odpalac zdechlaka :reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee :reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee:probierzw rr:probierzwrr:probierzwrr:probierzwrr:probierzwrr :probierzwrr:probierzwrr:kekwstop:kekwstop:kekwsto p:kekwstop:kekwstop
Wersja do druku
odpalac zdechlaka :reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee :reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee:reeeeeeee:probierzw rr:probierzwrr:probierzwrr:probierzwrr:probierzwrr :probierzwrr:probierzwrr:kekwstop:kekwstop:kekwsto p:kekwstop:kekwstop
temat zaczęty 11 lat temu dopiero, gdzie Pan się śpieszysz?
cOOOO
jak na tibiantisie nigdy nie bylo tak wielu osob :peepogiggle
w ogole przepraszam kochani ze w tym tygodniu tak malo updatow ale walcze z systemem enchantow na itemach zeby core bylo napisane raz a porzadnie a nie potem co 5 minut sie w tym babrać.
Za 2 tygodnie ci przejdzie, spokojnie
hejtujom ci ktorzy nie rozumiejom wizji
here tutaj przykladowa runka w akcji i jak wyglada aktualnie enchantowanie
https://www.youtube.com/watch?v=w_gkmnTh4jM
here tutej jak sie deletuje 50 knight armorow zeby zalosowac 1 empty slota
https://i.gyazo.com/1d84a24bdc943832...18d1544450.mp4
generalnie juz jestesmy blizej niz dalej. w systemie run pozostalo dodac odpowiednie bazy, moze to ladowanie run mana
w enchantach to musze zobaczyc jeszcze pare rzeczy w tym co mam teraz a potem dodac jeszcze rzeczy typu block chance, recover life on block, penetrate monster resistance, melee hits strike 2nd time in the same area, melee hits splash, killing blows with weapon make enemies explode. ale to juz sie szybciutko doda
musze posprawdzac czy na pewno crit i leech jest dobrze zaimplementowany bo nie pamietam jak go robilem. lucky crity i lucky dmg tez pewnie dodam, czyli hity sie losuja dwa razy i wyzsza wartosc wybiera.
no i jeszcze trzeba wymyslic jak powinny byc do zdobycia itemy do upgrade itemow i te wszystkie runy. bo same bazy itemy juz sa zarowno dodane do questow, npc i loota
tfs 1.5 nekiro downgrade pod 8.6. zdecydowanie nie polecam tego silnika :oburzony
chain juz byl to tera jeszcze tzw widelec czyt. fork
https://i.gyazo.com/a3efc65114bc1a7e...27f42d6085.mp4
nastapil rowniez tzw incydent forkowy jak testowalem jakby to wlaczyc dla kazdego typu obrazen nie tylko obrazen z broni bo se nie zablokowalem zeby fork nie wywolywal forka i mialem 120% chance to fork ustawione na testy i jeszcze fork to additional target to zaczely hity tak latac miedzy targetami ze myslalem ze zaraz fork przeskoczy na komputer :monkas
tak wyglada z 40% chance to fork on hit bez zablokowanego fork can fork dla gfbka
https://i.gyazo.com/3078f88f1d823b97...b7259dc052.mp4
a tak przy 70%
https://i.gyazo.com/a50e0495f1c604a2...c3eadb2a8c.mp4
mysle ze jesli bedzie dozwolone dla wszystkich typow dmg to 10% to bylby absolutny max ale fork can fork to i tak blokuje bo op
Według mnie kicha takie systemy, tworzy się duża dysproporcja w grze, wolałbym tradycyjne rozwiązania
a tam dysproporcja
teraz np fork max co moze zrobic to na 4 targety przeskoczyc, na kazdym 15% oryginalnego dmg, fork chance 19% max i tylko na wandy i rody. czyli tak naprawde to nawet +15% dmg na wandzie by bylo lepsze ale tutaj fajny crowd control i smiesznie to wyglada. no i tylko maksymalny efakt masz jak masz 5 targetow na ekranie i kazdy w miare blisko siebie zeby moglo na niego przeskoczyc
dla kusz chain max 11% teraz 5 chainow i teraz 10%dmg na kazdy. to mocniejsze bo przy 2 targetach skacze z jednego na drugi no ale to wciaz jest tylko 11% szansy czyli realistycznie +5.5% dmg przy 2 targetach
dla lukow jest 15% chance to pin ale max raz na 5 sekund i zatrzymuje potworka na 500ms(moze zmniejsze do 100-300)
melee tera ma tylko stuna na clubie, jeszcze bez ustalonych wartosci bo stun jest giga mocnym statem, ale bedzie jeszcze bleed na swordy i splash na axy, tez nie jakies duze wartosci.
tez moze te wartosci bede zmienial zeby np byla wyzsza szansa ale mniejszy dmg albo na odwrot. no i tez to nie sa rzeczy ktore mozna na losowym przedmiocie miec tylko wymagaja jakiegos item levelu czyli albo z questa musi dobrze zalosowac albo silne potwory trzeba walic na pizde albo srednie potwory ale mocno trzeba podbic upgrade itemu
jak np takiego sova slabo zalosuje z anni to bedzie taki troche smietek ale tez nie calkiem useless bo mozna potem polaczyc z takim sovem ktory ma wysoki ilvl i moze wtedy do niego zalosowac sloty i juz jest giga bazowy item
no wlasnie tylko wyboru za bardzo nie ma xd
jest te millhiore niby nowsze i kontynuowane ale jakichs zmian tam porobili dziwnych troche
a klient cipsoftowy wziales czy ot client?
to jest dobre https://github.com/opentibiabr/otclient i dziala z nekiro
Z millhiore wziąłem parę zmian ale też jest tak mierny że teraz se wolę wszystko samemu pisać jak widzę że coś nie działa albo muszę coś dodać.
Clienta cipowego używam póki co a potem się zobaczy.
Dżamal z Indii co sra do rzeki by takiego prompta wykonał
widelec ots