Zamienie 34 sorca (z promo) za 35-40 RP :)
Wersja do druku
Zamienie 34 sorca (z promo) za 35-40 RP :)
a jakiś konkretniejszy cavebot już jest na tego serwa albo w planach ?
no juz jajoglowiec se lvl dodal 30 palek a last login byl na 26 lvlu wiec gg
czemu wy mu wierzycie jak to taki no hand jest i bezmozg ...
Oct 4 2016, 2:55:55 CEST 26 lvlek mial
btw to wogle usuncie mozliwosc sprawdzenia kto ma rsa na stronie ,,
Zmęczyło mnie szukanie wolnego spota i walka o każdego moba xD
Nie rozumiem po co udajecie, że hejtujecie tego Kastiego. Non-stop oglądacie jego stream, non-stop piszecie o nim w tym temacie, śledzicie ile wypłacił kasy z banku, z jakim lvlem sie ostatnio wylogowal, ba, nawet specjalnie gracie na tym samym otsie co on. Tak zachowuja sie raczej fani, a nie hejterzy ;p
@up to ty tu grasz i sie nie odezwiesz nawet? foch
ja pierdole kiedys dymka szanowalem ale jak widze propagande jaka sieje teraz jaki to dobry jest server i kasti wogole zajebisty admin to mnie krew zalewa. Robiles lache jajoglowemu czy jak? No kurwa ma infinity kase i dodaje levele i taka jest prawda. Ile Ci zaplaca za te piedolenie 200zlotych? Bo server i tak dluzej niz miesiac nie pociagnie. Bo odciagajac kase dla jajka i maxa to watpie ze miliony na tych glupotach zarobisz wiec kończ waść wstydu oszczędź bo tylko posmiewisko z siebie robisz typie
Nie kryje mu dupy, tylko śmieszą mnie takie domysły i plotki więc dementuje takie gadanie.
I nic z tego nie mam, robię to wszystko bo sprawia mi przyjemność, od zarabiania pieniędzy mam prace, a nie otsa. GMuje bo sprawia mi to radość i przyjemność, to jest takie moje "hobby".
A tak w ogóle to co mnie to, że mnie kiedyś szanowałeś, jak ja Cie nawet nie znam :DD
jak to kurwa jest, że matik gra parę godzin i ma 40 lvl, a ja od początku i mam 20.
to prawda
http://i67.tinypic.com/257dulk.jpg
https://oddshot.tv/shot/KastiTV/Uzqh...dP04Uun9dx361l
XDDDDDDDDDDDD
Jakiś pomysł gdzie expić 20 knajt bieda skille?
panowie gmowie i gracze, czy przypadkiem range enchanted speara nie jest zbugowany? bo ja coś kojarze, ze na 8.0 wlasnie najwieksza wada bylo to ze e spear mial maly range, a na tym otsie to palki rzucaja z konca ekranu xd
moze sie myle?
Wyzywanie administracji = ban.
Nie wiem skąd ten wielki szok, ile jeszcze stron będziecie wałkować to samo, to ja nie wiem.
Jeżeli ktoś jeszcze nie wie to:
-wyzywanie administracji
-bot/macro/przedmiot w/na hotykeu
Ban.
Gdyby ktoś do mojego Rookera pisał na def/priv tak, jak piszą do Kastiego, to także bym banował.
ale nie na prywatnym koncie, no co jest kurwa
Też odpuściłem chociaż prawie wychodziłem z rooka. Trochę beka że ban za Destructive Behaviors, chociaż w regulaminie kasterii nie ma o tym żadnej wzmianki, jest tylko to:
3. Gamemasters
a) Threatening a gamemaster because of his or her actions or position as a gamemaster.
Tylko że kastrat nie był zalogowany na GM.
Ale jest GM'em i wyzywasz GM'a. Czy jest na postaci A czy B czy C, to i tak nadal jest na Kasterii na pozycji GM'a.
Jest osobą, GM'em, wyzywasz go jako osobę=GM'a, a nie postać...
Swoją drogą, ciekawe co wam/innym daje to, że go wyzywacie - masakra, genialny cel życiowy :D
Taki niby z niego noob i w ogóle ten najgorszy, a śledzicie każdy jego krok jak jacyś fani haha :D
Tak naprawdę dzięki niemu macie jedyny taki serwer do grania pod Tibie 8.0 i powtórkę, a raczej lepsza wersję niż Eloth v1.
Chcecie uniknąć jego "dziwnych" zachowań? Nie piszcie do niego, a jak już chcecie/musicie, to czy muszą to być wyzwiska? Takie to trudne?
Rozmawiałem z nim już parę razy na TSie "sam na sam" i zdradzić wam sekret? Da się z nim porozmawiać normalnie! Szok, prawda?
Oczywiście, że czasami zrobi czy powie coś głupiego, ale...nikt nie jest idealny ;)
Pooceniajcie najpierw samych siebie, a potem dopiero innych.
"Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie..."
Szczerze mówiąc to nawet nie wiem kto to jest, miałem dzisiaj fazę na tibię to obczaiłem ostervlist i odpaliłem tego OTS ale wybiorę jednak rl tibię. Czyli jakby kasti zabił mi rota/ghoula odruchowo napisałbym noob to mam bana na 7dni? :o Jeżeli tak bardzo bolą go wyzwiska w tej śmiesznej grze to jest opcja pvp/mute/granie anonimowo. W sumie to jak ktoś chce grać na swoim(?) ots to chyba nie powinien być traktowany lepiej niż przeciętny gracz i chyba o to jest ta gównoburza. Zanim wbiłem 8 lvl to jakieś 2 parcele też mnie wyzywały, załatwisz bana?
Bany za wyzywanie należą się każdemu kto wyzywa obojętne czy GM czy gracza. Każdy kto nie potrafi sie zachować powinien zostać zbanowany tyle że według mnie to nie powinien być ban za destruktywne zachowanie tylko offensive language
Jak masz cama czy filmik z zajścia to zgłoś to i tyle, według mnie należy takich osobników banować może nauczą się kultury
No to jak jest GMem, to niech jest GMem i tym się zajmie, a nie wyłapywaniem nuubów go wyzywających i będącym jeszcze większym, kiedy prowokują go na "normalnej" postaci?
Na tej postaci nie pisze żadne "GM", więc nie - nie jest to to samo, jak wyzywanie gdy jest na GMie. Póki nie dacie zakaz wyzywania WSZYSTKICH, to ma znaczenie na jakiej postaci jest, a raczej jej status.
Durne myślenie, że nawet jak gra na zwykłej postaci, to należy go traktować jak GMa, to w sumie tak, że jest "lepszym" zwykłym graczem? To jeszcze brakuje udowodnienia tutaj tego, co on ma na tej postaci niezdobytego samemu w grze. Jak chce grać, to niech zrozumie, że go to czeka (dziecinne zachowania) i albo ignoruje (czym raczej by zyskał w wielu oczach, a nie stracił po tym, co teraz odpierdala) albo dalej Wam robi "świetną" reklamę swoją głupotą. Już nie mówiąc o tych głupotach, co wygaduje na strimie typu "to mój ots, mogę wszystko" itd. XD profesjonalne działania na korzyść serwera :kappa
Wkładaniem np. drzazgi w przycisk, czy stawianiem kubka na przycisk.
Oczywiście możesz tak zrobić, ale jak będzie Cię ktoś z supportu sprwadzać, to musisz odpowiedzieć, bo my nie będziemy dochodzić do tego, czy to nagrane jakieś makro czy właśnie w/w przedmiot w przycisku.
A jak już o tym mowa, to dzisiejszy hit z CTRL+R jaki dostałem (pytanie takie od gracza):
"Jak zrobie tak ze wiatrak bedzie mi klikal robienie run i nie bedzie mnie przy kompie to dostane bana (Mowie serio)"
Mistrz :D
Ja ju reportowalem 3 wiatraki dzisiaj ale gm nie odpisał i boty się obudziły :/
kupie 20+ druida allegro
W sumie jak przeglądam ten temat to do tej pory byłem po stronie administracji, żeby tego Kastiego ignorować, bo ten typ nie potrafi w tą grę grać i dopóki nie da sobie/ swojemu teamowi niczego to tak naprawdę jest ultra niegroźny.
Jednak każdy GM i każda osoba z administracji jeżeli chce dobrze prowadzić OTS'a i jednocześnie grać na nim powinna sobie w 100% zdawać sprawę, że jak loguje na prywatnego chara, jest całkowicie prywatna.
Nie ma od tego odstępstwa, jeżeli są to to jest zjebane i nie dziwie się, że was za to krytykują, bo za to należy się krytyka. Ma ktoś obowiązek sprawdzenia czy Kasti to GM? Może Kasti to brat GM'a? Może Kasti to dziewczyna GM'a? Skąd taki obowiązek? Przestańcie być śmieszni, jak dla mnie to albo gość gra na prywatnej postaci jak każdy normalny gracz albo nawet nie piszcie, że Kasti nie jest uprzywilejowanie traktowany, tylko od razu napiszcie, że nie i są bany za wyzywanie Kastiego na prywatnym charze.
Jakby jakimś cudem Kasti zrobił team - pewnie zrobi jakąś masówę jak rafonixy albo shadowy na elothu v1, to co jak team przeciwny po tym jak Kasti zrobi defa będzie pisał "wychodź jajogłowy" to każdy z teamu dostanie bana? Bardzo pozdrawiam, to każdy war "przegrany" bo jeszcze znajać dzisiejsze community tibii i to że w kilku teamach grałem na tych otsach to wiem że takich bluzg jakie lecą to chyba nie ma nigdzie indziej.
Nie mówiąc o tym że gość piszę oddzielnie "Kasti" i potem "fiucie" co może np. oznaczać, że chciał do kogoś na priv napisać fiucie tylko mu nie przeskoczyło, albo do kogoś kto przechodził obok. Naprawdę to zachowanie jest żałosne i zupełnie nie wiem z czego ono wynika, pewnie z tego, że kasti z wami ustalił, że jak nie będzie banów dla osób przeszkadzających to "grajcie se sami". Ja bym go wywalił bo ots jest rozpowszechniony i to co on robi i wy robicie przy okazji tego jest żałosne i wpływa negatywnie na renomę serwera. Ktoś gra na prywatnym charze = jest jak każdy inny gracz, inne stanowiska to porażka na całej linii administracji i serwera.
@up
Masz racje trzeba to wytłumaczyć jajo...Kastiemu :)
Nikt go nie będzie wywalał to dzieki niemu gra tu tyle ludzi ale też dzięki niemu może ta liczba się zmniejszyć
przeciez ten serwer to zbieranina ameb umyslowych pokroju kastiego smiecia, ani razu lootbaga nie zrobilem bo ktos podpierdala i dorzuci jeszcze "wypierdalaj" xD po 3-4 osoby w 1 cave z rotami na darashii, to ludzkie pojecie przechodzi xD
Tym bardziej, że Kasti sam nie zachowuje tej kultury, jakiej oczekuje od innej.
Na streamku było widać jak wbił na tomba, ktoś przyszedl i napisał do niego "wypierdalaj głąbie". Myśle, że osoba na takej pozycji powinna się zachowywac z kultura, tym bardziej że sam oczekuje tego od innych. A ban za 'fiuta" to juz w ogóle przesada ;)
To wytłumaczcie mu ze jak gra swoim charem to ma się nie wpierdalac gm'em. Wyzywaja go na noob charze to wyzywaja, a nie się wpierdala adminem. Blokują mu expa/questa na noob charze to nie wpierdala się adminem. Bo to co jajko odpierdala w tej chwili to jest jakaś komedia.
Zreszta zdecydujcie się za co ban bo Kasti na streamie mówi że destructive behaviour, a wy mówicie że ban za obrażanie administracji. Jeżeli to pierwsze, to każde wyzwisko jest destructive behaviour a nie tylko do administracji?
halo, ale jakiej administracji, czy jezeli jestem obcokrajowcem i zwyzywam jajoglowca to co ban? XDDD przeciez typek gra na prywatnym charze nie kazdy musi znac tego lebka
tak sobieczytami kto to ten kasti? pytam serio
i czemu nazwa klienta i cama to jego name? xD
Update 8.0: June 26, 2007
Update 8.1: December 11, 2007
Pierwsza wzmianka o "range" enchanted speara: January 7, 2008
http://tibia.wikia.com/wiki/Enchante...r?oldid=138017
Więc wychodzi na to, że range na tego speara wprowadzili dopiero na 8.1.
@edit
To samo można zauważyć przy normalnym spearze:
November 3, 2007 (przed update 8.1)
http://tibia.wikia.com/wiki/Spear?oldid=126639
December 13, 2007 (po update 8.1)
http://tibia.wikia.com/wiki/Spear?oldid=131557
Cytuj:
After the Christmas 2007 Update, the range of all hand-thrown distance weapons has decreased from 6 sq. to 3 sq.
Raz jeszcze podkreślę, że do sprawy staram się podchodzić jak najbardziej obiektywnie i bez uprzedzeń, bo ani fanem, ani jakimś hejterem Kastiego nie byłem, nie jestem i (raczej) nie będę, ale MUSZĘ przyznać, że przy okazji Kasterii trochę jego strimka obczajałem w ostatnich dniach i... no naprawdę ręce opadają czasami. Gość wydaje się być całkiem sympatyczny i rzeczowy, po czym chwilę później rzuca takie stwierdzenia, że kopara opada. Już pominę kwestię wspominania (TAK, nawet jeśli ostatecznie tego nie robi, to samo wspominanie, straszenie, grożenie już jest czymś, co ABSOLUTNIE nie powinno mieć w mojej opinii miejsca) o tym, jak to zachowanie X gracza Y w danej sytuacji mógłby podciągnąć pod destructive behaviour etc i wlepić zaraz bana, czemu wtórują jakieś randomowe jaśki na czacie ("banuj go Kasti, banuj, szedł obok Ciebie, to destructive behaviour!"), których poziom wypowiedzi mnie autentycznie PRZERAŻA, ale bardziej mnie dotknęło coś innego. Nie odmawiam Kastiemu tego, że ma jak na tibię dosyć spore community ludzi, którzy z takich, czy innych względów go oglądają, ale ciągłe powtarzanie, że ten się chce wybić na nim, tamten go bije tlyko żeby się pokazać na jego streamie...? Jak już dorzuca tekst w stylu "wszyscy tu grają bo ja tu gram, tak samo było na classictibii" to aż mam czasem ochotę porzucić ogładę i kulturę i mu odpowiedzieć, ale na szczęście jeszcze takiego czegoś udaje mi się uniknąć, za stary już chyba jestem na gównoburze. Litości, przecież na classictibii ludzie zaczęli masowo grać dzięki Bubbie. On sam tam przyszedł dzięki Bubbie. Gdyby nie Bubba, to Kasti nawet nie wiedziałby o istnieniu classictibii. Kasti reklamą elotha? W jakimś stopniu na pewno, choć czy w pozytywnym tego słowa znaczeniu, to już inna sprawa. Jednak czy to dzięki niemu na serwerze gra dużo ludzi? Grałem na prawie wszystkich edycjach elothów (łącznie z pierwszymi elothami, lata temu) i tu ZAWSZE są ludzie. Eloth to marka sama w sobie i nie potrzebuje Kastiego, żeby przyciągnąć ludzi, inna sprawa to utrzymanie ich na dłużej, do czego potrzebny jest dobry serwer bez bugów, a póki co ta edycja na taką wygląda, więc podejrzewam, że i bez Kastiego byłoby 1000+ graczy przez te pierwsze dni. Dziękuję za uwagę, przepraszam za chaos i brak uporządkowania :v
@The Raq
gość ewidentnie jest lekko opóźniony albo taki charakter. Też boje się, że taki świr ma GM, bo zrobi coś głupiego i po serwerze a przyjemnie sie gra. Nie mniej jednak jest to pewna reklama
W ogóle gra tam punio który ma tyle samo widzów co kasti i jakoś nie ma problemów XD.
Eloth miał problem, że nazwa jest spalona i może to dobre wyjście, że wykorzystali streamera i OTS jest pod jego szyldem, a TYLKO administracja jest z elotha, gdzie prawda jest taka, że to w 100% server ekipy elotha, a Kasti tylko dał to, że to OTS bez historii i tu "tak nie będzie". Imo to wypaliło i teraz każdy gra bo OTS jest dobry, a Kastiego już możecie wyjebać, bo teraz co będzie robił na serwie wpływa tylko negatywnie.
Skoro facet dostał bana za "fiuta" to czemu gość spamujący wczoraj tekstami w stylu "jebalbym cie w pizde szmato" (dokładnie nie powtórzę) nadal gra?
całość wkleiłem na ctrl+r, a odpowiedzi i reakcji brak ;D mimo, że to jest chyba bardziej obraźliwe od fiuta