sam jestes gowno;] jakos niemoge windowsowi zaufac wiesza sie przycina a linux zawsze tnie jak strzala
Wersja do druku
sam jestes gowno;] jakos niemoge windowsowi zaufac wiesza sie przycina a linux zawsze tnie jak strzala
A ja mam problem z zapisaniem tego pod windowsem vista,a zmienilem tylko hexy zeby mc dzialalo bo nie chce light hacka.
Bardzo mi pomogłeś ;]
Teraz to wszystko będę mógł zrobić sobie sam!
Wielkie dzięki za poradnik.
Pierwsza mozliwosc:
Masz wlaczona tibie, gdy to robisz. Zamknij wszystkie tibie i zrob to jeszcze raz.
Druga mozliwosc:
Masz Viste? Jezeli tak to przy uruchamianiu XVI32 kliknij na jego ikonke prawym przycieskiem myszki i wybierz Uruchom jako administrator, nastepnie postepuj zgodnie z instrukcja.
Pozdrawiam,
Riddic.
@down.
Nie ma sprawy :)
Stokrotne dzieki stary ^^...udalo m isie to zrobic otwierajac jako administrator :D..jeszcze raz dzieki i pozdrowienia :P
Jak znajdujesz te hexy w pliku dla odpowiednich fukcjonalności ?
Ja potrzebuję adresu LH dla klienta 7.5 lecz chętnie dowiem się w jaki sposób znajdujesz właściwe adresy komórek.
pozdrawiam
bardzo ciekawy art , choc jak na czasy obecne sam klient Tibi ma swojego l hacka , ale przydatne dla fanow ots 7.5- pozdro dla nich ;)
Da sie zrobic za pomocą tego programu MC do gry Silkroad ? Jesli tak to piszcie plzz
Ja mam problem. zainstalowalem nowy system wszystkie pierdoly potrzebne to niego i zabralem sie do instalki Tibi. instlacja bez problemu ale jak chcem wlaczyc giere to wyskakuje mi
Video surface allocation failed. (erroe Code13)
Please choose another video graphics mode
o co kaman? moze ktos mi pomoc?
nie gram juz od ponad miecha bo mam ten cholerny problem.
plax o pomoc:
w razie "w" moj nr. Gg:
7066924
pozdro
Wielkie dzięki Riddic. W końcu po dokładnym przeszukaniu podforum Artykuły i Propozycje Artykułów znalazłem ten wspaniały temat. Bardzo ładnie, przejrzyście i dokładnie wytłumaczyłeś o co chodzi. Oczywiście zrobiłem wszystko podług twoich poleceń i działa. Graty i dzięki. Narqa.
10/10
Mi cos niewychodzi poradzcie ;/;/ 5/10
napewno jak mi wyjdzie dam reputa i wyrzsza ocene...
Ja mam problem, niby all ok, ale nie wiek jakim plikiem odtworzyć te mc... Próbowałem tibią 810 all. Poradźicie na priv plx!
Ja jestem chyba człowiekiem wogóle nie rozumiącym bo se tibie 7.6 only zjebalem xd
moglbys napisac jak zrobic mc do clienta dbl ots
link do clienta moge podac na pw
bylbym bardzo wdzieczny