Niee ! :) Za długo trzymasz, wystarczy tylko pół sekunde trzymać ten button od włączania. Jeżeli przytrzymasz za długo, wtedy traci przeróbkę.
Trzeba krótko trzymać przycisk włączający.
Wersja do druku
No a jak będe miał te psp 3004 z tego linku z allegro co podal tamten koles to one jest nie przerobione co nie ? i jak jest nie przerobione to jakie ma "wady" a wadami przerobienia jest to ze trace "gwarancje"?
Jak jest nieprzerobione, to nie możesz odpalać kopii bezpieczeństwa. Nieprzerobiona jest to normalna konsola i nie ma żadnych wad.
A jak jest przerobiona, to tracisz gwarancję, ale możesz odpalać kopie bezpieczeństwa. Chyba
a co to ta kopia bezpieczenstwa? sorry ale w ogole tego nie ogarniam, dopiero od wczoraj zaczalem sie tym interesowac.
@edit
i jesli ktos mzoe mi jeszcze pomoc. to do czego sluzy taka karta i czy warto ja kupic do psp 3004 (ta z 157 strony)
allegro.pl/item836234631_karta_8gb_chickhen_przerobka_kazdej_ psp_hit.html
moze jakas lepsza karte doradzicie ? zeby juz na zawsze ja miec i co taka karta daje ?
Jakby Ci to powiedzieć, kopia bezpieczeństwa, to jest dla niektórych jest pirat, a dla niektórych kopia bezpieczeństwa. Pirat, to jest kopia bezpieczeństwa ściągnięta z internetu bez pirata w domu. Czyli po prostu pirat, jeżeli nie masz oryginalnej gry. A jeżeli masz oryginalną grę, to to jest po prostu kopia tego co stoi u Ciebie na półce. Mam nadzieje, że zrozumiałeś :), jak nie, to PW :D
A to co podałeś, to jest karta z ChickHENem. mogę Ci podać link na Pw, jak przerobić to bez pomocy allegro i tego typa. Potrzebujesz PSP i kartę pamięci.
aha no dobra, raczje te psp bede kupowal w empiku w swoim miescie :)
raczej w kazdym empiku bedzie takie psp co nie ?
empik.com/konsola-psp-invizimals-multimedia,prod31410262,p
do takiego psp warto dokupic cos jeszcze, jakas karte albo cos jesli tak to jaka ?
edit
bo w sumie te rpzerabanie psp itp daje tylko to ze moge grac na piratach a ja tego nie ptorzbeuje bo moge pozwolic na nowe gry.
Ja polecam kartę 16GB. Przyda sie, uwierz mi. Wiem, że to spory dodatkowy koszt, ale nie będziesz żałował.
Najlepiej kup na Allegro, bo w sklepach krzyczą takie ceny, że tylko wyśmiać :P
Niekoniecznie. Koleś na allegro kupił oryginała, mam filmik.
Part 1
http://www.youtube.com/watch?v=21q_Szt4xGA
Part 2
http://www.youtube.com/watch?v=hGCJi...eature=related
Jest to proces przerobienia konsoli, ale w drugim parcie chyba mówi o karcie czy w pierwszym...
podajcie jajkas pasujaca karte z allegro bdb firmy do psp 3004 slim.
edit
i czemu lepiej kupic psp 3004 slim niz psp go ?
allegro.pl/item864214783_konsola_psp_go_psp_n1004_16gb_nowa.h tml
@up
Pewnie dlatego że Psp Go! nie ma wejścia na UMD ;) ,a psp 3004 ma. I przez psp go! trzeba z Pss kupować gry :d.
to moze mi ktos napisac jakie nowe psp do 800zl warto kupic ?
prosze podac cala nazwe bo w poniedzialek pojde do empiku i podam dla faceta na karteczce ze ma byc dokladnie taka nazwa.
jesli mi ktos moze to neich napisze czym bedzie sie roznila od innej i to tyle.
Ponieważ nowego fata nie kupisz, polecam kupno PSP 3004.Znalezienie w empiku modelu z softem poniżej 5.05 będzie raczej mało prawdopodobne, więc konsoli nie przerobisz.Dlatego odradzam kupno w empiku.
PSP 3004 od 1004 różni się przedewszystkim: wagą (psp 3004 jest lżejsze) rozmiarami (psp 1004 ma "garby" z tyłu) ilością ramu (psp 3004 podobnie jak 2004 ma 64 ram a 1004 tylko 32 ) Wyświetlaczem, PSP 1004 nie podłączysz do TV - 3004 tak, w psp 1004 nie załadujesz konsoli przez USB.Poza tym PSP 1004 można przerobić na stałe (lecz tracimy automatycznie gwarancję ponieważ da się to wykryć) Za to w modelach PSP 3004 z softem poniżej 5.05 przeróbka jest nietrwała (jest to jej wada i zaleta, ponieważ w przypadku zepsucia czegoś we flashu zawsze można wyjąć kartę i nikt ci nie udowodni że to ty zepsułeś)
Także jeszcze raz powiem, zastanów się czy nie lepiej wstrzymać się z kupnem w empiku i zamówić na allegro.
Pozdrawiam
nie wiem czy ktos oto pytał...
Ma ktoś jakieś stronki z fajnymi tapetami, takimi +18 ;q lub innymi fajnymi ;]??
ok dziekki za odp.
jesli bym kupowal w tym empiku to bym poprosil tego pana aby ja wlaczyl i pokazal jaki to jest soft i wtedy bym kupil.
jesli mzoesz to jeszcze powiedz mi jak nazywa sie ta pelna wersja, podejsc do tego pana i powiedziec ze potrzebuje PSP z softem XXX
napisz dokladnie jaki to chyba na tyle.