MMS jest stary ;P a D lance to się załatwi w następnym update ;]
Wersja do druku
ciekawt pomysł,ale raczej nie skorzystam.
A mam jedno pytanko odbiegając od tematu - jak zrobiłeś czarny panel tibi?
chodzi ci o ten na dole ? jak tak to musisz ściągnąć styl visty
ss'ki fajne gralem od tibi 7.6 chyba według mnie najlepsza tibia ;]
ja zaczynałem na tibi 7.6 ahhh....to były czasy
Nie podoba mi się stara tibia... ale jeśli chodzi o wygląd RH to ten z przed update był o wiele ładniejszy ;]
Żalowo to wygląda ale ten stary klimacik... ukmh. Jak się jarałem z kolegami, że nowy wygląd dachów chocby, jednak stara tibia ma ten urok =)
Ahh... Az sie poplakalem, jak ten czas leci... I pomyslec ze 22.03.2008 bedzie 5 rocznica od zalozenia pierwszej postaci... Jak ja bym chcial tamtej Tibii. Tej pieknej i tajemniczej, jeszcze ten smieszny wyglad C - seta pamietam albo G Arma i DSM... No i GS, wtedy przyprawial strachu, choc 20 knightem lurowalem kumplowi, biegalem wkolo drzew, a on go z Bolcow :) To byly czasy!
Ps. Stary royal, dragon shield i GS wymiataja :)
Dodany link na speedyshare! Oraz obrazek z mini instrukcją! Wszystko w 1 poście :)
Ojj niestety muszę Cię zmartwić. Otóż to, że to nie jest Twoja robota. To jest robota usera z forum.tibia.pl, który zrobił to zaraz po uptade 8.1. Dodałeś tylko swoje zdjęcia. TO PLAGIAT!
#Cevox
Sam plagiat jestes. Może to jednak ktos z tibia.pl sciagnal od niego? Albo czemu nie moglyby na to wpasc 2 osoby?
Btw: Zawaliste! Odrazu ściągnąłem :P
<reput>
Plagiat? Możesz zobaczyć, że od kilku dni robie to... Daje SSki z tego co akurat zrobiłem lub piszę co robie... już 3 wersje wyszły... i aktualnie pracuję nad następną.
Może podasz link do tego co niby plagiatuje z forum.tibia.pl??
To jest w 100% moja robota :) Jak chcesz mogę dać SSki z przed paru dni gdy zaczynałem i z etapów które robiłem :D mam ich z 30 jak nie więcej xD
jestes poprostu zazdrosny o ten pomysl...przyznaje swietny!
<reput>
Najlepsza jest najnowsza tibia, więcej broni, czarów, respawnów. Z kazdym update cipy coś dodają żeby urozmaicić grę. Już sie zastanawiam co będzie w następnym update.
Chciałem po im forować cię o błędzie...Krzaczek z jagódkami jest nowy ale kiedy nacisnę na niego PPM(zostają 3 jagódki)staje się ten stary "krzaczek"
Tu jest trochę źle zmienione, jeden sprit jest żółty a jak miga robi sie zielony (chodzi oczywiście o ten ogień/lampkę - nie wiem jak to nazwać)
Nie przejmować sie, że screeny są 'krzywe' hehe.
@up
Dzięki za informacje :) Tylko z nimi jest problem dlatego, że jest ich mniej teraz w spritach i są pomieszane i trudno jest to zrobić aby było dobrze ale mi się uda :)
1. troche mnie to dziwi bo na 1 screenie jest dosyć stary backpack co był przed 7.6 i razem w eq są fur bootsy ???? przecież fur bootsy wesdzły w 7.81 czy co takiego.
2. Minotaur leather i stare wyglądy rotwormów, też cos nie tak ;/
nie rozumiem tego
Ale po co to komu ?
Chcecie się cofać ??
Owszem , Tibia 7.1-7.4 była najlepsza...
No ale co z tego ?
Teraz mamy Tibię 8.1 i NIKT tego nie zmieni...
Jedno pytanie:
@UP
Jak "Nikt" jak już inny zmienia ;]
ja zaczynałem na tibi 7.6 pamietam to rh i dark helmet ahh....
Heya.
Tak, niektórzy chcą się cofać. Czy Wy w końcu zrozumiecie co to jest gust? Mnie się podobają stare grafiki Tibii i gdy 'gram z nimi' mam wrażenie jakbym grał właśnie w czasach Tibii 7.1-7.5. Nikt chyba nam tego nie zabroni, nie?
@Topic: Żeby nie było, to ten sam problem jest z lawą, tzn. z jej animacją jak przy coal basin'ach.
Pozdrawiam.
Informuje, że nie szukam nikogo do pomocy, nie chce nikogo do testowania oraz nie szukam nikogo kto by coś robił w tym projekcie, robie go sam i każda prywatna wiadomość z oferowaną pomocą będzie ignorowana!
w nowej tibi podobają mi się jedynie outfity
to jedyne mogło by zostać
Szkielet jak idzie w strone lewa to sie nie rusza poprostu stoi.
:P
Jak dla mnie to zarabiaszcze jest :) Kocham stary wygląd Tibii :D
Nie to co teraz; / żal. ;/
@Inny 15
Moglbys powiedziec co jeszcze planujesz dodac/zmienic/naprawic?
Hmm wiele rzeczy nie zostało... planuje poprawić coal basiny, lawe, roty, dedy szkieleta, chodzenie szkieleta, chciałbym także udostępnić plik tibia.pic ze starym logiem oraz zmienić wygląd kilku itemów, niestety nie zrobię tego szybko ponieważ na razie nie mam czasu ale niedługo dostaniecie kolejną BETE :)
Pozdrawiam.
ja znalzłem błąd :D skąd skórki z minosów na tej tibii :PP?
mile wspomnienia jak sie na poczatku gralo i 15 lvl to bylo cos:) i stary dwarven shield itp :)
Pomysl ciekawy ale jak dla mnie to ja juz wole te nowsze grafiki... jedyne co bylo dobre w tamtej tibii to grywalnosc i ta ... innosc...
:).
Mi tam się podoba najbardziej Tibia 8.1 :P. Ale ta też jest spoko ;].
Fajne fotki, skąd je wziąłeś? ;p
Pozdrawiam,
Krasula.
http://images32.fotosik.pl/122/e89be530ff456f45.jpg
tu powinno byc przejscie ale zamurowali.
to ja dodam ze gram od od grudnia 05' :D ahh. te czasy... spotkac 100+
wtedy ;d...a teraz co 15 lvl ma prota od 100+ :D
dales sobie rade z krawedziami ? ciezko bedzie
;o wpadłeś na zarąbisty i do tego bardzo prosty do wykonania pomysł =]
Ściągam! Pamiętam te czasy tibi 7.0
eh... chciałbym aby to wróciło
Gram od Tibi 7.3 i powiem że raczej wolę nową grafikę,lubie jednak powspominać stare dobre czasy tibi gdzie sorcwalił z dragon hamera, a druid miał na 13 lv 60 m lvl :P Fotki fajne,pomysł fajny, ale jednak nie ściogne.
Mi się podobała ta tibia :)
Ale moim zdaniem najlepsza jest tibia 8.1
Naprawde fajnie jest wrócić do starej tibi. Jest to taka mała niespodzianka. Bardzo fajne podoba mi sie Pozdro
Fajnie to popatrzec jak to wygladalo kiedys.. nawet punktow soul nie bylo. Mile wspomnienia..chociaz nie ktore wyglady rzeczy wolal bym stare ale cuz;p
ja bym prosil o link do spr takiej samej tyle ze rh zeby wygladal jak kiedys bo mnie to dobija xd
Ale gówno...
moze mi ktos dokladnie napisac jak przywroic stary wyglad c legsow bo jest o niebo lepszy.
Powiem tyle-zajebiste!
Przecierz stara tibia jest brzydka jak kupa mamuta! Poco to?
superanckie zagram sobie na 7.1 ots
@ up
yy nie jestes wtajemniczony czy o co chodzi??
@topic
pomysł ciekawe ale można odrazu było dodać więcej tych spritów , osobiście nie skożystam bo jakoś mam sentyment do nowych wyglądów ale stara katana wymiata :D