Taidio napisał
ja akurat mam wyjebane w ksw i generalnie nudzą mnie sporty walki, ale na ksw masz po pierwsze profesjonalnych zawodnikow, a po drugie też różne freak fighty typu pudzian czy inny popek + reklame w telewizji miesiąc wcześniej na okrągło
tutaj są emocje dla jakiejś tam grupy osób która w ogóle daje jebanie o tych patusów, bo pod kątem sportowym raczej nikt tego nie będzie oglądał, z czego większości szkoda grosza na ppv + na pewno będą różne retransmisje
może będzie trochę lepsza sprzedać niż ksw, ja w okolicach 50-60k bym strzelał, ale 0.5-1 milion ni chuja jak będzie tyle możecie mi salwe redbagów zarzucić