Jak już napisałem, nie mam czasu na dalszą analize tego. W ktorejs klasie ibota moze byc dodana metoda ktora wysyla passy, opcji jest mnostwo.
Wersja do druku
Jak już napisałem, nie mam czasu na dalszą analize tego. W ktorejs klasie ibota moze byc dodana metoda ktora wysyla passy, opcji jest mnostwo.
Ja pierdziele, dajscie sobie siana.
Jak macie cracka to wsadzcie go sobie w... nos.
Stac mnie, zeby wydac 1kk na miecha na bota, jak kogos nie stac to spamujcie sobie na pw, a nie w temacie ibota, bo juz sram tym crackiem.
A Ty grimswagger przekonujesz caly swiat, ze crack jest czysty. Skoro tak, to uzywaj go sobie, mniej osob bedzie na respach, nie trzeba syfic tego tematu.
@Young Worrior
Tydzien temu polecialy mi 4 chary na ibocie: 204, 190, 170, 160 - wsystkie knajty.
Tyle ode mnie.
Z tego co widze, crack jest za free, wiec co z tego masz? No chyba nie satysfakcje... Skoro nic z tego nie masz to po co wszystkich przekonujesz? Odpusc...
@szulak
luknij na PW.
50 knightami mozna zarobic na licencje w dwa tyg na jednym acc a wy dalej w tego cracka sie bawicie pozdro 200
@Damovsky, ja stoje z kostka w yala depo od 2 dni i zarobilem juz na 3 licki... Oczywiscie stojac +/- 12h dziennie na skrypcie.
@grimswagger, jeden z twoich pierwszych postow na tym forum brzmial
I od tamtej pory zauwazylem, iz namawiasz ludzi do rejestracji na jakims forum oraz pobierania "cracka", nie wiem jak innym, ale mi sie to wydaje bardzo dziwne. Przeciez Ty na tym nie skorzystasz, a nawet stracisz, gdyz wiecej boterow sie znajdzie, a z tego co pisales to ten "crack" nie jest twojego autorstwa, wiec "slawy" ci nie da.Cytuj:
Siemanko ziomeczki,
oficjalne info : mam cracka do iBota!
Patrzac na strone zakladam, iz tworca "cracka" jest poisonus, tutaj piszesz:
A w innym temacie:Cytuj:
Znam autorów cracka i pomagam im "rozgłosić" forum, bo oni nie znają polskiego i ja szerzę wieść o forum w Polsce.
Gubisz sie w zeznaniach??Cytuj:
Potwierdzam, tak samo zbanował użytkownika poisonx.us za to samo.
Ani razu nie skłamałem, tamten temat napisał gość z forum o nicku vlammen (możesz go nawet o to spytać), zrobił to przy pomocy tłumacza. Wtedy zaproponowałem mu, że ja się tym zajmę.
nowa wersja wyszla dodano
Market
- New function : createbuyoffer(string/int item, int amount, int value). This function is for create new buy offer in market.
- New function : createselloffer(string/int item, int amount, int value). This function is for create new sell offer in market.
- New function : sellitemmarket(string/int item, int amount, int value). This function is to try sell item in market.
- New function : buyitemmarket(string/int item, int amount, int value). This function is to try buy item in market.
TAKE CARE TO TEST/USE THIS FUNCTIONS
for now the sellitemmarket / buyitemmarket, just try to sell/buy once with the first offer find.
stestuj kto i powiedz ja kto dziala
witam czy moglby ktoś ściągnąc i udostępnić ten skrypt dla EK'a http://www.tibiaibot.com/forum/showt...ll=1#post99887 ??
Witam mam pytanie czy można jakoś zoptymalizować działanie tego bota ;/ mam win xp 2gb dram ddr2 procesor intela 3.0 i powyłączane wszystkie alerty oraz hudy i pomimo tego gdy boce nie mogę nic robić, nawet przeglądać durnego firefoxa bo gdy np. puszcze filmik na yt czy coś takiego ten cudowny bot tak jak by sie zwiesza na parę sekund nic nie działa nic nie robi przez co już padłem z 3x ;/ i nie mam już sił komputer nie jest przecież aż tak słaby ;x
@ tu masz te dworki http://sharesend.com/827glypn