A jaki byl kontekst calej rozmowy? Bo moze pisales jakies tam bzdury, i dostales bana za calosc a nie za same "hwdp".
Cipsoft ma wglad do calej rozmowy niestety.
Wersja do druku
A jaki byl kontekst calej rozmowy? Bo moze pisales jakies tam bzdury, i dostales bana za calosc a nie za same "hwdp".
Cipsoft ma wglad do calej rozmowy niestety.
nieee poprostu odpalilem raz world chat i napisalem hwdp i wylaczylem chata
Znalazł się mądry. Nie ma takiego skrótu - "chwdp". Paradoksalnie, poprawnym skrótem z błędem jest "hwdp", który ma wiele znaczeń. Tak samo JP, nie musi znaczyć "jebać policję", a wiele innych rzeczy, na przykład moje inicjały.
#autor
Delete dostałeś za kilka wcześniejszych banów, nie za napisanie 'hwdp', za co dostałeś 7 dni. Biegły angielski, lol.
oj bo zostałem aresztowany na 48h 3 dni temu i sie troche wkurzylem..
Ban został nadany słusznie. Nie pilnowałeś się co wiąże się nie przestrzeganiem regulaminu gry.
tylko ze nie wszyscy toleruja tych wulgarnych graczy, skoro siedze sobie domu i gram w tibie to nie mam ochoty sluchania jak mi ktos na okraglo przeklina "e kuwa daj fri items" "spierdalaj nobie ja tu expie(a wraz z nim 10 innych osob)" "chuj ci w dupe zlodzieju"
jak chce sobie posluchac tych naszych pieknych epitetow po prostu wychodze albo od biedy wejde na vt. Moim zdaniem ban jak najbardziej sluszny, a to ze miales juz warningi i tego nie dopilnowales zeby nie dostac delete to juz tylko i wlacznie twoja wina.
Sam mialem bana na tydzien za obraze i bana na miesiac za obraze za glupie "fu" wiec mi nie mow ze ciezko sie pilnowac bo jak mi maja deletnac moja postac to wole do nikogo nic nie pisac i gadac swobodnie tylko z ziomkami. Za glupote sie placi :)
wierzysz w to ?:D
Jeśli Ty nie wierzysz to już nie nasz problem. Ban słuszny, sprawa wyjaśniona, a temat powinien zostac zamknięty, bo zaczyna się robic spam.
dobra nie gram w to gowno skasowali mi juz 163 rp 135ek i 90ek . ;/
Skoro to nie jest Twój bierszy ban to dobrz że dostałeś bana, widocznie musiałeś coś zrobić skoro zostałeś zatrzymany na 48 godzin, albo nie znasz swoich praw.
i nie rozumiem po co się odwoływać od czegoś co zostało nadane słusznie.
Używanie takich wyrazów, dla niektorych może być obelgą dlatego ktoś mógł Cię zreportować.
Obraziłeś Policję w Tibii, więc masz nauczkę. Policja w Tibii cię usunęła. Przykro mi, łączymy się z Tobą w bólu. Nie ma już dla Ciebie nadziei.
Zamykam.