https://www.youtube.com/watch?v=VNsX1AvVjaw
firma skurwiel
Wersja do druku
https://www.youtube.com/watch?v=VNsX1AvVjaw
firma skurwiel
Załącznik 389353
moze troche tak, ale plusy tez ma
aktualnie jestem na etapie decyzji czy wybrac synology z lepszym oprogramowaniem czy chinski ugreen z lepszymi podzespolami za ta sama cene
brzmi jak naprawde prawdziwa historia z reddita:pepeweed
bez kapi historia reklama z bot konta jak z tych botow co na torga dodaja regularniei:peepogiggle
ty no nie wiem moze @Tibiarz ; powie on chyba sie zna
mysle ze chinski lepszy bo na pewno cie nie bedzie inwigilował
wszyscy inwigiluja ale chinczycy przynajmniej tansi
wystarczy nie miec nagich dzieci na dysku
bierz to jeszcze otsa postawisz mothowi