Wow. Najwiekszy lvl w Tibii. No i co z tego? ;d To znaczy, ze ten pixel ma jakas wartosc? Ludzie sa chorzy. Im madrzejsi tym glupsi.
Pewnie sie zabil. :< To takie straszne, skasowali mu postac w Tibii. Jak on teraz bedzie zyl cholera?!
Wersja do druku
Zły dział zioooom. Szczerze mnie to jebie, nigdy nie grałem na jego świecie, nie miałem z nim doczynienia, a to że dobrze mu szło botowanie to mnie jebało. Może zajmie się rodziną w końcu.
@edit
HAHAHAHAHAH 30 tysięcy zł za chara w tibii ?!?! :D:D, koleś po pierwsze kto by to kupił, po drugie kto by to kupił, po trzecie, nie wiem może było ale kto by to kupił?
Ale chyba wiesz ze on ma ok 30 lat , żone i dziecko (jak nie dwójkę)
BTW
Tomurka number one w tibi zal ;/ On tylko umie level wbijać nić po za tym :> A LP to był gościu widziałem jego pvp gdzieś było zajebiste ;] A tak on na tym na pewno grube siano zarobił. Ktoś pisał że postać koszruje 30 tys. Chłopie jesteś w błędzie wielkim.
Hahaha
Nie wierzyłem jak to przeczytałem.
Dobrze mu tak, to było nie sprawiedliwe takie bocenie.
Na zdjęciach, które widziałem, wyglądał na minimum 50 (broda + okulary) i miał dwie córki, obydwie teraz w okolicach 18 lat? Ale to zawsze mógł być ktoś inny...
W każdym razie koleś na pewno jest odrobinę sfrustrowany tą stratą - w końcu nie zawsze botował (chociaż większość czasu pewnie to robił), a teraz wszystko poszło ;]
Polecam czytać world board elery na forum.tibia.com, narazie są tam tylko posty zszokowanych brazylijczyków, ale po paru dniach/tygodniach mogą się zacząć pojawiać ciekawe wersje nt. jego bana/jego reakcji itd.
a jak się nie zdziwię jak będą tak robić z każdym top lvl : ) no bo co to będzie za gra jak powoli będą 500lvl+? A tak to co jakiś czas duży lvl za bota za coś tam i problem z głowy ;d
Kretyn jeszcze samobojstwo popelni xD
Wspolczuje mu tyle gry i delete, ale z drugiej strony mogl nie bocic
Musiałeś jakiegoś fejka widzieć, to prawdziwy LP
http://img149.imageshack.us/img149/3...42138159e7.jpg
Skąd wiesz? Za trading był pierwszy ban, teraz ma ukryte konto i nie wiadomo za co delete.Cytuj:
Pyroflames napisał
To nie są tylko jakieś pixele, bo on na tą postać poświęcił kilka lat ;oCytuj:
M4ST3R napisał
Nie powinien dostawać bana za acc trade sprzed x lat. Cipsoft schodzi na psy.
@up
Najpierw dostał za bota ( listopad ), teraz za acc trade ( sprzed paru lat ).
No i? To, ze jest idiota to jego sprawa. Trzeba sie bylo z tym liczyc. A to, ze poswiecil na to "kilka lat" (wooow :O ) wcale pixelow nie czyni czyms lepszym. Gowno warte rzeczy w grze. Dla normalnego czlowieka nie ma to zadnego znaczenia, nawet takiego, ktory gra w Tibie. A niektorzy robia z tego wielka sprawe jakby mu conajmniej kot zdechl.
o znowu Polska na topie, ciekawe ile się utrzymamy ^^
www.allegro.pl i sprawdz sobie czy tak gowno warte...