no to nie będzie miał +2 do fightingu chyba się powiesi ;(
Wersja do druku
Ale rozumiesz to że to był tylko pomysł który już odmowił Seya? i że te dyskusje były czysto teoretyczne? w której i tak przeważyły + nad - Czy w gimbazjum nie nauczyli cie tego jeszcze?
Ma ktoś popcorn ? :) jak dla mnie temat o bonusach do outfitów zakończony, @Seya i co z palkiem? bo imo trochę odstaje od reszty. 11 pb na dragona + czeste missy z assasin star to troche kiepsko jak na taką ekskluzywną i drogą amunicje.
@Ywawrk Saj ;
@Byczek ; @rysiekk ; @hallan ; @Pan Ryba ; @Weekendowiec100 ; @H5N1 ; @lemurek ;
Wszyscy wbijają? Proszę o robienie magów i druidków, combo palkami to nie to samo xD <nawiązanie do ostatniej edycji>
juz jutro hajp ciekawe co tym razem nas zaskoczy :D
chuj wi czy grać pallem czy msem.
będę
w niedziele to juz nie bedzie po co wbijac, serwer bedzie rozjebany pewnie haha :D
znowu jakieś błędy się znajdą pewnie.
torgot, nowa edycja co tydzień. :D
testował ktoś te assassinki teraz? jak z missami? jakie hity? jak zużycie? bo nie wiem czy robić palla, czy odrazu msa żeby się nie wkurwiać.
były testowane wczoraj na 120 rp 75 dist i całkiem czesto missy były a hity to róznie, 400 wpadało czasami
balans PLIZ! ^ ^
pewnie jakby miał addon assassina to by bił po 1k. :D