Zreszta zdecydujcie się za co ban bo Kasti na streamie mówi że destructive behaviour, a wy mówicie że ban za obrażanie administracji. Jeżeli to pierwsze, to każde wyzwisko jest destructive behaviour a nie tylko do administracji?
Wersja do druku
Zreszta zdecydujcie się za co ban bo Kasti na streamie mówi że destructive behaviour, a wy mówicie że ban za obrażanie administracji. Jeżeli to pierwsze, to każde wyzwisko jest destructive behaviour a nie tylko do administracji?
halo, ale jakiej administracji, czy jezeli jestem obcokrajowcem i zwyzywam jajoglowca to co ban? XDDD przeciez typek gra na prywatnym charze nie kazdy musi znac tego lebka
tak sobieczytami kto to ten kasti? pytam serio
i czemu nazwa klienta i cama to jego name? xD
Update 8.0: June 26, 2007
Update 8.1: December 11, 2007
Pierwsza wzmianka o "range" enchanted speara: January 7, 2008
http://tibia.wikia.com/wiki/Enchante...r?oldid=138017
Więc wychodzi na to, że range na tego speara wprowadzili dopiero na 8.1.
@edit
To samo można zauważyć przy normalnym spearze:
November 3, 2007 (przed update 8.1)
http://tibia.wikia.com/wiki/Spear?oldid=126639
December 13, 2007 (po update 8.1)
http://tibia.wikia.com/wiki/Spear?oldid=131557
Cytuj:
After the Christmas 2007 Update, the range of all hand-thrown distance weapons has decreased from 6 sq. to 3 sq.
Raz jeszcze podkreślę, że do sprawy staram się podchodzić jak najbardziej obiektywnie i bez uprzedzeń, bo ani fanem, ani jakimś hejterem Kastiego nie byłem, nie jestem i (raczej) nie będę, ale MUSZĘ przyznać, że przy okazji Kasterii trochę jego strimka obczajałem w ostatnich dniach i... no naprawdę ręce opadają czasami. Gość wydaje się być całkiem sympatyczny i rzeczowy, po czym chwilę później rzuca takie stwierdzenia, że kopara opada. Już pominę kwestię wspominania (TAK, nawet jeśli ostatecznie tego nie robi, to samo wspominanie, straszenie, grożenie już jest czymś, co ABSOLUTNIE nie powinno mieć w mojej opinii miejsca) o tym, jak to zachowanie X gracza Y w danej sytuacji mógłby podciągnąć pod destructive behaviour etc i wlepić zaraz bana, czemu wtórują jakieś randomowe jaśki na czacie ("banuj go Kasti, banuj, szedł obok Ciebie, to destructive behaviour!"), których poziom wypowiedzi mnie autentycznie PRZERAŻA, ale bardziej mnie dotknęło coś innego. Nie odmawiam Kastiemu tego, że ma jak na tibię dosyć spore community ludzi, którzy z takich, czy innych względów go oglądają, ale ciągłe powtarzanie, że ten się chce wybić na nim, tamten go bije tlyko żeby się pokazać na jego streamie...? Jak już dorzuca tekst w stylu "wszyscy tu grają bo ja tu gram, tak samo było na classictibii" to aż mam czasem ochotę porzucić ogładę i kulturę i mu odpowiedzieć, ale na szczęście jeszcze takiego czegoś udaje mi się uniknąć, za stary już chyba jestem na gównoburze. Litości, przecież na classictibii ludzie zaczęli masowo grać dzięki Bubbie. On sam tam przyszedł dzięki Bubbie. Gdyby nie Bubba, to Kasti nawet nie wiedziałby o istnieniu classictibii. Kasti reklamą elotha? W jakimś stopniu na pewno, choć czy w pozytywnym tego słowa znaczeniu, to już inna sprawa. Jednak czy to dzięki niemu na serwerze gra dużo ludzi? Grałem na prawie wszystkich edycjach elothów (łącznie z pierwszymi elothami, lata temu) i tu ZAWSZE są ludzie. Eloth to marka sama w sobie i nie potrzebuje Kastiego, żeby przyciągnąć ludzi, inna sprawa to utrzymanie ich na dłużej, do czego potrzebny jest dobry serwer bez bugów, a póki co ta edycja na taką wygląda, więc podejrzewam, że i bez Kastiego byłoby 1000+ graczy przez te pierwsze dni. Dziękuję za uwagę, przepraszam za chaos i brak uporządkowania :v
@The Raq
gość ewidentnie jest lekko opóźniony albo taki charakter. Też boje się, że taki świr ma GM, bo zrobi coś głupiego i po serwerze a przyjemnie sie gra. Nie mniej jednak jest to pewna reklama
W ogóle gra tam punio który ma tyle samo widzów co kasti i jakoś nie ma problemów XD.
Eloth miał problem, że nazwa jest spalona i może to dobre wyjście, że wykorzystali streamera i OTS jest pod jego szyldem, a TYLKO administracja jest z elotha, gdzie prawda jest taka, że to w 100% server ekipy elotha, a Kasti tylko dał to, że to OTS bez historii i tu "tak nie będzie". Imo to wypaliło i teraz każdy gra bo OTS jest dobry, a Kastiego już możecie wyjebać, bo teraz co będzie robił na serwie wpływa tylko negatywnie.
Skoro facet dostał bana za "fiuta" to czemu gość spamujący wczoraj tekstami w stylu "jebalbym cie w pizde szmato" (dokładnie nie powtórzę) nadal gra?
całość wkleiłem na ctrl+r, a odpowiedzi i reakcji brak ;D mimo, że to jest chyba bardziej obraźliwe od fiuta
Naprawd nie wiem co probujecie wskorac. Administracja elotha - na tym powinna sie zakonczyc przygoda z kasteria.
Kasti bedzie banowal/kickowal, bo ma wladze i dobrza wiadomo ze administracja nic z tym nie zrobi, bo dzieki niemu maja pieniadze.
Tak samo na elothu slynne "uszmen nie jest gmem". A nie, czekaj, przeciez jest tylko pod innym nickiem.
Eloth znana marka i bez kastiego miał by 1000+ online?
Ostatni eloth 500 osób na starcie upadł po 2 dniach.
Więc niech nikt tu nie gada że bez niego grało by 1000+
Kasti popełnia bledy i tu się zgodzę mam nadzieje ze juz wiecej nie będzie takiej sytuacji
Też coś w tym jest a jak sie komuś nie podoba to niech nie gra i tyle