Admin, weź ogarnij ten serwer. Addony nie działają, dwudziestu chłopa boci w nocy mlvl, a potem jak się biją, to puszczają ue i wszyscy padają. Ja proponuje, żeby mlvl się resetował tak jak level. No i te nieszczęsne ognie, nie da się orać.
Admin, weź ogarnij ten serwer. Addony nie działają, dwudziestu chłopa boci w nocy mlvl, a potem jak się biją, to puszczają ue i wszyscy padają. Ja proponuje, żeby mlvl się resetował tak jak level. No i te nieszczęsne ognie, nie da się orać.
Z mlvlem jest dobrze. Jakaś jednak przewaga tych, co grają dłużej musi być. Koleś ściągał mnie na hita z ue, ale w ciągu 5 minut wbiłem tyle poziomów, że miałem o 14 większy od niego, więc się da ;).
No to chociaż niech pobanuje tych botów, bo tak się nie da grać. Widziałem jeszcze chłopka, jak sobie fragi nabijał w nocy i z 50 miejsca wskoczył na drugie bodajże.
Kolejna porcja poprawek
Witamy,
Po długim weekendzie przygotowaliśmy dla Was kolejna porcję poprawek.
Poprawiono:
* wyrównane profesje
* bład niebieskiego "ognia"
* lepsze oznaczenia pochodni
... oraz parę drobnych poprawek.
Pozdrawiamy,
Cluth.pl
A moze naprawicie addony ?
Działa wam? Chyba stoi serwer
No chyba Cię kurwa pojebało. Od 3 dni loguję się na kilka rundek, więc GTFO. Botowałem mlvl, nie powiem, że nie, ale nigdy nie stałem idioto na mc. Chociaż, powiem, że masz zajebisty pomysł. Podsumowując: wypierdalaj i nie gadaj jak nie wiesz co.
###
Kurwa, widzę, że ludzie grają, a ja nie mogę wbić na serwa. Wbijam tylko na character list i dalej nic ;/.
fajne zmiany, teraz bodajże za każy lvl dostaje się pandorę. Podoba mi się też balans postaci, swoim edkiem uderzam naprawdę przyzwoite hity ;D tak więc grać!
Addony naprawili, więc jest dobrze. Wbijać!
tylko trochę problem jest z podziałem drużyn, bo na bank nie jest równo. a co do addonów, jak zdobyć pacca?
@down
mi też nie działa
Na razie nie ma pacca, są tylko 4. Możecie grać? Bo ja mam problem, ładuje mi character list, a później nic ;/
jakieś 10 minut temu dało rade zalogować, byłem w niebieskich i z tego co widziałem było nas 2, powinien być lepszy podział.
Dzisiaj cały dzień jest ten problem. Da się wbić na kilka rund, a później 2-3h przerwy. Nie wiem co jest tego przyczyną, co do drużyn to fakt, jest chyba 2x więcej czerwonych.
Jezus, weź tych czerwonych ogarnij, bo ich jest 3/4 -.-