skad taka teoria ze za 2 dni?
Wersja do druku
skad taka teoria ze za 2 dni?
Dobrze lecą, z minuty na minute coraz więcej usuniętych kont. Zapewne po tym mass banie znowu będzie spokój przez kolejne kilka miesięcy, przez które boty urosną w siłę, jak zwykle.
Ale zaskoczenie zrobili, nie powiem. Ciekawe ile kont zostanie usuniętych ogółem.
Lecą delety jak z karabinu maszynowego ;d
Jak donoszą amerykańscy naukowcy na świecie co 2 sekundy ktoś dostaje delete.
Mi poleciało konto które miałem z 5 lat... 250ms, 200ek aurora, 200rp nerana. Duzo mountow i outfitow z tego tibijskiego sklepiku;p także nie patrzą na to, czy ktoś im kieszeń napycha. Botowałem około 4-6h dziennie, czasem robiłem parę dni przerwy na ibocie + skrpyty platne od BlakW. Masakra... ;p
Może jest to związane ze steam?
Myślę, że cipsfot ogarnął w końcu, że praktycznie nikt nie gra normalnie w ich grę tylko 90% graczy to bot farmy zbierające hajs, który potem jest sprzedawany na allegro, ebayu itp ;d
Zrozumieli, że ich gra poszła na dno i próbują się od tego dna odbić. Po to łączą servery, po to również wracają do starych zasad. Jak by weszła tibijka na steama gdzie po 100 osób online na server (gdzie większość to boty) to by ludzi nie zachęciło. Jak to ogarną to będzie kilkanaście serverów, na których będzie jakaś w miare sensowna liczba prawdziwych graczy. Wtedy może jeszcze chociaż w jakimś stopniu pixelki wrócą do stanu sprzed 7-8 lat ;)
500 postaci w niecale 3h, niezle
po prostu co jakis czas usuwaja zeby pokazac ze cos robia.
watpie zeby pozbyli sie wszystkich botow, bo nie wiadomo czy wrocili by gracze ktorzy kiedys czekali na gre bez botow.
dla nich by to byl woz albo przewoz. Jakby nie wyszlo to by zostalo mniej niz 50% graczy teraz xd.
a przeciez jakby im nie wyszlo to by nie napisali newsa "boterzy wracajcie, juz nie usuwamy"
Dalej się zastanawiam ile jeszcze Tibiałka pociągnie.
Mnie smucą te pustki w depo, kiedyś był full ludzi, spoko atmosfera itp.
Teraz co, boty i boty
:/
To moja sytuacja juz kiedys wrzucałem tego screena ale teraz zupedtowany reszta charów poszła i tez niektóre z nich juz wyszsy lvl mialy
dajcie se spokoj naraze z botowaniem
Załącznik 322408
wiedząc że mogą dostać delete, sprzedajesz świadomie botowane konta?
ehm...
Żeby tibia mogła dalej trwać cipsoft musi znaleźć inne źródło dochodów. Bo obecnie szansa dla tibii to zredukowanie ilości światów do kilku i tam by sobie ta grupka fanatyków grała, sporadycznie ktoś nowy by dochodził. Ale z tego kokosów nie będzie i cipsoft się nie zadowoli takimi dochodami. Mówię tu oczywiście o sytuacji bez jakichkolwiek botów.