Roen napisz mi ceny na gg ;D
Aktualnie zastanawiam się nad kupnem slotów do:
Planet Minigolf
Darts
Tumble
Echochrome II
Hustle Kings + DLC
Wersja do druku
Roen napisz mi ceny na gg ;D
Aktualnie zastanawiam się nad kupnem slotów do:
Planet Minigolf
Darts
Tumble
Echochrome II
Hustle Kings + DLC
Roen, a sam MoH promo za ile by poszedł? Swoją drogą, coś mi się ściął gamercard ;d Nie aktualizuje trofeów o0
No to teraz sony wam popsuje troche rynek gier, lepiej teraz zaopatrzyc sie w dobre gry bo pozniej bedzie z tym problem
http://www.ps3site.pl/forum/topic/52...70#entry458470
Sony sobie nie radzi z piractwem i zrobilo gracza troche problemow ;d
Rynek gier uzywanych upadnie, a na dodatek bedzie masa oszustw bo nie wiadomo czy bedzie sie dalo sprawdzic czy kod jest wazny czy nie ^^
Pierdzielenie... Zresztą i tak u mnie sytuacja wygląda tak: Kupuję nową -> sprzedaję -> kupuję nową, więc rynek używany nie bardzo mnie interesuje.
No nie bardzo. Czytałem, że każda gra będzie mogła być przypisana do 5 konsol. Czyli kupując nową mogę ją sprzedać, a co potem z nią będzie to już mnie nie interesuje.
@Roen
Ja mam te gry na swoim głównym koncie więc średnio chce mi się ryzykować, nawet jeżeli kupiłeś już odemnie jedną grę.
Ale polecam Ci zobaczyć grupę "gry z psn" na gametrade.
Tam ludzie sprzedają sloty i zbierają ekipy, ja wczoraj kupiłem Burnouta ze wszystkimi dodatkami za 20zł.
Przy okazji, odezwę się bo w Burnie są trofea online, a ja tej gry jeszcze nie ogarniam, zresztą zacznę grać jak dobiję ME2 na najwyższym poziomie... Czyli za jakieś kilkadziesiąt godzin najmarniej.
jak myslicie czy uncharted 2 starczy na cale ferie? (raczej nie ;d)
czy oplaca sie gta iv + doplata za np CoD MW2, gra tam ktos jeszce? i czy dlc sa niezbedne, urudniaja rogrywke jak ktos ich nie ma?
jak zrobie konto na psn
kupie 2 gry
i chce dac komuś 1 gre to dam mu passy a on i tak sobie moze sciagnac te 2 gry nie ?
bo na 1 koncie obie gry
to wypadalo by każdą gre na osobnym koncie jak chce komus sprzedać po 1 grze nie ?
Nie wiem czy to dobry temat, ale mam takie pytanie (związane z ps3). Co jest lepsze: ps3 czy xbox 360? I takie dodatkowe: ile co kosztuje i czym się różnią.
Ale się zajarałem tym Assassin's Creed Brotherhood. Ktoś wie, gdzie by były najświeższe informację dotyczące kolejnej części z tej serii? Jestem maksymalnie zajarany po końcówce, tyle pytań bez odpowiedzi. Super gra.