program nie ściąga po tym... patrzy na parametry filmu, i na jego orginalną nazwę ;) Działa bezbłędnie, niezaleznie jak bedzie podpisany ;)
Wersja do druku
program nie ściąga po tym... patrzy na parametry filmu, i na jego orginalną nazwę ;) Działa bezbłędnie, niezaleznie jak bedzie podpisany ;)
Program spoko, przetestowałem, tylko że używam go w inny sposób niż zaprezentowano ;o
tak nie może znaleźć napisów do After.2006 ;/
edit: suchar po pachy.. na napisy.info są, a program nie znajduje.. delete ;D
Ostatnio zamkneli strony z napisami bo okazalo sie ze to nielegalne a autorom postawili zazuty , a co do tematu to dosc ciekawe.
Szkoda , że juz nie ma strony napisy.org[*]
Program nie najgorszy , lecz nieraz nie znajduje filmów starych :P
nieraz sciąga złe werjse napisów
Ale jest jeden wileki plus-ważne , że ściąga napisy ;]
Poradnik git , choć to nei takie trudnte posługiwanie się porgramem co ma 2 opcje - zakończ i napisy ;)
Nie no joke z tum up
8/10 , że Ci sie chciało pisać ;]
Super bardzo mi sie przyda
Super!! napsy zasysa w 3 sec xD
program ma 1 WIELKIII MINUS ponieważ nie sciąga napisów do filmów z końcówką .bin i kur.. nie mogę znaleść napisów do "Piraci[...] Na krańcu świata"
Fajnie. Prędkość ściągania 7.6kb/s na 760 mozliwych :P
Program rzeczywiście przydatny...
do czasów gdy działał portal napisy.org nie zwracałem uwagi na niego.
odnośnie poradnika - czytelny, króciutki,
ale niema co się dziwić aplikacja jest dość prosta w obsłudze, ale za to jaka jej funkcjonalność :>
Hiti od kiedy bin jest rozszeżeniem dotyczącym napisów ;>
wg mnie jest to obraz płyty, weź sobie otwórz płytkę jakimś programem np. alcoholem i wtedy wyszukaj do filmu,
Do starych filmów też ściąga napisy, musiałeś mieć pecha, jeśli czegoś nie znalazł ;)
programik zajebisty, dpiero co sciagnalem, wlaczylem dopasuj napisy i jest zajebiscie tylko ze okazuje sie ze film ktory sciagnelem ma napisy w sobie BUAHUAHA
Dzięki, wcześniej nie znałem tego 'projektu', a po tym jak zamknęli napisy.org było trudno szukać na innych stronach kiepskiej jakości ;s
Każdy napis w .txt, to zaleta, jak i wada, ale przekonwertować przecież można...