Pogralbym ale to by musialobyc niezle hype i jakies wojny torgowe ;/ albo jakbys dal rade przerobic to na 8.1 klient
W sumie tak z torga zrobic teamy 4-5 osobowe i sie bic nawzajem byloby pieknie
Wersja do druku
Pogralbym ale to by musialobyc niezle hype i jakies wojny torgowe ;/ albo jakbys dal rade przerobic to na 8.1 klient
W sumie tak z torga zrobic teamy 4-5 osobowe i sie bic nawzajem byloby pieknie
Chetnie by sie pogralo :D
odpalaj pogram
@moth ;
I co odpalasz jakos soon ? :P
kiedy odpalasz?
aktualizacja :poggers
-nowy silnik! igiełka bez bugów :ez
-nowy upgrade system
https://i.imgur.com/NevZlpi.png https://i.imgur.com/ZKxa0DW.png
im silniejsze stworki tym lepsze quality itemku, im lepsze quality tym lepsze mody mozna na nie wbić.
warto robić questy i gadać z npc bo można na niższym lvlu zdobyć bazy które z potworków spadają z niższym quality
co więcej z random loota nie zalosuje nam itemków z 4 slotami na mody, a z questów/tasków nie zalosuje itemków z tylko 1 slotem - to sie moze jeszcze zmienic, np z random dropa uber rare 4 sloty
-system spell scrolli
https://i.imgur.com/0aMV85H.png
gierke zaczynamy bez spelli, część dostepna tylko z questow, część tylko z potworków.
-straż miejska
https://i.imgur.com/CesBxBs.png
jak goni cie jakis peker to moze zamiast uciekac do pz warto wpierdolic sie w grupe guardów i go naklepać :peepogiggle
-task na 5000 krasnoludów
https://i.imgur.com/sgPqnaI.png
żeby było co robić dla wozkowego
jeszcze jest duzo do zrobienia z mapa(puste spawny, niedokonczone questy) i z npcami z ktorych czesc teraz sie opierdala
ogólnie założenia nowej mapy są takie żeby nie zgubić się już w mieście i nie biegać godzinę żeby znaleźć podstawowe spawny.
ktoś by zagrał na rpg igiełce low rate na lata?
odpalaj zdechlaka
ty wiesz, że atlantyda miała być pod wodą, a nie w skałach?
cza było se zajebać ciemną stronę księżyca jako mapę i byś dał 3 trzy różne kafelki, czarna, biała i szara
Na niewidocznej stronie Księżyca znajdują się Mare Ingenii, Mare Moscoviense i Mare Orientale (częściowo widoczne z Ziemi dzięki libracji), w części także Mare Humboldtianum i Mare Marginis. Zastygła lawa wypełnia również duży krater Ciołkowski.
i nazwy jakieś lepsze
do tego baze pod skorupą księżyca z jakimś dp i sklepikami byś zajebał, a na górze na całej mapie jakieś rotwormy
no nie xd atlantyda to jak agharta wsm, to weź zajeb jeszcze westbam-agharta do klienta, żeby se włączać
Don't you wanna go, on my U.F.O?
Don't you wanna go, on my U.F.O?
I went to the north pole,
I went to the south pole,
I stepped in a dark hole,
I stepped in a hollow hole,
They took me to an another world, a sub terrainian world,
It's called Agharta, Agharta, Agharta, Agharta in the city of shamballa,
Agharta, Agharta, in the city of shamballa,
Agharta, in the city of shamballa, Agharta, in the city of shamballa
ale bym pogral z 3 godziny na tym scieku znowu
odpalaj
:zaba ładna pogoda