A to, az takie duze zarobki macie na tych edycjach? pochwal sie zarobkami chetnie popatrze na te splywajace miliony
Wersja do druku
Mi wisza te drobne, nawet u was nie gram, boli mnie dupsko jak widze takich idiotow na tym elitarnym forumku po prostu. XD
Skad ja wiedzialem, ze taka bedzie odpowiedz. Idz tam typie sie pozderzac g shockami za 500 zlotych z jajuwa xD
Btw.
Quality administracja z takimi postami xdddddd
I tak stad niedlugo wylecicie i siemka
Ej ten kamilkox jest większym kretynem niż myślałem xD
Kasteria quality ots zapraszam do gry ;]]
Widzę że im bardziej opluwani tym większy trigger xD
No ale zatrzymajcie już te karuzele śmiechu bo kasteria[*] a do gitery2.0 zostało trochę jeszcze
Widzisz, możecie udawać poważną administrację, pisać kwieciste niusy w stylu "Dear players, bla bla bla, Kind regards, Yours gniot.net Team", zgrywać wielkich profesjonalistów, chwalić się najbardziej dopracowanym otsem, ale i tak jesteście takimi baranami, że nie potraficie ukryć swojej prawdziwej twarzy i zawsze prędzej czy później takimi postami pokazujecie, że słoma z butów wystaje.
I tak serio, myślisz, że naprawdę kogoś boli twój hajs, czy dżi szok twojego przyjaciela z wodogłowiem, i to jest właśnie ten powód, czemu po was jadą? Serio jesteś aż tak tępy?
A tak w ogóle, hajs hajsem, ale jeszcze wypadałoby mieć szacunek do siebie. Bo wiesz, dziwka też zarabia, i to niejedna dużo więcej od ciebie
A co ja mam sie dyplomatycznie do scierwa odzywać? Odpowiadam w taki sposób w jaki wy odnosicie sie do nas:) ile razy było wam cos tłumaczone w sposób grzeczny i kulturalny? Nakręcacie sami taka atmosferę, próbujecie za wszelka cenę wkurwic człowieka a pózniej jak ktoś wam na takie zaczepki odpowie to od razu oburzenia jak administracja serwera może sie odnosić w taki sposób.
A "kwieciste niusy" piszemy dla graczy a nie dla takiego bydła jak Ty.
Jakiego kozaka gościu, co Ty w ogóle pierdolisz? @Old-Era ;
Te słowa nie były skierowane do wszystkich użytkowników torga, tylko dla tej grupy ludzi którzy szukają dziury w całym.
Czyli jakby wlasciciel riot games wyszedl teraz publicznie i stwierdzil do graczy "nienawidze was kurewskie scierwa, lizcie mojego gszoka" to by bylo ok? Aha xD Ty jestes prostym czlowieczkiem na poziomie jajuwy. Nie dziwi mnie, ze taka patole zapraszacie do wspolpracy jak debil z wodoglowiem czy patus rozpierdalajacy krzesla, ktory jeszcze niedawno plul wam w morde na streamach bo to sa ludzie z waszego srodowiska xD
Widze że lejce sie poluzowały administarcji gniot.net i obraza uzytkownikow najgorszego forum tibijskiego
Skoro nie grasz na naszym serwerze to po co w ogóle zacząłeś dyskusje?
Możesz mi na to pytanie odpowiedzieć? Większej patologii od tego forum nie ma, poważnie.
Do tej pory sralem na wasze zaczepki, ale każdy ma jakieś granice wytrzymałości tak?
Na prawdę, tutaj ktokolwiek sie odezwie nie po waszej myśli to jest od razu mieszany z błotem i opluwany.
Typie czy ty jestes pierdolniety? On komentuje twoje zachowanie a nie sytuacje panujaca na serverze
A jezeli nie ma wiekszej patologii od torga to pakuj walize z forumka i wypierdalaj, buraku
A możesz mi powiedzieć po co wchodzisz na to forum jak nie ma wiekszej patologi niż tu??
Gosciu dostał na konto 5k złotych kupił 2 gshocki nosi na dwoch rekach i czuje sie panem swiata tera
Kasteria.pl teraz super serwer dymek sie opiekuje polecam tam grac
Bo moge. ;]]
Wiekszej patologii niz administracja kasterii z jajuwa na czele nie ma i to jest fakt. Wy nie potraficie normalnie rozmawiac z ludzmi bo. Jedyna normalna osoba tam u was jest Dym.
Skoro nie ma wiekszej patoli niz tu to wez sie gdzies przenies, na jakas rafonixerie.org czy chuj wie co bo tutaj i tak jestes tylko do opluwania.