Wystarczy sprawdzić www.tibiaibot.com bądź tutaj dział handel:)
Wersja do druku
Wystarczy sprawdzić www.tibiaibot.com bądź tutaj dział handel:)
edek łysolu głupi nie prowokuj ...
chcemy cracka a jeżeli ktoś dostał haka to tylko i wyłącznie dlatego że sciagnął podrabianego skrypta albo gre z syfem :))
albo za dużo porno stron..
i edek proszę cie bo cie potne
A czym prowokuje?
Nigdzie nie napisałem że ktokolwiek dostał haka z powodu cracka darka.
możliwe nie z cracka dark ble ble ble czy z cracka datrka ... itd ale wiem jedno z 10 osob moich znajomych mialo tego owego cracka i po 2, 3 miechach hak ... wiec ? przypominam ze nigdy nie mieli haka i nie sciagali nic, pozatym tego owego cracka jedna osoba tak sciagla z oficjalnego forum ibota ale reszta 9 osob mialo od darka i z tego dostalo 5 haka no dziwne ale prawdziwe, darku jezeli tak TO ty robisz ... to w sumie popieram cie ... jakis zysk z tego musisz miec wiadome :)
a ci co scaigaja niech sciagaja najlepiej jak by cracka nie bylo i kupic sobie licencje za GP... mniej noobow :)
ja osobiscie posiadam licencje juz 2 teraz mi sie konczy i kupuje kolejna ... marne 900k ale mam bezpiecznie i wiem ze jest okej ...
Dla mnie to nawet dark może hakować, jakoś zarobić musi :)
Zasada jest prosta- Nie chcesz nie pobieraj. Nikt tutaj nikogo nie zmusza. To nie ty robisz łaskę, że pobierasz tylko on tobie, że pracuje na rzecz społeczności.
Jeżeli nie chcesz "ryzykować", bo kolega twojego kolegi miał haka to po prostu nie rób tego. Nie oczerniaj jeżeli nie masz dowodów, że to nie jest głupota twoich znajomych. Nie wiem czy wiesz, ale jest tu bardzo wielu którzy czekają na kolejne wydanie cracka ponieważ są zadowoleni że zaoszczędzili gp/rl kase na kupowanie licencji.
@Do Pana wyżej, wyżej, wyżej...
Rozumiem, że handel ibotami ci nie kwitnie, ale posty od początku tego tematu w stylu "nie wrzucaj im, nie pobierajcie, lepiej kupcie np. u mnie" naprawdę powinny być traktowane jako spamowanie natrętnego dziecka.
To nie jest miejsce na wypowiadanie swoich gdybań, przypuszczeń i innego rodzaju oczernianie. Nie podoba się- nie korzystam, nie komentuje. Myślę, że do tej zasady wielu z was powinno się zastosować.
Nie pisałem żeby ktoś kupywał u mnie iBOTa, czy kwitnie czy nie to tego nie wiesz, powiem że nie najgorzej.
Ale w momencie gdy nie ma cracka to jest odczuwalne to ze mniej ludzi boci, Ci co im nie szkoda to sobie kupią a Ci co sępią to niech grają manualnie, przynajmniej mniej bota na respie;)
Duniorz bo to polska tak jesteśmy wychowani przykre a jak coś robi coś bezinteresownie to jest jebany w dupe przez całą resztę :D
A co do cracka podziękujcie Darkowi i przeproście, używałem cracka od początku i 0 haxów trololo
wybotowalem 70 ek - wykluczam hacki, zreszta, czy on gdzies kogos zmusza do sciagania tego?
Nie zapominaj że gdy mówisz o 'polaczkach' mówisz również o sobie.
On to zrobił dla społeczności, to co, to nie może sobie zarobić?
On to wypuścił to może zrobić z tym co chce, hakować czy dodać do botnetu - to jego sprawa. To my ściągając to musimy się z tym liczyć.
Chcesz mieć pewność że Cie nie hakną? To płać !
Dla zwinnego programisty to nie są żadne cuda, po prostu mało programistów interesuje się tibią.
Chcielibyśmy dostać tego "cracka" no, ale po co mamy go dostawać? Żeby znowu wyzywac --Darka--? Dajcie sobie spokój.. Dark wie że robił dobrze, a wy się odpłacić nie umiecie. Każdy by chciał "Crack" nawet ja, ale zrozumcie innych co są debilami. Używałem od Darka, nie narzekam i czekam aż wznowi te czynności. Pozostaje tylko czekać.
Dark, dzięki wielkie za wstawienie wcześniej cracka, wbił mi troszkę lvla i się przydał bocik(nie mam czasu na grę). Kolejna sprawa :
Nie przejmuj się tymi debilami co gadają że hacka dostali, to nie twoja sprawa, jak są debilami i ściągają wszystko co się da to nie ma się co dziwić. Zauważ, że większość użytkowników tego forum popiera Cię. Jeżeli chcesz daj kolejnego cracka, jeżeli nie to nie :). Rozumiem Twoją sytuacje, również bym się zdenerwował, jak daje dla społeczeństwa crack, przez co będzie pełno botów i sam będę mniej zarabiać i do tego jeszcze Ciebie krytykują że im konta ukradłeś. Ja sam osobiście nie mogę się doczekać, aż ktoś wrzuci cracka, ale to Twój wybór. Jedynie mogę powiedzieć : nie obrażaj się :).
http://cdn.memegenerator.net/instanc...x/29134534.jpg
Przestancie spamowac i lizac Darkowi dupe, zrobi cracka to zrobi, nie to nie, tylko nie potrzebny spam robicie.
Duniorz ma racje. Dupa cie boli, ze ludzie zamiast kupowac od Ciebie maja za friko bota. "Mniej ludzi na respie" - to po co sprzedajesz licencje na bota? Przestan sprzedawac to bedzie mniej ludzi bocilo, proste...