do celów jakie podałeś, wystarczyłoby coś takiego
http://allegro.pl/15-hp-pavilion-dv6...686337907.html
jednak jeśli chcesz w coś starszego pograć, to nie ma lipy, musisz dopłacić
Wersja do druku
do celów jakie podałeś, wystarczyłoby coś takiego
http://allegro.pl/15-hp-pavilion-dv6...686337907.html
jednak jeśli chcesz w coś starszego pograć, to nie ma lipy, musisz dopłacić
Żeby na start komp nie złapał jakiegoś syfu, możecie polecić co wgrać do zabezpieczeń ?
Firewall + av czy jakaś inna kombinacja?
Zazwyczaj uzywalem aviry + kiedys comodo i jeszcze inny firewall.
Na początku nod32, a potem eset smart security (av nod32 + firewall od nod32).
Czy ten Eset by wystarczył, czy jest coś bezpieczniejszego?
Wiem, że nie popieracie gotowców z allegro, ja też. Sam sobie złożyłem kompa, z którego pisze. Ale ojcowi siadł stary, a potrzebuje go szybko, więc zamówiłem mu takie coś: http://allegro.pl/amd-x3-455-4gb-ddr...689681792.html . Jak myślicie, ogarnie jakoś ?? Używa go jedynie do pisania,drukowania, niekiedy do archicada. Ew. brat zainstaluje gierke z wymaganiami 1ghz, 512mb ramu.
@okoo
dobre na krótki czas, jednak jeśli ma to podziałać jeszcze trochu to przydałoby się wymienić zasilacz na jakiś lepszy
@cama
najlepszym antywirusem jest ostrożność co się pobiera, gdzie się wchodzi, ale ja i tak używam nod32 smart security i jest mi dobrze
lepiej kupić laptop(a) z win7 i 4gb ram za 2200zl, czy bez systemu, ale 8gb ram za 2049zl ?
bo ogladalem tego laptopa na yt i jak byl np. gameplay, to w wiekszosci mieli tego lapka z 4gb ramu.
co zmieni 4gb? tzn w przedziale 1-4 wiem jaka roznica, ale czy 4-8 jest taka sama ? bo nigdy tyle duzo na oczy nie widzialem ;D zawsze jakiegos starego grata miałem.
2.czym sie rozni
AMD Phenom II X3 Mobile Processor N870 (2.30 GHz, 1.50 MB cache)
AMD Phenom II X3 Mobile Processor N870 (2.30 GHz, 1.50 MB L2 cache)
chyba, ze to jest to samo, tylko w pierwszym nie dopisali
Polecam nod32 + comodo firewall (albo inna zapora link do testu http://www.matousec.com/projects/pro...ge/results.php ) + do tego wszystkiego malwarebytes anti-malware, aby poskanować od czasu do czasu i najważniejsze w tym wszystkim mózg.
1.Ja osobiście nie odczułem różnicy przy normalnym użytkowaniu między 4gb, a 6gb. Jeśli masz system oryginalny swój to kupuj bez systemu.
2. To jest to samo.
Co sądzicie o takim sprzęcie, podoła najnowszym grom?
Procesor: AMS Athlon X2 250 3.0
Płyta Główna: Gigabyte M68Mt-S2
Pamięć: GoodRam DDR3 4GB 1333MHZ
Dysk Twardy: 500GB 7200 Seagate Sata
Karta Graficzna: Ati HD 6670 1GB DDR3 128 BIT
Obudowa: ATX Logic B21
Monitor: LG LED E2260S 21,5 Cala
Karta Pci: TPLINK WN722NC
Zasilacz: Logic 500W
Z góry dzięki za odpowiedź!