oczywiście zgadzam się jedynie zależy o czym mówimy czy o jednostkach do zabawy domowej czy poważnych sprzętów przystosowanych do pracy w danym środowisku a więc moja wypowiedz mogła tak prostolinijnie zabrzmieć.
Wersja do druku
oczywiście zgadzam się jedynie zależy o czym mówimy czy o jednostkach do zabawy domowej czy poważnych sprzętów przystosowanych do pracy w danym środowisku a więc moja wypowiedz mogła tak prostolinijnie zabrzmieć.
Hej , mój kumpel chcę mi sprzedać swojego kompa za 800zł , powiedzcie czy warto
Płyta główna : Gigabyte P35 DS3L
Procesor : Core2Duo e7200
Pamięć : 4GB DDR2 z Goodramu (2x1gb,2gb)
Dyski : Sata Samsung 250GB , Seagate 500GB
Karta Graficzna : Gigabyte 9600GT 512MB 256Bit DDR3
Zasilacz : Chieftec 450W
Obudowa + DVD
Tak jak mówiłem , za wszystko łącznie 800zł , myślę że warto ale chciałbym poznać waszą opinie.
na części pogoniłbym ten sprzęt za co najmniej 1100.
mobo: ~~160
cpu: ~~230
ram: 2x1gb ~~100, 2gb ~~85
hdd: 500gb ~~130, 250gb ~~120
gpu: ~~200
psu: ~~150
nie będzie problemów z tą delta, jedynie co to może trochę dać się we znaki podczas obciążenie.
Elo.
Moje hdaudio na m3a770de trzeszczy (płyta z małym "defektem", albo poprostu mam "bardzo ładnie uziemionego" kompa) i z tej okazji szukam porządnej karty dźwiękowej (<200zł). Wymagania? Lepsze niż HD Audio i się nada.
standardowo, Xonar D1.
a co do samej płyty to może warto skontaktować się z serwisem? jeżeli jest na gwarancji bez problemu dostaniesz nowy sprzęt.
Witam. Poszukuję opinii na temat dwóch laptopów nie chodzi mi o ich moc ale o to czy się psują czy może nie, czy mają dobrą baterię, czy może tendencję do psucia się matrycy czy coś ^^
Chodzi mi o modele Acer AS5552G i Asus K52JE-EX092V
Z góry dziękuję wam za pomoc :)
z modelem K52JE jest trochę problemów jeżeli spojrzymy na statyki ich zwrotu do serwisu/sklepu czy chociażby przewijające się problemy na oficjalnym forum asusa. co do acerow to wręcz przeciwnie. do tego acer to oczywiście mocniejsza jednostka co przekłada się na mniejszą wydajność baterii jednakże w asusie nie będzie to godzina dłużej a kwadrans.
zmiana biosu na wersje F6H i do tego x4 620, 8800gt, FSP460
ewentualnie sprzedać wszystko i składać całkowicie inną jednostkę.
Możecie może podać mi różnice w czym tak naprawdę jest lepszy Core I5 sandy bridge 2500K od phenoma x4 955 BE.
o wiele wolniejszy rdzeń. 955 porównać można do q9550 a nie i5.
Witam, meczy mnie juz ten moj 1,6ghz stary sempron wykrecony do 1,8 - czas przerzucic sie na troche nowsza technologie, dlatego prosze Was, drodzy torgowicze o pomoc!
Zlozycie mi z linkow z allegro taki w miare przystepny zestaw do 400zl? Powiedzmy 2gb ddr2, jakis procesor dwu-rdzeniowy, moze e2140? do tego ofc plyta, najlepiej taka srednia - czyli nie za droga, ale zebym cos wykrecil + zasilacz.
Limitu raczej nie chcialbym przekroczyc, karte graficzna jakas GF 8500 dostane niebawem, dysk 80gb + naped mam, bude mam, te w/w wymienione to wszystko. A jak sie zmieszcze w 400 to moze potem dokupie jakis hdd wiekszy : ).
Co byscie polecili? Zalezy mi na tym zeby moc w miare normalnie grac w WOWa i inne GW (czyli nie low detale a i tak 15fps) no a jak wiedzmin ruszy na low, co rzekomo na e2140 jest mozliwe, to bede wniebowziety - generalnie prosze pamietac, im taniej tym lepiej!
Uzywane wchodza w gre jak najbardziej, z gory dziekuje.