nie wysililes sie ,takie cos mogla napisac moja babcia...
Wersja do druku
nie wysililes sie ,takie cos mogla napisac moja babcia...
To czemu tego nie zrobiła ? .... N/CCytuj:
Isashi napisał
@Topic: Takie pytanie czy z jednego pirate zestawu czyli (czapka,bootsetc ) moga skorzystac 2 osoby na zmiane zeby konczyc questa ? czy kazdy musi miec swoje ?? Lepiej zeby byly to przedmioty wielorazowego uzytku :P
pomuzcie przyszlem do npc Charlotta napisalem gold piece--yes-
i mi nic nie odpisuje pomuzcie plx
Sam jeszcze tego nie zrobiłem bo już mam dosyć tych piratów , poczekam aż ktoś wylootuje na serwie... ale oglądałem filmik. Jakaś MS założyła na siebie hi-->enter-->yes , staneła w drzwiach i dała secik dla następnego... i tak po kolei xD a jak nie da rady to i tak można pojedynczo tam wchodzić. Na początku najlepiej najsilniejszy sorc/drut z GFB bo troche tam tego jest up : )Cytuj:
Ya'nek napisał
N/cCytuj:
Isashi napisał
Hi --> 200 gold piece --> yesCytuj:
Sam napisał
napisalem 200 gold piece i nic mialem w platynkach,gold nic mi nie odpisuje
hmm mysle ze problem tkwi we wczesniejszych sprawach sproboj sie troche wrocic i powtorzyc to co masz mowic z poradnika.Cytuj:
Sam napisał
OMG, co za ludzie ... Jak można wydać te pieniądze czy wy wogóle myślicie ? To chyba jasne że skoro dostałeś 200gp to nie na wydatki... w takich wypadkach nic nie poradze więc nie piszcie tu takich rzeczy -.-" Myślenie nie boli ... chyba że wcale coś nie tak zrobiłeś i nawet nie dostałeś jesczze tych 200gp ... przeczytaj dokładnie , jest wsio dobrze opisane więc skąd te problemy ?Cytuj:
Sam napisał
jak to wszystko zrobilem to ide do djina i mowie hi->love poem-> yes
a on nic i co mam zrobic?? help fast odp. plz
Bardzo ładnie napisany poradnik, ładne zdjęcia, przejżyste ^^
Bardzo dobry artykul poszlo mi bez problemu ze wszystkim polecam Ocena 10/10 :) tylko to zdiecje z ta dziewczyna z wklejona inna glowa nie pasuje :D
taa, poradniczek dobry ale czemu nie skonczony ? :/
jest to kolejny poradnik w ktorym opisano jak sie dostac na nargor ale skonczono calego questa. to tak jakby robic postmana i skonczyc go kiedy dostaniemy czapke listonosza. nagroda w tym quescie nie jest mozliwosc plywania na nargor tylko piracki outfit i model statku. (no mozliwosc plywania tez :))
wielkie PLZ, niech ktos w koncu opisze co dalej, te zolwie i fire bug, chce to skonczyc a nie wiem nawet gdzie kupic tego fire buga a oblecialem chyba wszystkich npc w liberty bay...
Jeżeli masz juz love poem w bp to spróboj do djina powiedziec hi>Mission>Yes... bo mi tez na love poem nie zareagowal :)Cytuj:
wrzosek94 napisał
PS: Wciaż wszyscy czekamy az ktos opisze Quest do konca :P a może sami pomyślicie ? Ja wiem tyle ze trzeba Catapult wysadzic ktory znajduje sie na Nargor. Oczywiscie za pomoca Fire bug, Nastepnie wracamy do kapitana na wyspie "peg leg" (nie pamietam nazwy:P) i mowimy hi>mission>yes i pozniej znowu Mission>Yes :) i w tym momencie zatrzymałem sie i expie sobie na piratach do czasu aż ktos mi pomoże. ^^
nastepna misja u Raymonda to przyniesienie mu jaja zolwia :) na wyspie nargor :) bedzie tam do rozwalenia wiekszy zolw z kolcami nie pamietam nazwy :) ale pryszcz.wchodzisz i zabierasz jajko/a :) puzniej moze wrzuce screena jak pojde na nargor :) ale trzeba isc na lewo i jak zobaczysz cave wlazduj sie tam i tam beda drzwi,przechodzisz przez nie i..... :) ja jestem na nastepnej misji ale za h*#a nie wiem gdzie isc :) obecnie tez czekam az ktos dokoczy questa ;) i staram sie lotnac Pirate Boots ;/ ale ciezka sprawa mam wszystko po 2x i koszule 4x co z tego jak butow nadal nie mam
@Up: Daj mapke jak tam dojsc i screeny najplepiej plx :) (chodzi mi o te żołwie) najlepiej zacznij od statku na Nargor. Ja juz wylocilem Pirate Bootsy nie było tak ciezko. z góry thx
Nareszcie MÓJ WYBAWCO
nareszcie będe polowal na piraty yeah
pozdro dla ciebie
http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=125863 zobacz tu jest gdzie sie kupuje zaraz na poczatkuCytuj:
mito napisał
http://www.badongo.com/pic/260105 wiec :) pod 1 jest katapulta przy ktorej stajemy tak jak tu http://www.badongo.com/pic/260094 i uzywamy Fire Buga az zobaczymy maly wybuch ;) Pod 2ka jest zolw OCZYWISCIE podejmujemy misje u Duncana :) moj blad : kaze nam przyniesc jaja by uchrobic zolwie bla bla bla ;) http://www.badongo.com/pic/260095 http://www.badongo.com/pic/260097 Ja jestem juz w nastepnej misi ale jestem za slaby ;) bo chodze sam i nie wiem gdzie szukac tych planow :) zreszta zobaczycie sami moze wam sie uda i pomozecie :)
p.s: musialem dac linki bo screeny mi nie weszly
Te jaja o ktorych wspomniales nie maja nic do tego questa wlasnie go zrobilem i typ mi nic o nich nie mowil 2 plany sa w tavernie a zeby sie do niej dostac musisz miec stroj pirata cholernie tam ciezko bardzo szybki resp ;p
ok :) ale ktos chcial sie dostac do tego zolwia wiec zrobilem screeny :) btw ;) jak lotne caly pirate set to mam isc do tego typa przy drzwiach??czy jak bo nie wiem :) slyszalem tez cos ze trzeba isc do pubu na merine i on nam daje Pirate outfit wzamian za te ciuchy :)
dobry poradnik narescie ktos to zrobil
Big Gz for You. Szkoda ze nie mam pacc ;(
Czy do treasure island potrzebuje robic questa??
Jesli tak, to jakiego?? Jesli nie, to jak sie tam dostac??
Z gory dziex.
Swietny poradnik, sam skorzystalem.
omg to musialo byc meczace ale oplacalo sie bo dobrze wyszlo i jasno opisane tak ze chyba nikt nie bedzie mial z tym problemu
10/10
Plx napisz ktos co trzeba zrobic zeby dostac pirate outfit...
All misje mam juz zrobione tylko niewiem co trzeba robic na tej wyspie piratow...
Prosze o szybka odp.
Dzieki z gory =)
pytanko :
co trzeba przyniesc do Sandry bo pisze mi takie cos :
13:08 ***** [50]: yes
13:08 Sandra: Finally. You have no idea how difficult it is to keep something secret here. And you brought me all the crystal coins I demanded?
o co jej chodzi?
z gory dzieki
Musisz porozmawiac z raymondem, czy jak mu tam i on ci da next misje. Najpierw musisz wysadzić działo, które znajduje sie pomiedzy 2 statkami na nargor (fire bug'iem)...
Next misja juz trudniejsza, musisz mieć pirate bootsy, spodnie, koszule i kapelusz. Jak już bedziesz miec to idz do NPC, który pilnuje drzwi (nie pamietam imienia) i piszesz (ubrany w pirate set) hi>enter.
Musisz zlookac 3 mapy, które leza na stolach w tawernie. Od razu mowie ze nie jest tam łatwo :>.
Wracasz do raymonda... hi>mission>yes. Idziesz znowu do tawerny, jest tam NPC (tez nie pamietam jak sie nazywa) piszesz hi>mission>yes.
Wracasz do raymonda... hi>mission>yes. Da ci poduszke (serce) idziesz z nia do tego NPC w tawernie. hi>mission>yes
Znowy wracasz do raymonda :) hi>mission>yes>outfit>yes>bye
Jak cos źle napisałem to poprawcie mnie...mam nadzieje ze sie komuś to przyda
A O CO CI CHODZI ? NIE POTRAFISZ CZYTAĆ ? NIEKTÓRZY LUDZIE SĄ BEZMÓZGIMI YETI ;[ Przeczytaj jeszcze raz dokładnie w momencie w którym się zatrzymałeś a znajdziesz odpowiedź ...Cytuj:
Maiky napisał
Znalazłem własnie te jajka z nargor (2) poszedlem do Duncana. Wziął odemnie 1 jajko i powiedział zebym poszedl do Capitana Strikera... i mam teraz pytanie czy capitan striker to ten sam co raymond striker?
p.s. mam juz addon pirata...
Raymond nie reaguje na mission itp. wiec kapitan to chyba gdzies indziej jest...
pytanko ile "atlas" kosztuje u NPC? bo nie wiem ile i nie chcem przepłacać :)
wielkie brawa i owacje na stojoco dla niego!on napisal w koncu ten poradnik ;) tak w ogole to GZ i mam nadzieje ze przyda sie to wielu ludziom
Bodajże 150gp ... max 250Cytuj:
Seth Tyllis napisał
Mi kumpel h lvl kupił odrazu 10 i potem handlowałem nimi , po 3k pyliłem ;p
Witam !
Ej wiecie o co chodzilo mojemu koledze on pisal ze mma uzbierac 30 drwend z i trooli i deda czarnrj owcy rata i jeszcze czegos i to wystarczy do odblokowania wyspy piratow
Cytuj:
danio686 napisał
a do czego jest potrzebny atlas????? xD
A poczytać to trudno? ;oCytuj:
Mojoyoyo napisał
Potrzebny jest do jednej z misji ...
napisane jest :
Wracamy do NPC Eleonore~
Hi --> Errand (albo Ring) --> yes?
Dostajecie od niej 200gp (NIE WYDAJEMY TEJ KASY) i idziecie do NPC Charlotte~
zrobiłem tak i powiedzialem hi--> ring --> yes
i ona mi dala 50 gp ;/
kolega mi powiedział ze trzeaba powiedziec hi-->ring--> yes,yes,yes
co mam zrobic jak straciłem ringa a nie mam kasy acha i ona daje 350 gp A NIE 200 ...
Prosze o Odpowiedz :)
Skoro dodalem tą stronę do ulubionych... znaczy, że poradnik jest godny polecenia i uwagi ;). Pozdrawiam...
Mój kolega rozmawiajac z eleonore zakonczyl rozmowe na oddaniu jej pierscienia... inie mowil dalej ze chce jej pomoc. Czy to oznacza ze zablokowal sobie droge na zolwie?
Mam 2 pytanie
Gdzie jest ten NPC u którego mozna kupic atlas?
2 pytanie czy jak poplyne na nargor to odrazu atakuja mnie piraci czy jest jakis PZ? i czy tam gdzie NPC Sebiastian mnie teleportuje bedzie npc i bede mógł odrazu wrócic
najlepiej prosze o SS z nargor
ej a ile wynasza ceny LALEK voodoo?
To trrzeba aby sie wydostac z Goromy na ktora cie zaniesie sztorm przy odrobinie szczescia (pecha? xD)Cytuj:
Knightfurora napisał
1. Nie atakuja od razu (nie wiem czy jest PZ) ale nie da rady nic lurowac bo sa schody.Cytuj:
mejsz_14 napisał
2. Tam gdzie cie sebastian teleportuje bedzie NPC Sebastian i moze cie na merane z powtotem odwieźć za 50gp.
dotarlem na nargor ale nie ma tu nic poza pirate skeletonami i paroma pirate ghostami jak sie dostac na te zywe piraty:<?
Gratz przez duże G :)
Musiałeś się nieźle napracować :)
Szkoda, że ta droga jest bardzo długa :(
Btw-10/10, bo widać, że się bardzo postarałeś (dokładne screeny i opisy)
Pozdro
Kurcze kolo ale trza miec Pacc?Cytuj:
danio686 napisał
Fajny poradnik.
Napewno się przyda.
Tam jak się dostaniesz na wyspe i tam gdzie tarantule to trzeba iść w lewo a nie w dół : )Cytuj:
Yapan napisał
Nie, ale mózg za to tak ...N/cCytuj:
Mały_Knightcik napisał
a ma ktos do niego linka? jak go zrobić?Cytuj:
Musimy mu przynieść Atlas ... niestety można go kupić jedynie gdy posiadamy wykonany Explorer Society Quest w ich siedzibie.
http://tibia.erig.net/Explorer_Society_Quest/Spoiler
Tu masz opis... jest opcja "szukaj" -.- było juz pare razy na forum
DOWN... gdzies bylo na forum po Polsku chyba... jest opcja szukaj...
ty ale ma ktoś po polsku...?
po ile ten atlas?