibiantisa, więc od razu napiszę że nie chodzi mi o testowanie bota na Tibiantisa. Na prawdę nie na Tibiantisa.
Ostrzegam jednak że nie jest to rola usłana różami i nie każdy wytrzymuje psychicznie.
Z tego co pamiętam, chodzić chodził, runy robić robił, chyba nie działało leczenie ale to jest pewnie chwila dla mnie żeby nad tym usiąść.
Trzeba mi zebrać do kupy najważniejsze rzeczy które nie działają i wtedy ja pewnie szybko to ogarnę.
No i na pewno trzeba się liczyć na początku z tym że pierwsze chary pójdą na deletere, ale ich poświęcenie nie pójdzie na marne, a Twoje konta które pójdą na deletere to poświęcenie na które jestem gotów.
Koniec końców myślę że się opłaca, wszyscy którzy wytrzymali psychicznie mają teraz darmowy dostęp do mojego bota. A jest tych osób trochę. Bocą sobie spokojnie praktycznie bez banów w tym momencie.
Nawet z 10, nie dawno spadlem w jeden dzien chyba 410 druidem na 387.
I co z tego ? Jak skrypt będzie działał pod druida, czy będzie lepiej dopasowany do konkretnego respa to bot odrobi to bez mojego effortu.
Dlatego ja mam bota a ty nie, bo nie przejmuje się takimi błachostkami, a zamiast padnięć widzę ten koszt jako inwestycja w osiągnięciu jakiegoś celu.
Różnica między Tobą a mną która wpływa na to że to do mnie ludzie piszą o jakieś skrypty czy bota na coś, nie polega na tym że miałem jakąś wiedzę, bo prawie wszystko co związane z botem musiałem się nauczyć na nowo, a to że takie padnięcia nie robią na mnie wrażenia i lecę dalej z tematem zamiast narzekać i poddawać się bo coś wymaga wysiłku.
:klaun
:failfish:residentsleeper:kekw:lewyohyou
410-387 profit :lewyohyou