Już wcześniej było to poruszane
Przedmioty magiczne dają punku magii oraz życia niezależnie od naturalnego odnawiania się.
Wersja do druku
Już wcześniej było to poruszane
Przedmioty magiczne dają punku magii oraz życia niezależnie od naturalnego odnawiania się.
Witam!
Mam takie dwa pytanka:
Czy opłaca się robić w softach:
a)enchanted speary
b)SD.
Liczyłem sam i nie jestem pewny czy mi dobrze wyszło. Jakby ktoś mógł to niech mi powie ile zrobię sd, a ile enchanted spearów. Chyba, że opłaca się robić jakieś inne runy, a jak tak to jakie??
Spearów z promocją zrobisz 109.
Można robić SD dla treningu mlvla, ponieważ z promocją na softach zrobisz ich 43, czyli 2bp. Nie wiem jak jest na Twoim serverze, ale jeśli opylisz bp za 5k, to wydziesz na minimalny plus (3 runy do przodu), czyli jest to mało opłacalne.
Z ważniejszych run, mając promocję i cały czas jedząc, zrobisz: 81 GFB, 58 MW i 123 HMM (ED 94 Icicle'i i 81 Avalanche). Jak na tym wyjdziesz finansowo, to zależy od świata.
Jeśli nie zależy Ci na magic levelu, to lepiej kup gotowe runki od graczy.
#PONAWIAM
U mnie bp SD ~ 6k
i zależmy mi też na m lvl ;p
a jak zrobię 109 e spears to wyjde na + bo jak sie troche posprzedaje to od 15 do 20k :D
Więc nie wiem czy robić tez e speary i być chociaż 5k do przodu z tych 100 czy co??
ja bym robil enchanty
A napisz jaki masz lvl mlvl skille eq itepe to ci powiem dokladnie co i jak bym zrobil na twoim miejscu
Witam! ;]
Sorki nie było mnie parę dni.
R Pall:
Lvl: 57
M lvl: 16
Skille:87/68
Eq: rh, pall arm, demon shield, blue legs, bohy/softy, aol, royal/enchanted spears (ew arbalest ;d), trochę kasy
(niedługo Master :D)Sorc:
Lvl: 18(ale niedługo wbiję 50 jeszcze z 2 tygodnie :P:P)
M Lvl: 27
Eq: hotm, focus cape, p legs, dwarven shield, leather/soft boots, all różdżki, platinum amulet, również trochę kasy :D
Czegoś takie szukałem - a samemu nie chciało mi się robić ;p
Teraz pozostaje mi kupić softy
Przyda się, ale nie dziś :D
Dobrze napisany i zrozumiały.
Temat jest chyba wyczerpany :D
10/10
Bardzo ładny poradnik, teraz już wiem co lepsze a wczesniej nie widzialem roznicy pomiedzy lr a rohem ;) 10/10