Nie sądzę,by dało się go zdobyć.Zapewne były to tylko testy i nic więcej.I szczerze wątpię w to,że koledzy up widzieli ten klucz.A jeżeli tak niech dadzą screena,który to udowodni :]
Wersja do druku
Nie sądzę,by dało się go zdobyć.Zapewne były to tylko testy i nic więcej.I szczerze wątpię w to,że koledzy up widzieli ten klucz.A jeżeli tak niech dadzą screena,który to udowodni :]
Według mojej wiedzy klucz 0000 stworzyli hackerzy, kiedy chakli Tibię.
Trochę głupio brzmi, wiem ;).
No to tyle ;p.
Pozdrawiam
historia ktora ja znam wyglada troszke inaczej
otoz key 0000 powstal w wyniku hacku na servery cipsoftu i mogl on otwierac wszystkie drzwi :)
keidy drogie cipki sie zorientowaly co sie dzieje tibia byla off ~3 dni i nastapila cofka all serverow
wiec key jest NIEOSIAGALNY
jakiekolwiek plotki o tym ze ktos posiada key o tym nr mozna wlozyc miedzy bajki
No wiec tak:
Jest klucz ale stracil moc, bo cipsoft zrobil go gdy tibia byla jeszcze "prosta" i miala troche bledow. Jak ktos go ma to to jest rare tylko do ozdoby :P
I właśnie dlatego te kamienie w skarbcu w Kaz powstały. Wyłącznie z powodu tego klucza. W dawnych czasach kilka sztuk rozeszło się po ludziach potem już nie było sposobu żeby je odebrać. Historie typu że powstał w wyniku hacku wywołują u mnie przepięknego rotfla :D
Klucz ma właściwości otwierania wszystkich drzwi. A wszelkie wątpliwości noobów mnie poprostu śmieszą. :)) A taki GM czy CM nie musi mieć takiego klucza. Poprostu teleportnie się za drzwi i po problemie.
Wszystkie pierwsze klucze powstały na najstarszej tibii, tibia version beta. Gdy było tylko jedna miasto (teraz jest to thais)
Niby czemu wszystkie klucze o małej liczbie otwierają coś w thais?
Bo kiedyś było tylko thais!
Był też jeden server tibia ( teraz to antica )
Niestety spalił się ten server...
Potem powstały nowe miasta więc stare klucze przestały działać.
Tak samo jest z najwyższym lv...
Ludzie były większe lvl niż 400, na tibia v.beta szybciej wbijało się lv.
Wtedy klucz 0000 mógł działać bo ludzie mieli takie itemki, które teraz dla nas są nieosiągalne...
Jeśli ktoś posiada bardziej szczegółowe informacje proszę mnie poprawić.
Migell~
Piszcie cos ludzie na ten temat bo jeszcze nie wszystko sie dowiedzielismy. Ja mam tylko nowa wiesc
Powstal nowy klucz 0000 mam foty
www.tibia.wikia.com/wiki/Magical_key
ps. prosze modka o wpisanie www :p
This key is used to open every Tibian door, like a master key, however, it was only viewed on some test servers. The key is used probably only for testings, so it does not exist on real servers. For more info see Master Key page.
Można kupić od Gm'a :D
tibia.wikia.com/wiki/Master_Key
Azazel ile chcesz za ten kluczyk? :D
Ja gram na antice i w jednej chatce widzalem tego keya =]
I mogę powiedzieć że on istnieje.
Co za różnica czy istnieje czy nie, skoro "doesn't work anymore?" Pewnie wykorzystywany jest tylko na test servie.
Ja za to slyszalem inna wersje, nie hack na servy , tylko wystapil bug i gracze mogli zabic steviego(albo guido, nie pamietam dokladnie) zabili go, a z niego wypadly rozne ciekawe itemy miedzy innymi ten klucz. God sie wkurzyl i podeletowal all, ale klucz przetrwal i kupil go shape~, i tak, on juz nie dziala.
Heya.
Poproszę cole.
Załącznik 30727
Załącznik 30737
Załącznik 30738
Screen'y z Tibia.de.
Pozdrawiam.